Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Akurat oferte programową mają bardzo dobrą, jeśli nie najlepszą z wielkich graczy. Ceny są takie, jakie są i dzieki temu nie ma polityki podmieniania kanałow (jak w Vectrze i MM), tylko jest polityka dodawania. Polsat Viasat History nie ma odpowiednika w HD. Jest Viasat Nature/History HD, ale on ma inną ramówke.

Edytowane przez Pawop
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał jest dostępny od pakietu Select, tylko pytanie czy na stałe czy w promocji.

 

Polsat Viasat History na stałe będzie w Max. Natomiast w Select promocyjnie do 11 stycznia.

UPC to mistrz dodaje kanał i to w jakości SD  chociaż jest odpowiednik HD   nie wiem kto tam zarządza od strony firmy ale chyba cofają się w rozwoju albo nikt tego nie kontroluje  :cry:

 

Polsat Viasat History, jako samodzielny kanał, nie nadaje w jakości HD.

W jakości HD nadaje jedynie wspólny kanał Viasat Nature/Viasat History, ale są to osobne twory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie pierwsza to oferta kanałowa bez Discovery i Seriale 49,90. O 20 zł droższy Prestige oferuje tylko 2 kanały więcej.

 

Moje pytanie brzmi: czy wcześniej nc+ miał w swojej ofercie takie pakiety z takimi nazwami czy jest to tylko wymysł kablówek ? 10 zł za jeden kanał ?

 

Pamięta ktoś ofertę z paru miesięcy wstecz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych użytkowników

i proszę o pomoc w wyborze: otóż stoję przed wyborem oferty UPC bądź vectry ( obie dostępne w moim bloku) i chcę na razie sam internet (bo nie oglądamy TV)

Ponad rok temu była tu tylko UPC ale w te wakacje Vectra wkopałą światłowód więc teraz są 2 światła w piwnicy :) Skłaniam się ku ofercie 120Mbit na rok czasu ( najchętniej krócej co związane z umową na mieszkanie)

Rok temu czytałam że najlepiej wywalczyć Cisco i tak też wtedy ( rok temu) gdy rozmawiałem z lokalnym przedstawicielem powiedział żemożna spróbować załatwić - to było rok temu podczas rozmowy. Teraz wracam do tematu, i po rozmowie z nim (ten sam gość) mówi, że  w międzyczasie (przez ten cały rok) weszło parę nowych sprzętów które oferują i które nie ustępują cisco. TO na czym mi zależy to stabilność i brak zwiechów o których to się naczytałem na stranach tego wątku, blokowaniu przez dostawcę dostępu do konfigu sprzętu itp, dlatego chcę sprzęt jaki dostałbym utawić w tryb bridge a za nim swój router np jakiś TPlink albo inny dobry 2-pasmowy.

Jaki obecnie sprzęt podczas wyboru naciskać by dali bym ja wybierała nie dostał co im zbywa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie brzmi: czy wcześniej nc+ miał w swojej ofercie takie pakiety z takimi nazwami czy jest to tylko wymysł kablówek ? 10 zł za jeden kanał ?

 

Pamięta ktoś ofertę z paru miesięcy wstecz ?

 

Nowa pakietyzacja Canal+ Select i Canal+ Prestige jest obecna w kablu oraz w nc+.

Jednak nc+ w standardowych ofertach (np. tych ze strony) promuje sprzedaż pełnego pakietu Canal+ Prestige w cenie ok. 40 zł.

Dla przedłużających jest podział Select/Prestige, by obniżyć cenę.

 

Wcześniej był podział na pakiet filmowy, sportowy lub full. Za cały "stary" pakiet Canal+ w UPC płaciłem 35 zł. Po zmianach, czyli podwyższeniu opłat, zrezygnowałem. Nie opłacało się płacić więcej za mniej.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbierał ktoś może prezent (parasolka) od UPC na mikołajki?  bo nie wiem czy iść odebrać  bo podejrzewam za ta parasolka nada się tylko na jeden deszcz i do wy[beep]a czy jest   lepszej jakości ? 

Ja wczoraj odebrałem. Bezproblemowo, bez zbędnej straty czasu. Wystarczyło pokazać smsa lub podać numer klienta/PESEL. Parasolka jak parasolka, jakością nie grzeszy, ale zawsze lepiej mieć niż nie mieć, zwłaszcza jesienią. Jest średniego rozmiaru na długim kiju (nie zmieści się do damskiej torebki), półautomat, w kolorze błękitnym z logo UPC.

 

Ta parasolka to tylko pretekst do przedstawienia droższej oferty UPC, nie rozdają ich na lewo czy prawo.

Nie był, nie odebrał, ale oczywiście wie lepiej. Jakie to polskie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...