Skocz do zawartości

Gdzie znaleźć kobietę?


paskud
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po wielu poszukiwaniach uznałem, że najbardziej stabilne życie mam jako singiel :D Ale dobrym miejscem są różnego rodzaju spotkania ze znajomymi, kiedy przychodzą ich znajome :D Inna sprawa czasem można zaczepić jakiś fajny towar w sklepie - teksty typu poleca pani i tu wstawiasz jakiś towar, który widzisz w jej koszyku :D Nawiązuje się rozmowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją poznałem podróżując, podczas wypadu ze znajomymi za granicę. Dlatego warto podróżować. ;)

Nie rozumiem, czemu wykreślasz imprezy? Ja poznałem w ten sposób większość kobiet, które miałem. :D Trzeba wychodzić do ludzi, a one lubią towarzystwo. Chodź na imieniny, urodziny, domówki, śluby, pogrzeby itp (znajomi może kogoś samotnego znają i ci podsuną). Za czasów studenckich, to przychodziły same - wystarczyło puścić plotkę, że się coś organizuje i będzie alkohol. :> Odwiedzaj czasem popularne bary. Idź na jakiś koncert, basen albo sport (łyżwy?). Ale ok, nieśmiały? Są cichsze miejsca. Dużo kobiet chodzi na plażę, do bibliotek, czy też kościoła (ale to opcja raczej tylko dla wierzących). Albo zwyczajnie uprawia jogging. Dobrym pomysłem są miejsca, gdzie robi się zakupy, np. Galerie. Naprawdę dużo kobiet spotkasz w ten sposób (np. w kawiarniach niedaleko). Idź na główny rynek w mieście.

Jeżeli pracujesz w dużej firmie, to na pewno ktoś organizuje wypady, popijawy itp. Plus jest taki, że pracujące kobiety są często samotne. Ale minus, że jak coś nie wyjdzie, to trzeba będzie rozglądać się za nową pracą.

Jest tyle opcji, tylko trzeba się ruszyć. Ja swego czasu jeździłem dużo po tzw. konwentach wszelkiej maści i zlotach fanów. Wierz mi, nie ma to jak wspólne zainteresowania. Unikaj może jedynie zlotów gamingowych, bo tam głównie sami faceci (no chyba, że jesteś gejem). :P Generalnie polecam dużo podróżować.

Nikogo nie znajdziesz, jeśli nie będziesz szukał. Własna inicjatywa to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portale :D Kiedyś raz dla żartu się zarejestrowałem na sympatia.pl. Napisała jakaś foczka, myślę a co mi szkodzi. Panowie jak ją zobaczyłem live to sobie przypomniałem, że nie wyłączyłem pralki, piekarnika i w ogóle potrzebuję pilnie do WC :D Ogólnie żegnając się uciekałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unikaj może jedynie zlotów gamingowych, bo tam głównie sami faceci (no chyba, że jesteś gejem). :P

Nazwa tematu: "Jak znaleźć kobietę", a taki wykształcony i oczytany jak ty pisze, że pytający może być gejem. Geniusz!

 

Co do podróżowania jednak mogę się zgodzić. Ma to jedną fajną zaletę, a mianowicie jak jesteś dalej od swojego miejsca zamieszkania to nikt cię nie zna. Inaczej wtedy podejść, zapytać. Nie wyjdzie? Do widzenia! Nikt nie zaśmieje się, nie będziesz się wstydził, że coś powiedziałeś z czego może się ktoś z bliskiego otoczenia śmiać. 

 

Dla nieśmiałych jest też internet. Jakieś portale randkowe, Badoo, Tinder, Edarling, Sympatia. Choć Tinder to już bardziej dla "really cool guy" z ładnym foto i najlepiej z rozrzuconymi ojro wkoło BMW, złotego łoża. Na Badoo bardziej swojsko.

Edytowane przez bartolinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portale :D Kiedyś raz dla żartu się zarejestrowałem na sympatia.pl. Napisała jakaś foczka, myślę a co mi szkodzi. Panowie jak ją zobaczyłem live to sobie przypomniałem, że nie wyłączyłem pralki, piekarnika i w ogóle potrzebuję pilnie do WC :D Ogólnie żegnając się uciekałem :P

 

Impreza w lokalu - miałem dość dziewczyny która się przysiadła do stolika - stwierdziłem - idę kartofelki od odcedzić. Dziewczyna na to że masz daleko do domu i jak to tak zostawiać gotujące się ziemniaki na ogniu bez nadzoru ;)

 

Tylko tez uważaj na te co pytają czym przyjechałeś - kumpel na imprezie stwierdził że "Trójka" albo "Piątka" dziewczyny co się przysiadły od razu się bardziej chętne zrobiły ale jak kumpel dodał że to tramwaj to od razu poszły przypudrować noski i już nie wróciły ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie kobietę a co za tym idzie i miłość można znaleźć wszędzie byle nie w agencji towarzyskiej (czyli pospolitym bur...lu) bo to już jest nielegalne.

 

Nielegalne i karalne w Polsce jest sutenerstwo ( czerpanie korzyści majątkowych z uprawiania prostytucji przez inną osobę ) oraz stręczycielstwo czyli zmuszanie osoby do prostytucji.

 

Sama prostytucja i to że klient płaci nie jest karane w Polsce.

 

Miłośc nie wybiera - wybierz WC Pickera ;)

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...