Skocz do zawartości

Nowe forum SAT Kurier (po 10.09.2015)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czy na forum jest dostępny printview? Chciałbym wydrukować kilka postów, ale bez całej otoczki graficznej, bannerów, sygnatur itp. Nie widzę takiej ikony "drukuj".

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do bardziej odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja kolego. Najprostsze rozwiązania są zawsze najskuteczniejsze, a nie próbowałem tego, bo byłem przekonany, że się druknie z grafiką :) Pzdr.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na forum jest dostępny printview? Chciałbym wydrukować kilka postów, ale bez całej otoczki graficznej, bannerów, sygnatur itp. Nie widzę takiej ikony "drukuj".

To co, ktoś z forum może czekać na wezwanie do sądu? :mrgreen: Bo tak nie bardzo widzę innych powodów dla których ktoś miałby drukować posty, bo chyba nie ma u nas takich złotych myśli, które aż by się chciało wydrukować i powiesić sobie nad łóżkiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Musisz tylko zmienić stronę w wersję na komputer. Niewiem jak u ciebie, ale ja mam w przeglądarce takie trzy kropki. Klikam i mam opcję "Wersja na komputer". Klikam i mam wszystkie narzędzia tak jak na laptopie.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale że chodzi tobie te co są w narzędziach czy te co za pomocą klawiatury?

 

Admin miał nad tymi narzędziami pracować w wersji mobilnej jak i w pełnej wersji bez tej "wersji na komputer". I nic.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...