Skocz do zawartości

Kanały od BBC Studios


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy tej ilości kanałów na 1 TP, tyczy sie to nie tylko paczki BBC a dosłownie wszystkich TP na satelicie, jakość może tylko iść w dół...

jakość się nie będzie polepszać, bo miejsca już nie ma i nigdy oraz w żaden sposób jej się nie zwiększy a kanałów będzie przybywać i to ostro zwłaszcza w HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mi dziś przydarzyła sie dziwna sytuacja: oglądam sobie program "Ray Mears o przetrwaniu" i pojawia mi sie komunikat nagravision, sprawdzam dalej a tu wszystkie kanały bbc (nie tylko knowledge ) mam to samo, a wiem ze mam opłacony abonament , wiec to nie jest tego wina

Czy ktoś z was zaobserwował coś podobnego? Czy to tylko taki lokalny błąd u mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku nadawania kanałów BBC ( najczęśćiej BBC Enterteinment i BBC Knowledge ) bo dwóch pozostałych nie ogladam, są cały czas czas pokazywane w "kółko " te same programy, i tak naprzykład: BBC Enterteinment pokazuje serial Allo Allo, dochodzi do 10-tego odcinka i dalej puszcza od początku ( a ztego co wyczytałem to tego serialu jest:85 odcinków + 2 odcinki świąteczne (w sumie 9 sezonów) tak więc dlaczego nonstop pokazywane są powtórki. Jest oczywiśćie więcej takich seriali, ale nie będe wymieniał - zresztą są to prawie wszystkie na obu kanałach. Zastanawia mnie jedno, czemu BBC nonstop '' katuje nas powtórkami" zamiast pokazywać "normalną ramówkę" :?::!:

Przecież mają chyba dostęp do szerokich materiałów programowych, wkońcu to BBC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może puszczają, ale za jakiś czas pojawiają się nowe odcinki np.Doktor Who. Na początku przez kilka miesięcy pokazywali bez przerwy 12 odcinków I sezonu, a od około 1,5 miesiąca pokazują II sezon.

Dzisiaj po raz pierwszy zobaczyłem angielską wersję "Najsłabsze ogniwo" :D To już 3 wersja jaką widziałem, poprzednio polska i chorwacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo jest z Allo Allo. Też wcześniej pokazywali kilka odcinków non stop, ale ostatnio pokazali ostatni sezon, więc pewne nowości są. To samo jest na BBC Knowledge, dla przykłady przypomnę, że od kilku tygodni możemy oglądać nowy sezon Top Gear, jak również 2 wcześniejsze sezony (Top Gear 2004 i Top Gear 6), a wkrótce pojawi się nowy program z Ray' em Mears' em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nowe kanały BBC oferowane dla abonentów Cyfrowego Polsatu od początku są kodowane w Nagravision 2 (pod koniec lipca w Nagravision 3),ale prawdą jest, że były też w FTA tj. 01-03 czerwca bieżącego roku.

Dodatkowy system Viaccess, który jest dostarczany dla kodowania zawartości programowej kanałów, służy dla operatorów kablowych - z systemem tym wiąże się moje przypuszczenie, że przerwano kodowanie ponieważ była wymiana kart dla Kablowej Telewizji a być może tzw. "promocja" - zauważmy, że BBC Prime też często przerywa kodowanie, więc może to się wiązać z tzw. "promocją".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coraz bardziej podoba mi się BBC Knowledge, z dnia na dzień jest coraz lepszy. Praktycznie nie można się nudzić przy tym kanale. Serie kultowego "Top Gear", Ray Mears i jego podróże, poznawanie nowych miejsc i ludzi, którzy tam żyją, do tego nauka jak przeżyć w danym miejscu i dziwne potrawy jedzone przez ludzi z wielu regionów świata. Dokument "Plemię", w którym zwykli ludzie żyją wśród dzikich plemion, wiele dokumentów związanych z II wojną światową. Od niedawna jest także "Więcej niż gra - historia Pucharu Świata" w piłce nożnej, widziałem także dokument pt:"Nazizm w futbolu". Jest także znany z TVP2 program dokumentalny "Dni, które wstrząsnęły światem", a także dokumenty o historii piosenki, głównie rocka - można tu usłyszeć kilka fajnych kawałków z lat 70, 80. Do tego wiele innych seriali dokumentalnych, które zainteresują wiele osób z różnych dziedzin życia. Brakuje mi tylko tego programu, który leciał na TVP2 o wykonawcach określonych zawodach, opowiadali tam jak pracują i jakie robią rzeczy z "klientami".

