Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz mam Pace. Dopiero co go podłączyłem mam kilka pytań:

 

1.Jak ustawić na wyświetlaczu zegar ? W instrukcji pisze że przyciski 4, 5. A jak wejdę w ustawienia terminala ( 4) to mam tylko 4 opcje do wyboru ?

2. Dlaczego ustawienia pilota na TV nie chce działać ?

3. Czy da się zrobić swoją listę ? Albo chociaż żeby HD były z przodu ?? I czy jest wogóle możliwość włączenia listy kanałów tak żeby nie pstrykać po każdym z kolei?

4. Mam wersie oprogramowania 146. I nie znajduje mi nowszej....... a jest ?

5. Jak ustawić ten tryb Eko ?

6. Gdzie są ustawienia internetowe

7. Czy ten dekoder to naprawde aż takie g......?

 

Na drugim TV mam Amico HD i jestem z niego zadowolony. Ciekawe co z tym

Licze na pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zegar będzie tylko wyświetlany jak jest włączony dekoder.

2. Programowałeś go?

3. widać że nie czytałeś wątku, a przynajmniej instrukcji - tylko wg. kolejności z listy głównej

4. No i po co czytać temat, lepiej od razu wrzucić pytanie bo jaśnie panu nie chce się nawet przeczytać ostatniej strony. Aktualizacja będzie od jutra dostępna

5. 6. W nowym oprogramowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :)

 

Pierwszy raz w mojej historii z C+ mam powazny problem z dekoderem. Pace nie wlacza sie. Nic nie pomaga. Gdy przyciskam pilotem, dioda czerwona mruga ale nic sie potem nie dzieje. Jest jakis sposob na reanimacje? Mam sporo filmow nagranych. Za dekoderem nigdy nie przepadalem ale system nagrywania EPG oraz opis filmow byly nie do pobicia. :(

 

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Restartowac, czyli odlaczyc od pradu? Probowalem, nic nie daje. Czerwona dioda sie zapala, potem na krotko niebieska i karta Clone+ sie aktywuje. Potem nic. Nie mozna zadnym przyciskiem uruchomic. Gdy naciskam np przycisk z numerem 1 dluzej, to tylko dioda na czerwono miga, czyli pilot chyba ok... :( Ale checa. To juz tak mialem kilka razy te ostatnie dni i teraz nie chce wogole odpalic. :( Musze chyba gonic, zeby przed fuzja zdarzyc, bo mi jeszcze ADB sparowany dadza. Eeeech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie, myślałem że padł.

Na pilocie załącz, dioda mrugała.

Po chwili jeszcze raz załącz na pilocie, wyglądało że nic się nie dzieje, a po 2 min. dekoder się załączył.

Wyłączyłem tryb EKO, nie ma problemu, dekoder zawsze załącza się w 2 - 3 sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihihi!!! Thanxx! Dekoderken sie uruchomic - nie kaputt! :mrgreen: Ale mnie ten piernik wystraszyl..!? :lol2: Mam tylko nadzieje, ze sie naprawde nie psuje powoli, bo juz kilka razy resetowalem. Odziwo uruchomil sie nie jedynka a przyciskiem 2. Musze sie zastanowic, czy na wszelki wypadek nie wymienic, bo mnie dadzo jakies cudo z Zielonej Gory i sie skonczy sielanka!

 

Jeszcze raz dzieki za wsparcie! A jak sie Zona ucieszyla, bo to ona zepsula! Tzn jej dekoder do ogladania jest, ja mam inne! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery ze stajni ADB wcale nie są takie złe w porównaniu do Pace. Działają o wiele sprawniej i oferują większe możliwości. Ka bym osobiście chętnie zamienił to uruchamiające się 2 minuty cudo na Turbodekoder. Co do parowania - nic na razie o tym nie wiadomo i nie ma się czym podniecać ani snuć jakichkolwiek teorii. Co ma być, to będzie. Równie dobrze może być tak, że dadzą dekoder ADB, ale do multiroomu dadzą drugą kartę bez dekodera i wtedy będzie można nadal spliterów używać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADB nie ma trybu eko i działa 24/7

Nie działa dopiero gdy listwę zasilającą wyłączysz, czytając forum "n" niektórzy tak mu dorabiają EKO.

To 24/7 trafiłeś bo co najmniej tak często musisz mu wyłączyć zasilanie by nMultiroom działał, a Pace jak załączyłem w grudniu, to sobie działają cały czas, bez żadnych przerw, mam tylko nadzieję że ADB w nc+ nie będą mieć tych wad (chyba programowych), bo jest faktem że nBox'y są szybsze w przełączaniu i wykonywaniu poleceń (do puki się nie "zamuli") od Pace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jakiś czas temu brałem od Cyfry tego Pace a chce go teraz oddać, płace za niego 5zł i teraz zależy mi aby sie go pozbyć. Moge go oddać?? Tak poprostu zanieść do APSu??

Dostałem na niego rabat 15zł i nie pamiętam czy był on wiążący mnie do końca umowy...

Dzieki za info, najwyżej jutro zadzwonie do Cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...