Skocz do zawartości

Kanały od BBC Studios


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981
Milo ze strony BBC , ze przeprasza za niedogodnosci zwiazane z uruchomieniem stacji :D

Przynajmniej umieja sie przyznac do bledow.

 

Dziwne by było jakby nie przeprosili. Chociaż co komu po ich przeprosinach, jak w głębi duszy pewnie i tak mają to w nosie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przejmują się, bo te kanały mimo wszystko i tak są/będą robione tanim kosztem. Większość produkcji to materiały własne BBC, jedyny koszt to tłumaczenie ich na język polski i montowanie materiałów promocyjnych, bo pewnie robi to jakaś zewnętrzna firma w Polsce (tak jak np. dla Hallmarku). Poza tym program składający się z premier 3 godziny dziennie to nie telewizja dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo ze strony BBC , ze przeprasza za niedogodnosci zwiazane z uruchomieniem stacji :D

Przynajmniej umieja sie przyznac do bledow.

 

Dziwne by było jakby nie przeprosili. Chociaż co komu po ich przeprosinach, jak w głębi duszy pewnie i tak mają to w nosie :roll:

 

Przeprosiny przeprosinami ale kiedy wystartują to jest bardziej ciekawe. Może ktoś czy w n-ce mieli podobne wpadki ze startem Sci-fi i Universal Studio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś czy w n-ce mieli podobne wpadki ze startem Sci-fi i Universal Studio.

 

Nie w n-ce te dwa kanały ruszyły punktualnie i bez problemów o 21:00, nawet jakiś ekran z odliczaniem czasu był.

 

Filmbox, NonstopKino i NonstopKino HD także działają od razu, choć tutaj był mały problem z EPG (na początku było przesunięte około godzinę).

No ale te kanały są w grudniu za darmo więc takie drobnostki można wybaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas pokaże :roll: narzazie jeden działa no sorki 2;d hihi a reszta poczekamy zobaczymy...nie zapeszajmy bo i te co są mogą paść:D:wink:

Który jest tym drugim działającym kanałem? Bo niestety nie mam aktualnie dostępu do TV.

 

Nadają obecnie BBC Entertainment i BBC CBeebies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Nie mają za co przepraszać bo było wiadomo że ten kanał zniknie już dawno, co do jakości to jest taka sama jak BBC Prime, a ramówka jest na równi z BBC Prime... Bynajmniej dla mnie...

BC Prime rzadko oglądam bo nadają w większości po Angielsku i mało co jest z napisami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do jakości to jest taka sama jak BBC Prime

no nie zgodzę się, jakość dźwięku na BBC Prime z tego TP jest wyższa niż jakość na kanałach BBC dla Polski, jakość obrazu na BBC Prime z tego co widzę i słyszę od ludzi też jest lepsza (bitrate). Może przeznaczyliby cały TP dla polskich kanałów (BBC, NGC HD i wyjątkowo ten Wedding TV) :D:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy na BBC Entertainment jest jakikolwiek serial puszczany z polskim dubbingiem(zapowiadali, że ma byc tylko lektor, wyjątek jakis kanał dla niemowlaków co mnie nie interesuje). Dla przykładu podam, że Wizja Jeden zdubbingowała serial Absolutnie Fantastyczne który znajduje sie w ramówce BBC. Jesli BBC dała lektora, to oznacza, że cofamy sie w rozwoju(wszyscy wiedzą, że dubbingi Wizji Jeden stały na bardzo wysokim poziomie i puszczanie tych wersji z lektorem jest równoznaczne z dokonaniem zbrodni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowiadali lektora, gdyby miał być dubbing to zapewne powiedzieliby, że w niedalekiej przyszłości będzie, ale nie powiedzieli nic o tym na innych niż tym dla dzieci. Dla mnie może być jak narazie bez dubbingu bo kanały mi się spodobały (te co działają), przypadły mi do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta programowa bardzo dobra, mam tu na myśli kanały bez tego dla dzieci bo nie oglądam...

BBC Entertainment ciekawe seriale komediowe np: ten z kolesiem co gra jasia Fasole :) BBC Lifestyle, ciekawe programy kulinarne, tego co mi trzeba...

Jeszcze tylko nie znalazłem nic ciekawego na BBC Knowledge, czekam tylko z nie cierpliwością na Top Gear:)

Inna sprawa to strasznie dużo powtórek leci na tych kanałach...

Ciągle to samo:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...