Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chyba nie zwroca za wynajem za niepoprawne dzialanie oto odpowiedz :

Zaobserwowane utrudnienia to:

- Przeskakiwanie nagrań (zacinanie, kratkowanie) przy odtwarzaniu z biblioteki lub timeshiftingu.

- Powolna reakcja na polecenia z pilota

 

Wyjaśniam, że powyższe utrudnienia występują tylko po dłuższym korzystaniu z dekodera.

W przypadku ich pojawienia, należy wyłączyć dekoder do trybu czuwania i ponownie załączyć.

Wykonanie tej operacji przywróci sprawne działanie dekodera.

 

Prace nad aktualizacją eliminującą opisane utrudnienia są na ukończeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie zwroca za wynajem za niepoprawne dzialanie oto odpowiedz :

Zaobserwowane utrudnienia to:

- Przeskakiwanie nagrań (zacinanie, kratkowanie) przy odtwarzaniu z biblioteki lub timeshiftingu.

- Powolna reakcja na polecenia z pilota

 

Wyjaśniam, że powyższe utrudnienia występują tylko po dłuższym korzystaniu z dekodera.

W przypadku ich pojawienia, należy wyłączyć dekoder do trybu czuwania i ponownie załączyć.

Wykonanie tej operacji przywróci sprawne działanie dekodera.

 

Prace nad aktualizacją eliminującą opisane utrudnienia są na ukończeniu.

 

 

 

nie bój żaby , pisz raz jeszcze do nich , BO KAZDEMU WYSYLAJA taka odpowiedz lub podobna , pisz raz jeszcze to samo , i nie ma bata wyksieguja CI oplate za pvr za marzec albo i nawet kwiecien , ja w zasadzie wyslalem 3 maile tej samej tresci , za 3 razem po 3 dniach odpisano ze upust za pvr w marcu brak :)

Nie daj sie , wiedza ze trzasneli babola wiec bez problemu sie poddaja klientom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie prawda - jeśli chcesz, możesz podłączyć jeden kabel od konwertera ustawionego na Hot Bird'a a drugi na Astrę. Może być to zwykły zez z dwoma pojedynczymi konwerterami. Taki układ też będzie działać.

 

Ale jak podpiąłem 2 niezależne anteny to jak chciałem oglądać astrę to mi sie wyswietliła informacja, że brak sygnału. A antena na 100 % dobrze ustawiona. Sprawdzałem na innym tunerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Układ "zez" HB-A, czy dwie niezależne anteny HB i A, to dla dekodera zupełnie bez różnicy, bo i tak sterowany jest jednym diseqiem.

 

Nie można tylko podłączać tych anten bez diseqa, bezpośrednio do dwóch tunerów PACE, bo to kompletna głupota.

 

... chyba, że obydwie anteny gapią się na HB. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie tylko oglądać HB i Astre to trzeba dwa konwertery spiąć diseqiem i podłączyć do gniazda nr 1, jeżeli ma działać nagrywanie, timeshift i wszystkie wodotryski, trzeba zrobic to samo tez w gnieździe nr 2 (czyli dwa twiny - cztery przewody - 2 diseqi - 2 kable do dwóch gniazd w PACE), podłączenie HB do gniazda 1, a Astry do gniazda 2, spowoduje komunikat o braku sygnału na Astrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej chyba zrobić "zeza" nie jest to jakoś strasznie skomplikowane a dodatkowe uchwyty dostaniesz w każdym sklepie RTV. Dodatkowo na plus przemawia możliwość ustawienia niemalże idealnego sygnału co na monoblocku może okazać się nierealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uściślając: konwerter monoblock posiadający 4 wyjścia (na 4 przewody) to "Monoblock Quad" - właśnie taki aktualnie użytkuję.

A co do podłączania dwóch anten na dwa satelity osobno do obu wejść PACE, to w przypadku tego dekodera nie może to prawidłowo działać. Jeśli w menu PACE uaktywnimy dwa wejścia (włączymy opcję TWIN konwertera), to domyślnie dekoder używa wtedy wejścia 1 do nagrywania i ściągania VOD a wejścia 2 do oglądania. I nie ma takiej opcji, żeby sam rozpoznał że na jednym wejściu ma Astrę a na drugim H-B i odpowiednio do potrzeb korzystał raz z jednego a raz z drugiego wejścia. Jeśli podłączymy do wejścia nr 2 antenę z Astry to obejrzymy programy z Astry a jeśli antenę z H-B, to tylko programy z H-B.

Przełączanie satelitów w PACE odbywa się tylko i wyłącznie za pomocą DiSEqC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem od wczorajszego południa problem z niektórymi programami, w tym z odbiorem TVN24. Po uruchomieniu przeze mnie, z menu dekodera, wyszukiwania programów problem minął.

 

Trochę mnie to zdziwiło ponieważ zawsze, a przynajmniej do tej pory, przy ponownym uruchamianiu dekodera, sam proponował aktualizację listy programów a tym razem sam musiałem się tym zająć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Panów i Pań.Wczoraj wysłałem e-maila do C+ z prośbą o korektę częstotliwości kanału Astra 3D-Demo i Dr.Dish z Astry oraz zapytałem w jakim okresie czasu można się spodziewać poprawienia

softu 150 lub nowego softu/czy to kwestia tygodni czy miesięcy/. Na to otrzymałem taką budującą odpowiedź :

"Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, informuję, że lista kanałów będzie poprawiona

przy następnej jej aktualizacji.

 

Odnosząc się do kwestii poprawki do oprogramowania dekodera Pace PVR,

wyjaśniam, iż jest ona na ukończeniu i niebawem zostanie udostępniona.

 

Proszę o cierpliwość.

 

W razie pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji."

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Marek, takie odpowiedzi są pisane przez CTA z rozdzielnika i nie znaczą dokładnie NIC.

 

Spółka CANAL+ Cyfrowy, to w ogóle bardzo dziwna firma, bo nie stosuje się w niej tak typowego dla administracyjnych przepisów obiegu dokumentów, którym nie nadaje się nawet numerów porządkowych.

 

Zatem, kiedy piszecie do spółki CANAL+ Cyfrowy, to odpowiada Wam nie kto inny, tylko jakiś przypadkowy pracownik z CTA, który ma dwa tygodnie stażu w firmie i w nosie ma wszelki dobry obyczaj i dobro klienta, który nawiązał listownie korespondencję ze spółką CANAL+ Cyfrowy.

 

PACE PVR, nigdy już nie będzie spełniał oczekiwań klientów, chyba że ktoś od nowa napisze na niego oprogramowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródło wiadomości ?

 

 

A propo wniosków o wyksięgowanie kwoty za dzierżawę, to ja po trzecim mailu uzyskałem jedynie obietnicę zajęcia się reklamacją w ciągu 30 dni. Najpierw pisali, że niebieska dioda to normalne, potem że jest to "utrudnienie" nad którego usunięciem pracują i podziękowali za uwagi a potem dopiero, że się przez 30 dni zastanowią nad moją reklamacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Koledzy dekoder nie nagrywa mi audycji czy to z zaplanowania czy z przycisku ,,REC". Dioda zmienia kolor oraz informuje o rozpoczęciu nagrywania, jednak nie ma audycji w bibiotece nagrań. Co to może być - dwa kable podłączone - konwerter quad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...