Skocz do zawartości

Nowe forum SAT Kurier (po 10.09.2015)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Regulamin Forum SatKurier:

 

AD 4. Usunięcie założonego Konta Użytkownika jest możliwe po uprzednim kontakcie z Administratorem lub Moderatorem za pomocą Prywatnych Wiadomości lub w przypadku braku dostępu do tej funkcji (nowi użytkownicy) - poczty elektronicznej.

  • i. Po usunięciu założonego Konta z Forum usuwane są wszelkie dane osobowe Użytkownika,
  • ii. Użytkownik wyraża zgodę na pozostawienie Postów po usunięciu Konta,
  • iii. Użytkownik ma prawo wnieść prośbę o usunięcie Postów zawierających dane osobowe, dzięki którym możliwa jest identyfikacja Użytkownika.

Podczas usunięcia konta użytkownik ma wybór, czy nazwa ma pozostać czy ma zostać usunięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum wygląda naprawdę ładnie. Poprzednie też było fajne (lubiłem czasem czytywać, sentyment trochę był), ale nowe jest schludne i nowoczesne (choć ta nowoczesność może początkowo sprawiać problemy). Mam nadzieję że nie usunięte zostaną stare posty, lubię czasem czytywać sobie jak to się kiedyś działo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Chciałbym bardzo pochwalić moderację i administrację za wprowadzenie opcji "ignoruj użytkownika". 

 

Na kilku forach internetowych byłem już zarejestrowany, ale nigdzie nie spotkałem się z tak przydatną opcją, która aż tak bardzo umiliłaby mi egzystencję w sieci.   

 

Dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie z ignorowaniem użytkowników jest bezsensowne:

a) jeśli napisze coś ciekawego, a ty tego nie zauważysz to napiszesz ponownie tą samą informację,

b ) pewnie i tak widać te posty jak ktoś zacytuje tego ignorowanego użytkownika,

c) nie ma możliwości odniesienia się do jego informacji tj. zdementowania/potwierdzenia

 

Nie widzę sensu w używaniu takiej opcji nawet jeśli miałbym np. nie pochwalać działań jakiegoś użytkownika. Są takie opcje na wielu forach, ale pewnie więcej z nimi problemów niż pożytku.

Edytowane przez bartolinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padła macierz dyskowa, wczoraj wieczorem przywrócono nam backup z nocy, w związku z tym zniknęły z forum posty napisane 4.04 między 3:30, a gdzieś tak 11:00 (aż do padu), podobnie z komentarzami na portalu (ale newsy są - wstawiliśmy od nowa co brakowało). Peszek, ale z drugiej strony jak widać mamy backupy w miarę na bieżąco, więc w takich abstrakcyjnych przypadkach nie ma tragedii ;) Co minutę backupów robić się nie da, straty są więc relatywnie niewielkie ;) Awaria techniczna może się zdarzyć - to tylko maszyny, firma nas hostująca zareagowała wzorowo i najlepiej jak się dało  ;) Przepraszam za dłuższą przerwę na forum i witam ;)

 

Akurat ładna pogoda, odpoczynek od forum każdemu się przyda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...