Skocz do zawartości

Dekoder PVR 7000


kamil.szymczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W poprzednich wersjach instrukcji obsługi HD2000 i HD5000 też był zapis w instrukcji obsługi o tunerze DVB-T USB jako dodatkowe akcesoria. W nowych instrukcjach wszystkich dekoderów CPT zniknął ten zapis i został tylko zapis o dodatkowym akcesorium w postaci dysku DTU320.

Nigdy w CP w sprzedaży nie pojawił się tuner DVB-T (ponoć były plany wprowadzenia) i dlatego mówię, że oficjalnie nie ma takiego urządzenia. Ktoś tutaj zauważył, że z jakimś modelem Aver Media się udało (i nie było idealnie).

To, że ja nie pracuję w "wybranym" APS-ie nie znaczy, że nie otrzymujemy informacji, co zostało wprowadzone do sieci sprzedaży i jak należy postępować/jak obsłużyć/gdzie przekierować w razie zgłoszenia się abonenta w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zaprogramować dwa jednocześnie o tej samej godzinie z poziomu epg się nie da wyskakuje komunikat o konflikcie z pierwszym zaplanowanym nagraniu na jakimś kanale,co dziwne jeśli już dekoder nagrywa zaplanowany program,a kolejny kilka sekund po rozpoczęciu programu ,który chcemy nagrać możemy uruchomić nagrywanie ręcznie i nagrywa dwa.Oglądać w tym czasie można nagrane programy z dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PVR 7000 to ostatni model CPT więc trzeba czekać, jeszcze nie wszyscy dostali nowy soft do HD 5000 a w kolejce jest jeszcze Mini HD 2000, HD 3000 i HD 6000.

Czarny scenariusz wprowadzania nowego softu to dziesiątki zepsutych dekoderów lepsze to niż setki, tysiące do wymiany po wprowadzeniu na wszystkie modele. Dlatego nowe oprogramowanie jest udostępniane partiami - i nie ma co się spieszyć bo lepiej mieć nie wieszający się sprzęt niż nowe dodatki i odłączanie dekodera z prądu co godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od kilku dni posiadam dekoder HD 7000.

 

Zauważyłem, że po ustawieniu nagrania, dekoder prawidłowo nagrywa, potem się wyłącza (świeci się czerwona dioda), lecz dysk twardy wciąż się obraca (słychać jak pracuje).

Po włączeniu i wyłączeniu pilotem urządzenia dysk dopiero się zatrzymuje.

Instalacja z konwerterem Twin, ale to chyba nie ma nic do rzeczy.

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dwa pytania - czy jest możliwe na tym dekoderze nagrywanie i jednocześnie oglądanie innych kanałów? dzisiaj podłączyłem dekoder, ustawiłem nagrywanie i chciałem zmienić kanał i wyświetliła mi się informacja w tym guście - "dekoder aktualnie nagrywa program, czy chcesz zatrzymać nagrywanie?" jak wcisnę anuluj to zostaję na tym programie co był, jak zrobię ok to przestaje nagrywać :/

 

drugie pytanie - da się na tym dekoderze włączyć hbo go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...