Skocz do zawartości

Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś Polsat Sport News, gdy był w naziemnej, pokazywał podobne ochłapy. Ludzie się skarżyli, na co im np. mecze II ligi czeskiej. Skoro były protesty, to usunęli całkowicie kanał z naziemnej dając w zamian Polsat Powtórka. :-)
Protestować to mogli operatorzy kablowi którzy płacili za ten kanał, a dostępny był w naziemnej za darmo, bo napewno nie osoby który miały dostęp za free. Ochłapy to też nie były, ochłapy zastąpiły w naziemnej Polsat Sport News
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
9 godzin temu, Poland napisał(a):

Telewizja WP raczej musi obejść się smakiem jeżeli chodzi o kabarety. Robert Górski bowiem nie przewiduje z tą stacją współpracy: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/robert-gorski-kabaret-moralnego-niepokoju-tvp-polsat

Błagam...A to poza Górskim nie ma już innych kabareciarzy ? 

Edytowane przez lucky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia czy w Telewizji WP będą zimą 2024 jakieś inne transmisje sportowe np koszykówka mężczyn lub kobiet, tenis np finały Pucharu Davisa czy może nawet siatkówka i kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich w siatkówce mężczyzn? Jestem też ciekaw czy Telewizja WP postawi w 2024rt na jakiś inny serial kryminalny z USA lub Wielkiej Brytanii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od 27.02 na Telewizji WP ruszy 9 sezon "Morderstwa w Midsomer". Ja czasami oglądam ten serial brytyjski, jest bardzo dobrze zrealizowany, podoba mi się to, że serial trwa prawie 2 godziny, są emocje przy oglądaniu tego kryminalnego serialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przypuszczałem że z tak skonstruowanego zdania jak Twój przedmówca napisał, mogą się zrodzić tego typu pytania ;)

Jeden odcinek tego serialu trwa 2 godziny, łącznie z reklamami. Czyli być może jest to 1,5h lub ciut więcej na odcinek.

Czy w tym serialu są emocje? Raczej nie. Dobrze się go ogląda, ale to jest to taka opera mydlana dla tych co lubią lekki kryminał z odrobiną zagadek.

Każdy odcinek to inny epizod jak to w serialach kryminalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
10 godzin temu, swordfish napisał(a):

Nie było WP News o 11:50 i 16:50, bo zwolnili dziennikarzy WP? 120 pracowników WP otrzymało wypowiedzenia umowy. Cięcia kosztów.

Na dodatek serwis informacyjny przeniesiono na... 7:00 rano: https://press.pl/tresc/81900,telewizja-wp-zakonczyla-emisje-serwisow-_wp-news-11_50_-i-_wp-news-16_50__-w-zamian-wprowadzila-serwis-o-7-rano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)
W dniu 24.05.2024 o 09:28, swordfish napisał(a):

Teraz WP News o 7:00 jest rozszerzony o fragment rozmowy z politykiem z programu Tłit.

Tłit akurat jest w ramówce osobno. WP News za to poszerzył się do 20 minut. Niedawno stacja napisała mi że zmiany są podyktowane głosem widzów.  W tym przypadku raczej był on błędny gdyż WP News wraz z „Tłitem" lepiej pasowałby wieczorem (około 18:00) niż o poranku. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te przenosiny na rano to kierunek w stronę całkowitego usunięcia serwisu z ramówki. 

W sumie oprócz trzech głównych nadawców - newsy nigdzie nie utrzymały się na dłużej. Zawsze po krótkim czasie spadały z ramówek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jock napisał(a):

To się skończy sprzedażą tv podobne problemy miała Agora i sprzedali Metro.  

Oby nie wykupiła ich Grupa Polsat Plus. Zdecydowanie mają za dużo kanałów w naziemnej. Dotyczy też MWE Networks, która ostatnio wykupuje upadłe stacyjki, tworząc śmieciowe kanały, nie wnoszące nic nowego do ich ramówek, tylko jedynie odgrzewane kotlety. Miejmy nadzieję, że obecny nadawca WP HD pozostanie ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co unikalnego wnosi WP? Dla mnie od samego początku kanał śmieciowy. Jedynie na plus, że nie ma paradokumentów typu "Trudne sprawy". 
Wyłączenie kanału w naziemnej w żaden sposób nie zuboży przeciętnego Kowalskiego korzystającego z DVB-T/2. Cały MUX-8 jakby przestał nadawać nadal nic specjalnie mu nie ubędzie. 
Chyba, że w tych kabaretach, remontach i Morderstwach w Midsomer odnajdujecie wartościowe treści. Ale czy podobnych rzeczy nie znajdzie w kanałach z paczki TVP, Polsat czy TVN nadających naziemnie?

Czy ktoś z Was ma WP zaprogramowane na pilocie w pierwszej dziesiątce kanałów? Czy jest to dla kogoś kanał "must have"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...