Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dekoder (jak na niego) można powiedzieć działa bardzo dobrze! Taa... brzmi zbyt pięknie. Bo mam problem z nagrywaniem, nastawiać, idę sobie, wracam po godzinie i patrzę, że niby się nagrywa ale jakby się zaciął bo nie działa TS, nie da się zrobić STOP ani wejść w nagrania bo menu znika. To nic innego jak trzeba odciąć prąd, tylko, że potem z tego nagrania zostaje tylko część, w tym przypadku 20 min... WTF?! Zajętość dysku 76%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny problem jak Habuzia. Myślałem, że aktualizacja do 151 to poprawi! Na 147 wersji oprogramowania śmigał bez zarzutu. Chyba czeka mnie wymiana i strata ponad 400GB nagrań. Często przeglądałem to forum i stosowałem wszelkie zawarte tu rozwiązania i nic nie pomagało. Musiałem się zarejestrować i wyrzucić to z siebie. Pozdrawiam wszystkich męczących się z tym złomem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucia po aktualizacji są takie że sprzęt jakby działał odrobinę szybciej i sprawniej.

 

Nigdy nie miałem problemu z niebieską diodą rano.

Natomiast nie poprawiła się sytuacja z funkcją "pilot" , cały czas jest loteria czy zadziała w danej chwili lub nie.

 

Drugą rzeczą która mnie najbardziej denerwuje to problem z odtwarzaniem nagranej audycji.

U mnie ten problem dotyczy kanałów TVNu i HBO w formacie HD. Zawsze muszę wyjąc wtyczkę by normalnie oglądac nagraną audycje bez przycinki.

Jutro sprawdzę czy to naprawili ,jeśli tak to będzie to zdecydowanie plus.

 

Co do internetu w pace to mnie to wogule nie interesuje i uważam że jest to zbędny i wątpliwy luksus. Lepiej żeby się zajęli możliwością sortowana nagranych audycji według uznania klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie informacje :

 

1. Po aktualizacji niebieska dioda nie znikła.

2. Pisemnie dostałem dziś pocztą informację, że wyksięgują mi kwotę za dzierżawę dekodera w marcu. Reklamowałem jako powód właśnie niebieską diodę, więc rozumiem, że jeśli tego nie poprawią to za kwiecień też piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keers

dzięki ale nie chce poprosić o nowe oprogramowanie i w tym jest mój problem. Jest podłączony do netu

 

Podłączyłem do netu i przy próbie wejście w usługi internetowe dekoder poprosił o zgodę na aktualizacje. Jeśli u Ciebie nie chce aktualizować to pewnie potrzebna będzie wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...