Skocz do zawartości

Dekoder PVR 7000


kamil.szymczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25.09.2014 r. na dekodery PVR HD 7000 została wdrożona nowa wersja oprogramowania.

 

Nowa wersja oprogramowania dla tych dekoderów to: 1.52.1.4.

 

Nowe oprogramowanie przeznaczone jest dla grup dekoderów z zakresu modułów: 1776334494 – 1776965863.

 

Dla pozostałych dekoderów aktualna pozostaje dotychczasowa wersja: 1.48.1.4

Zmiany w porównaniu z wersją aktualnie dostępną dla Klientów:

 

- poprawki błędów

 

Jak zaktualizować oprogramowanie w dekoderze HD 7000?

 

Aby zaktualizować oprogramowanie należy przejść do Standby na kilka minut lub ręcznie wybrać aktualizację z Menu dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten problem jest już od początku.Myślałem że winny jest dekoder apropo rozdzielczości,której nie zapamiętuje.Zabrałem deka do APSu,tam było wszystko ok.tj.rozdzielczość 1080p,potem u braciaka podłączyłem i też ok.A u mnie 576p.Okazało się,że ten dek nie współpracuje z moim typem telewizora.U ciebie zapewne jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd, z rozpędu napisałem 1080p zamiast 1080i.

Mam jeszcze jeden problem. Właściwie wszystkie kanały hd odbierają poprawnie, jedynie Polsat hd i Polsat news hd i bodajże Tvp Sport HD potrafią przycinać i to dość mocno.

Sygnał i jakość są na wysokim zielonym poziomie, na pewno więcej nie osiągnę przy tej antenie.

W czym więc problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od sprawdzenia czy na identycznie masz przy naziemnej. To znaczy odłącz dekoder i włącz jakiś kanał z naziemnej tv w telewizorze. Jeśli dźwięk będzie zanikał to wina leży po stronie telewizora jeśli będzie o.k. to podłącz tuner satelitarny i przy okazji zerknij na kabel HDMI. Być może wtyki bądź sama żyła jest gdzieś uszkodzona. Dobrze by było gdybyś testowo połączył inny kabel hdmi. Spróbuj także zmienić gniazdo HDMI w samym telewizorze. Jeśli to nic nie zmieni przywróć ustawienia fabryczne dekodera. Jeśli nadal bez zmian to spakuj go i udaj się do najbliższego APSu i zgłoś im usterkę. Opisz co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dekoder tez przycinał na tych kanałach: HBO2HD, BBCHD, TVP SPOTR HD, POLSAT NEWS HD - poszedłem do pierwszego lepszego APS i bez zbędnego tłumaczenia, co wiecej nawet bez podłączania i sprawdzenia wymienił mi dekoder na inny.

Dodam, że mój sygnał był praktycznie 100 na 100% z aneteny 110cm....

widac że felerna partia dekoderów sie trafiła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie podać numer seryjny dekodera który nie przycina obrazu na kanałach hd

wymieniłem konwerter ,antena ustawiana 1000 razy i dalej to samo. Wymieniłem dekoder o podobnych numerach seryjnych i dalej jest to samo. Juz nie wiem co mam robic 29 miesięcy zacinających sie programów. jak wylacze dekoder z pradu chwile odczekam podlacze to dziala idealnie. Pochodzi z 10 minut i jak przełączę na jakis program od razu zaczyna przycinać i juz tak az nie wyłączę go z prądu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...