Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pomyślałem bardziej "połączenie UWAGI i Gościa Wydarzeń."

 

Też teraz myślę, że to połączenie bardziej pasuje. Zapowiedź programu natomiast wygląda tak samo jak po "Wiadomościach" w TVP. Jest to zapewne sprawka redaktora naczelnego, który wcześniej pracował w TVP Info i tam właśnie to wymyślił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oglądał ktoś z was "24 godziny" wczoraj lub przedwczoraj w Internecie i może powiedzieć, czy zawsze kilka minut po rozpoczęciu serwisu blokują stream? Bo po pierwszym materiale wywaliło mi planszę "Materiał niedostępny ze względu na ograniczenia licencyjne"  :sad:

 

P.S. Wydaje mi się, że wczorajsze wydanie z Beatą Tadlą było trochę bardziej drętwe niż dzisiejsze z Joanną Dunikowską (przynajmniej na początku, bo dzisiaj miałem okazję obejrzeć tylko łączenie z Janem Piotrowskim). A co do samego serwisu - obecnie w konkurencyjnych stacjach nie ma głównych wydań serwisów, które by prowadziła para prowadzących, poza tym "24 godziny" mają całkiem ładne studio. Pogoda w środku serwisu - dziwnie, ale można się przyzwyczaić. Materiały? Nawet nawet, ale momentami wygląda to trochę nieprofesjonalnie. Brakuje informacji sportowych, no i wydawać się może, że serwis trwa trochę za krótko, ale mimo to ZPR ma u mnie duży plus  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dzisiejszego wydania ''24 Godzin'', to Joanna Dunikowska wypada lepiej jako prezenterka niż jak była reporterką w TVP Info. W dzisiejszym wydaniu były 3 materiały reporterskie (jeden był Adama Federa, w którym pojawił się ''Thug Life'' Liroya), większość to materiały z Reutersa i AP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oglądał ktoś z was "24 godziny" wczoraj lub przedwczoraj w Internecie i może powiedzieć, czy zawsze kilka minut po rozpoczęciu serwisu blokują stream? Bo po pierwszym materiale wywaliło mi planszę "Materiał niedostępny ze względu na ograniczenia licencyjne"  :sad:

 

Potwierdzam. Próbowałem obejrzeć "24 godziny" w terenie. W aplikacji Eska GO na 8TV równo o 18:30 wyskoczył powyższy komunikat o ograniczeniach licencyjnych. To samo w playerze na stronie Nowa.TV. Aż dziwne, że ten serwis nazywają "24 godziny online.pl", jak ich nie można obejrzeć w sieci. Z kolei nie mam żadnych problemów z obejrzeniem serwisów informacyjnych TVP - "Teleexpress", czy "Wiadomości" bezpośrednio na stronie publicznego nadawcy. To samo z "Dzisiaj" w TV Republika o 19:00 (jest odkodowane pasmo).

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne odniesienie do polityki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Dotyczy to też fragmentów kinowych filmów. Nie wiem tylko, czy taka plansza wyskakuje np. podczas oglądania streamu TVN na Player.pl. 

Na streamie TVN w Player.pl można oglądać jedynie "Dzień Dobry TVN". Na streamie TVN24 BIS pojawia się wtedy taka plansza:

14808738_1241569102581980_1561569550_o.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...