Skocz do zawartości

Kanały od BBC Studios


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wcale sie nie dziwie , ze maja problemy techniczne jak mieli emisje testowa to puszczali plansze i powtarzali ciagle ten sama bajke i efekty widac teraz :arrow:

to wszystko to jest jedna wielka bajka.Jednym słowem wstyd

Żenada nie działają już 3 kanały a bbc to nie jest ich wina tylko polsatu :!::!::evil:

A co ma Polsat do tego? To BBC produkuje i dostarcza te kanały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenada nie działają już 3 kanały a bbc to nie jest ich wina tylko polsatu :!::!::evil:

A co ma Polsat do tego? To BBC produkuje i dostarcza te kanały

Może i ten ktoś ma rację alę jak na taką stację jak BBC to na pewno nie jest ich wina tylko polsatu a co do maila bbc do pisz dzisiaj może ktoś odpisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

przynajmniej nie mają wpadek... co do materiałow na play to teledyski są ok no i p...po23:P hehe a bbc koszmar:( kurcze łudziłem sie że będzie inaczej lepiej....:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie to samo mało tego na zadnej ze stron n iema szyfrowania rejestracji...

Co ty jesteś jakiś zmaniaczony na temat tego szyfrowania przy rejestracji? 99% stron w internecie (łącznie z tym forum) przy rejestracji nie ma żadnego szyfrowania i jakoś większego problemu nie ma...

Zresztą certyfikat wydany przez jakieś ogólno akceptowane centrum certyfikacyjne kosztuje nawet sporo.

Rejestracja jest to jednorazowa akcja która przy okazji nie zawiera jakiś tam super cennych danych na których przechwyceniu komuś naprawdę mogłoby zależeć. Tak naprawdę istnieje wiele innych prostszych sposób na zdobycie nawet większej ilości danych aniżeli to co wpiszesz na jakiejś tam stronie BBC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerknij na formulaż...dane adresowe... meil to moze byc interesujące dla niektorych ludzi...

Zajrzyj sobie do książki telefonicznej, tam to masz poprostu skarbnice tego typu danych ;]

Ale tak serio to komu by się chciało nasłuchiwać połączenie dla danych teleadresowych, daj spokój, złapiesz gdzieś trojana to nawet szyfrowanie ci nie pomoże ;]

Zauważ że nawet tak poważne serwisy jak gazeta.pl, google czy merlin.pl przy rejestracji nie szyfrują danych, w merlinie szyfrowanie można uraczyć jedynie przy płaceniu...

 

-edit-

Widzę że skforum ma jakieś problemy z bazą mysql ;] Bo nazwa.pl wprowadziła sobie fajne ograniczenia ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoyoteWilus

Czy w kazdym swoim poscie musisz narzekać? eNka cię nasłała czy cyfra? Skoro polsat to [beep] i ich nie stac i bankrutuja i wszystko łącznie z plamami na słońcu jest ich winą to po [beep] brałes ten pakiet, (zakladam ze go masz chociaz kto wie).

Mam polsat ale już nie długo bo rezygnuje mam z nimi nie miłe sytuacje takie jak 6 miesięcy przesyłana umowa czy zablokowane dekoder bo wolnych środków nie potrafią przelać szkandal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...gdyby ta krytyka była konstuktywna, skoro odpowiadają za to Brytyjczycy to nie rozumiem skąd tyle żółci w niektórych wypowiedziach.

Z swojej strony jedyne co mogę skrytykować - to likwidacja kanału Prime, nauka angielskiego z nim to sama przyjemność Żałosne że, gros rodaków nie jest w stanie w tym samym czasie śledzić wyświetlanego obrazu i tekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no coraz bardziej mnie to rozbawia!!

kto wymyślił aby w apogeum weekendu startować nowe kanały?

 

Takie dwa giganty jak BBC i CP nie wzięły takiej ewentualności, że może coś sie nie udać?

 

CP na lewo i prawo chwalił się, że od dziś ma super 4 kanały!!!

 

a tu proszę kolejny planowy poślizg zaraz za giełdą, telefonią, TVP Sport i tym podobnymi akcjami.

 

I dlatego, że płace abonament uważam, że mam prawo narzekać.

 

brawo udany debiut

i kto teraz przeprosi swoich abonentów za zmarnowany czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...