Skocz do zawartości

Kanały od BBC Studios


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To prawie tak samo jak legendarne kanały tematyczne Polsatu, tyle, że oni dawali premierę po 3, 4 godziny raz w tygodniu. A pozostały czas antenowy zajmowały męczące powtórki.

 

A więc BBC powinna była wprowadzić do Polski jeden, a porządny kanał o charakterze ogólnym. No ale cóż, dzisiaj wszystkie nowe projekty medialne są tworzone w kierunku ścisłej tematyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne za co można pochwalić kanały BBC to dobra jakość obrazu oraz - co wyczytuję z waszych wniosków - wysoki poziom merytoryczny emitowanych programów. Sam także wspominałem kiedyś o tym, że zamiast czterech kanałów telewizyjnych, BBC mogła stworzyć jeden na wysokim poziomie lub wzmocnić BBC Prime - np. uruchomić jego całkowicie polską wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa, ale też będzie trudno im upchnąć ten program w tak krótkim czasie antenowym? Ile mamy premier w ciągu dnia na kanałach BBC? 3-4 godziny? Reszta to powtórki. Wielki minus tych kanałów.

A co ty myślisz że się dzieje na innych kanałach? Na Discovery i i jego klonach to wogóle praktycznie ciągle to samo puszczają... Tyczy to też się praktycznie wszystkich kanałów tematycznych na Polskim rynku. Problem z BBC jest taki że oni w odróżnieniu od innych kanałów puszczają kilka premierowych odcinków jeden po drugim a póżniej cały dzień je w kółko powtarzają. Natomiast inne kanały rozbijają powtórki na różne dni, poprostu mieszając całą ramówkę. Ale suma sumarum wychodzi praktycznie podobna liczba premier i powtórek ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod tym względem wyróżniają się jedynie stacje tematyczne C+Cyfrowego: Ale Kino czy PLANETE. Niemalże codziennie jakaś premiera.

Pozostałe kanały rzeczywiście serwują dużo więcej powtórek. Nie chodzi mi o te w ciągu dnia. Mam na myśłi brak stałego premierowego pasma. Gdy jakiś serial bądź cykl się skończy, często jest on wałkowany od początku.

 

Co do BBC... Czytając Wasze opinie zanika we mnie chęć posiadania tychże stacji. Jak dotąd wszelkie produkcje BBC (BBC Prime, BBC Radio, bbc.co.uk, wszelkie ich programy na innych antenach) oceniałem bardzo wysoko. Szkoda, że to co oferują specjalnie nam Polakom odbiega od ogólnego standardu.

Niemniej jednak nie pogorszyłbym się gdyby moja sieć kablowa te kanały dołączyła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego na nie tak narzekacie.Na tych kanałach jest naprawdę wiele świetnych pozycji.Mówię o Knowledge,Entertainment i Lifestyle (jest kilka).

Na BBC Entertainment jest Doktor Who ,Prawdziwe przekręty (HIT!),Derek Brown Show i wiele innych seriali komediowych.

BBC Knowledge - bardzo dobre programy dokumentalne ,przyrodnicze (część z nich leciała kiedyś na TVP).Wcale nie wygląda to źle.

BBC Lifestyle- wspominana wyżej Forsa na strychu i Dom Marzeń (produkcji ABC).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie poprostu dlatego nie ma programu tv w tej gazecie dlatego, że jest brak miejsca, ja nie kupowałem tej gazety już dawno i nie wiem jak to miejsce wygląda, ale gdyby wykasowali jakieś artykuły to znalazłoby się trochę. Poczekajmy jakiś czas to pewnie dodadzą je do programu tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bbc knowledge ma byc w czwartki (o 21) Top Gear i to na wylacznosc najnowszy sezon. Takze TVN turbo moze sie pozegnac z nowymi odcinkami top geara

Niekoniecznie,TVN Turbo mogłoby pokazywać Top Geara z nowej serii z kilkutygodniowym poślizgiem.Taka mała sublicencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP sie wypowiedzial ze umowa na wylacznosc jest dlugoterminowa. Wiec nie sadze zeby byl to tylko okres na rok albo dwa lata.

 

A tak poza, nie wierz za duzo co opowiadaja konsultanty z jakies infolinii, obojetnie o jaka platforme sie rozchodzi. Tak nikiedy mi sie zdaje ze tak samo by mogli mnie posadzic na taki telefon. :lol: Wiem tyle samo ile oni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...