Skocz do zawartości

Kanały od BBC Studios


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z kanałów BBC najbardziej przypadł mi do gustu Knowledge, można tam dowiedzieć się o wielu ciekawych rzeczach :D. Mam nadzieję, że jak najszybciej w ramówkach pojawią się planowane zapowiedzi, liczę tu głównie na Top Gear na Knowledge i filmy na Entertainment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

A mi... BBC Lifestyle :D Kilka programów jest na prawdę fajnych. W każdym odcinku "Forsy na strychu" jedna rodzina wyszukuje w swoim domu antyków i wystawia je na aukcji. Zarobione w ten sposób pieniądze przeznacza na remont części swego domu. Spodobał mi się jeszcze program "Domy - ekstremalne matamorfozy". Jest to znany z Polsatu "Dom nie do poznania" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta "Forsa na strychu" też jest niezła.Tylko nie wiem ,czy tak wszyscy mają w swoich domach jakieś skarby warte ponad 1000 $ (czy funtów?nie pamiętam).U mnie by się na pewno nie znalazło :D

A ten "Dom nie do poznania" to oglądałem kiedyś na Polsacie i jeśli się nie mylę to jest produkcji amerykańskiej ABC ,więc nie wiem czemu BBC go pokazuję ?

Ale ogólnie nie narzekam na te kanały :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały bardzo dobre, lecz zawiodłem się na Knowledge:( Brak Top Gear i jeszcze kilku innych audycji, lecz niebawem mają się pojawić:)

BBC Entertainment urzekł mnie programami Dr. Who, Czarna Żmija, Prawdziwe przekręty.

Natomiast na BBC Lifestyle oglądam ciągle Forsa na strychu, Mistrz kuchni - wielki konkurs, Gino D'Campo, Francuska odyseja Ricka Steina, James Martin i jego ogród oraz Kudłaci kucharze.

 

Dlatego ten BBC Lifestyle przypadł mi najbardziej do gustu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak lubie programy kulinarne i dla tego ten kanał jest strzałem w 10:)

A na Entertainment lecą fajne seriale komediowe oraz właśnie Dr. Who

 

Więc dla tego te kanały wpadły mi w gust, zawiodłem sie na Knwledge bo jeszcze na niczym nie zawiesiłem, oka, ale może się to mieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBC Prime zakończy nadawanie na polskim rynku z końcem 2007 roku. Emitujący go operatorzy kablowi mają możliwość zastąpienia stacji jednym z czterech nowych kanałów BBC Global Channels.

 

Zakończenie nadawania dostępnego z polskimi napisami BBC Prime jest spowodowane wprowadzaniem 2 grudnia br. czterech nowych stacji BBC dostępnych w polskiej wersji językowej: rozrywkowej BBC Entertainment, dokumentalnej BBC Knowledge, lifestylowej BBC Lifestyle i dziecięcej CBeebies. Sieci kablowe, które emitują BBC Prime, mogą zastąpić tę stację dowolnie wybranym kanałem spośród czwórki. Operator kablowy Multimedia Polska już usunął BBC Prime - zastąpił go BBC Entertainment. W podobnej sytuacji jest sieć kablowa Aster, jednak nie zdecydowała jeszcze, co pojawi się w miejsce BBC Prime.

W przeciwieństwie do operatorów kablowych wyboru nie ma platforma satelitarna Cyfra+. Po Nowym Roku nie będzie posiadała w ofercie żadnego kanału BBC Global Channels. Przed wprowadzeniem na rynek czterech nowych stacji BBC zawarła umowę na wyłączność z konkurencyjną platformą satelitarną Cyfrowy Polsat.

Źródło: Press

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten co teraz będzie to jest specjalny odcinek, którego jeszcze w Polsce nie było. Tak więc można uznać, że będą najnowsze, bo troche dziwne by było jakby zaczynali od nowości w Polsce a potem puszczali np. 1 sezon ;d

Poza tym na stronie Knowledge o Top Gear jest napisane, że ma być 10, czyli najnowszy sezon, oby ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj były fajne materiały na BBC Knowledge o Jezusie,jego życiu i wydarzeniach wokół niego.Komputerowo pokazano wygląd tamtejszych miast ,domów ,placów i świątyń.Powiedziano też więcej o tajemniczej gwieździe betlejemskiej.Oraz opowieść o arce Noego jak był naprawdę co się wtedy stało i dokąd płynął ,jakie zwierzaki mógł zabrać naprawdę itp.Fajnie było co pooglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...