Skocz do zawartości

Kanały od BBC Studios


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Strony internetowe tych kanałów są całkiem fajne, ale jak na razie jest sporo pomyłek, np zamiast ramówki napisali "ramwóki" albo przy Knowledge napisali: "BBC Knowledge - Zrozumieć więceja" :lol:

 

No i niestety ten falstart też był trochę denerwujący, mam nadzieję że jak już ruszą to na dobre, a czekanie wynagrodzą ciekawymi programami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strony internetowe tych kanałów są całkiem fajne, ale jak na razie jest sporo pomyłek, np zamiast ramówki napisali "ramwóki" albo przy Knowledge napisali: "BBC Knowledge - Zrozumieć więceja" :lol:

Na stronie kanału dla dzieci napisali "ramówki" to samo przy Lifestyle i tym Knowledge też jest "ramówki" tylko na Entertainment jest "ramwóki" no to jest profesjonalizm :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze juz sie kazdy wypowiedzial jaka to tragedia sie stala i jaka to jest okropna rzecz. :x:roll:

 

Ludzie, nie chce was urazic i respektuje kazda wypowiedz kazdego usera, ale kiedy teraz przeczytalem posty z ostatnich szesc stron napisanych w ostatnich 18 godzinach, to tak sie pytam czy wy nie macie niczego innego do roboty ? Lecicie na te kanaly jakby w CP innych nie bylo a o innych juz chyba zapomnieliscie.

 

Teraz ja sie wypowiem ze napewno CP jak i BBC sie staraja aby w koncu wystartowac z w/w kanalami.

 

Nie wystartowali wczoraj, to moze dzisiaj albo jutro. Tylko cierpliwosci. :wink: A sie denerwowac tylko szkodzi pieknosci. :wink:

 

Edycja RafiX: @Eddie, ja się za głowę łapałem jak to wszystko czytałem :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n też miała tragiczna ofertę na start ;p a teraz wszyscy sie śliną na widok oferty "hity fimowe" ;]

Na pewno wszystko się unormuje trzeba po prostu dać im trochę czasu.

Po drugie to BBC wdzi a nie CP :> CP zajmuje się tylko dystrybucja ich kanału w Polsce, a kanał nadaje BBC z wysp, i to ona jest odpowiedzialna za jakość sygnału ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze juz sie kazdy wypowiedzial jaka to tragedia sie stala i jaka to jest okropna rzecz. :x:roll:

 

Ludzie, nie chce was urazic i respektuje kazda wypowiedz kazdego usera, ale kiedy teraz przeczytalem posty z ostatnich szesc stron napisanych w ostatnich 18 godzinach, to tak sie pytam czy wy nie macie niczego innego do roboty ? Lecicie na te kanaly jakby w CP innych nie bylo a o innych juz chyba zapomnieliscie.

 

Teraz ja sie wypowiem ze napewno CP jak i BBC sie staraja aby w koncu wystartowac z w/w kanalami.

 

Nie wystartowali wczoraj, to moze dzisiaj albo jutro. Tylko cierpliwosci. :wink: A sie denerwowac tylko szkodzi pieknosci. :wink:

 

Popieram w całej rozciągłości ( szczególnie wytłuszczenie),

 

i odpowiem że mam co innego do roboty i oglądania na CP, odkąd przeczytałem ich (BBC ) "rozkład jazdy" to te kanały mi całkiem zwisają i jak jeszcze pare innych w ogóle nie wylądują na mojej liście tylko pozostaną na głównej, do której rzadko zaglądam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na BBC Knowledge reklamują, że TOP GEAR tylko na wyłączność na tym kanale. Czy to oznacza, że nie zobaczymy już nowych odcinków Top Gear na TVN Turbo :?:

W reklamówce mówią że premierowe odcinki Top Gear są na wyłączność, więc zapewne chodzi oto że BBC Knowledge będzie je nadawało jakiś czas przed TVN Turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Oświadczenie BBC Global Channels:

Ciągle borykamy się z problemami technicznym związanymi z nadawaniem programów BBC Lifestyle, BBC Knowledge i BBC Entertainment. Badamy źródło tych problemów i obiecujemy, że przywrócimy te trzy kanały najszybciej kiedy to będzie możliwe. Kanał CBeebies skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym jest już dostępny w ofercie platformy Cyfrowy Polsat na kanale 39. Przepraszamy za niedogodności, natomiast o wszystkim będziemy informować za pośrednictwem naszych stron internetowych http://www.bbcentertainment.com, http://www.bbcknowledge.com i http://www.bbclifestyle.com.

 

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

takie cusik dostalem w mailu od bbc oprócz tego info poszło tez do prasy...

 

Edycja RafiX: Tekst ujęty w cytat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A obecnie na stronach kanałów widnieje tekst:

Z powodów technicznych transmisja BBC Entertainment na platformie Cyfrowy Polsat jest opóźniona. Postaramy się jak najszybciej rozpocząć nadawanie.

 

CBeebies, kanał dla przedszkolaków, można już oglądać na kanale 39.

 

Przepraszamy za tymczasowe niedogodności.

Ciekawe kiedy ruszą w końcu. Mieli 2 miesiące na testy, testowali tydzień, przyszło co do czego i chusteczka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBC Entertaiment wystartowało jako pierwsze :) natomiast reszta dalej jest w fazie testów,a co do wyłączność Top Gear na BBC Konowledge to mi sie wydaje że najnowższy sezon i następne będą już tylko w BBC czyli nie bedzie ich na TVN Turbo

Nic nie jest w fazie testów. Kanały są raczej w fazie wielkich problemów technicznych, których technicy nie potrafią zlikwidować. Proponuję także zapoznać się ze słownikiem oraz poprzednimi postami, w których jest już wyjaśniona sprawa "Top Gear".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

czas pokaże :roll: narzazie jeden działa no sorki 2;d hihi a reszta poczekamy zobaczymy...nie zapeszajmy bo i te co są mogą paść:D:wink:

 

Edycja RafiX: Cały czas piszesz... "czas pokaże"! A tak poza tym naucz się pisać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości sprawdziłem i Azjaci u których już od pewnego czasu te kanały nadają mają to samo!

 

wiec niestety tu nie będzie inaczej.

 

ale może to i dobrze

zawsze można pooglądać swój program o ile sie takowy znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...