Jak dla mnie BBC Knowledge jest zdecydowanie najlepszy po pół roku w Polsce z paczki kanałów BBC. Chyba w ogóle najlepszy obok Planete kanał edukacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

To jak już jesteśmy w temacie BBC, to jak informuje parabola.cz, BBC przygotowuje kanał BBC HD na całą Europę. Ramówka stacji będzie się różniła od tej angielskiej. W Polsce BBC HD będzie dostępny na wyłączność na platformie Cyfrowy Polsat.

Więcej informacji: http://www.parabola.cz/zpravicky/7876/bbc-pripravuje-hdtv-kanal-pro-celou-evropu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było oczywiste, że wersja europejska będzie się różnić od angielskiej, ponieważ BBC posiada prawa sportowe, ale jedynie na rynku brytyjskim. A wracając do pozostałych kanałów BBC, to również uważam, że BBC Knowledge jest najlepszy z tej paczki, głównie za Top Gear, Ray'a Mears'a i dokumenty historyczne przedstawione w formie filmu historycznego (np. Starożytny Rzym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z Niewiadomych przyczyn dowiedziałem się, że w tej ramówce BBC HD będą takie filmy jak: "Doktor Who", oraz różne z kanałów Entertaimnent, Lifestyle oraz Knowledge. Cyfra+ i n walczyli zaciekle z CP, ale CP z BBC podpisało kontrakt. Teraz jeszcze tylko jeden BBC do CP, i mamy prawie 2.5mln abonentów CP.

 

 

 

 

 

Jeśli chcesz wiedzieć o BBC to wejdź na http://www.bbc.co.uk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko nie rozumiem dlaczego na kanale BBC Entertainment (bo go oglądam najczęściej a resztę sporadycznie) leci ciągle to samo, np. serial komediowy "Allo!, Allo!" (serial ma ok. 85 odc.), a ciągle leci wybrane ze wszystkich odc. tylko 10 odc. i gdy dojdą do 10 to znowu powtrzają od 1 i tak cał czas. Nie rozumiem jaki to ma sens. Niech wyemitują wszystkie odc. i dadzą coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak jest od zawsze...

Puszczają ci 10 odcinków np: 20 razy co kilka dni i potem puszczają kolejne 10 oscinków kilkanaście razy i tak w kółko...

Podobnie jest np: z Dr Who...

I nie jest tak tylko na BBC entertainment ale na wielu innych kanałach, nadawcy poprastu tak robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy są takie złe? Nie oglądam BBC CBeebies i BBC Lifestyle, bo nie są one dla mnie. BBC Knowledge jest lepszy niż wszystkie Discovery razem wzięte. Kiedyś oglądałem programy przyrodnicze, naukowe itp. na Discovery, a teraz tylko BBC Knowledge. Naprawdę świetne dokumenty i programy naukowe, podróżnicze. Na BBC Entertainment oglądam tylko "Prawdziwe przekręty" może się czegoś nauczę :> Może reszta nie jest tak dobra, ale BBC Knowledge wymiata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBC Puszcza już lepsze programy, niż iTV Angielskie. Tylko na ITV Stream 3 leci na okrągło Coronation Street / Harvey / Moving Wallpaper + Echo Beach / Rock Rivals, a BBC chociaż coś fajnego puści. Sami się przekonajcie. Tylko na okrągło, podobnie do Movies Active od Sky Digital z Astry (28,2East) tam tylko filmy chociaż codziennie się zmieniają.

 

BBC jest lepsze. A wyście nie oglądali odcinka w Doctor Who z Najsłabszym Ogniwem (The Weakest Link) i Wielkim Bratem (The Big Brother). Zachęcam do oglądania BBC Entertaimnent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bakus, mnie programy powtórkowe denerwują wówczas, gdy dany program mnie nie interesuje. Natomiast na BBC Knowledge oraz na trzech kanałach Discovery są takie pozycje, które oglądałem już po kilkanaście razy albo i więcej. I zamierzam dalej oglądać te wybrane pozycje. Zależy co kogo interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczory tematyczne w BBC Entertainment

 

Dostępny na wyłączność w Cyfrowym Polsacie kanał BBC Entertainment wprowadza do oferty wieczory tematyczne. W odświeżonej ramówce nie zabraknie seriali komediowych, obyczajowych i z gatunku science fiction oraz programów rozrywkowych. Zmiany będą wdrażane stopniowo począwszy od 11 sierpnia.

Więcej

 

Ciekawe, kiedy pojawią się zapowiadane filmy na tym kanale i kiedy zostanie odświeżona ramówka pozostałych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wam też zdarzają się takie zacięcia obrazu i dźwięku na kanałach BBC? Z innymi kanałami z tego transpondera problem nie występuje. Efekt wygląda jakby ktoś zruszył anteną albo odbiór był bardzo kiepski, np. podczas deszczu. Pytałem znajomego i u niego problem również występuje, tyle że dodatkowo zacina mu się przy tym Echostar. Kto jest za to odpowiedzialny, bo na pewno nie instalacja antenowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...