Skocz do zawartości

Najgorsze piosenki


kacper130700
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze kilka sekund utworu, mówię sobie, o coś to będzie ciekawego, ale gdy po chwili usłyszałem wokal gościa, to mi ręce opadły.:grin: Ten numer jest dobry, ale chyba tylko na to, żeby sobie uciąć komara. Kolejne stękanie, zamiast porządnego wokalu.

 

 

I kolejna moja czarna lista. Sorry. Próbowałem to jakoś przełknąć, ale oprócz teledysku i może muzyki, to nic ciekawego tu nie słyszę. A refren „Po trupach do Ciebie....” to już mnie totalnie rozwalił.🤣

 

 

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.06.2023 o 19:14, BiL napisał(a):

Dlaczego musi to lecieć dosłownie wszędzie

Bo po pierwsze: ma dość przyjazny dla radia tekst

Po drugie: refren jest chwytliwy

Po trzecie: jest krótki (niewiele ponad 2 minuty)

I po czwarte: to się sprzedaje na naszym rynku radiowym, jeśli nie pop house lub coś europejskiego/brytyjskiego/"hit TikToka".

Edytowane przez NippyToadster
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
1 godzinę temu, Adam.kaslewicz napisał(a):

Męskie Granie Orkiestra 2023 - Supermoce

Do tego jeszcze dorzucę:

Dawid Kwiatkowski - Café de Paris

Dawid Podsiadło - TAZOSy

Oskar Cyms Niech mówią

Purple Disco Machine & Kungs - Substitution

Danzel - The Best Last Night

R3HAB - Waterfall

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BiL napisał(a):

to jeszcze ma częstą rotację na RMF Maxx

Dla mnie gorsze jest Substitution. Też ma dosyć częstą rotację na MAXX-ie, chociaż ostatnio częściej słucham głównego RMF-u bo tam baza muzyczna jest szersza niż na MAXX-ie. Niestety MAXX stoi w miejscu i nie zapowiada się na żadne zmiany. Chociaż dziś zaczyna się Sunrise, więc o tyle dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, BiL napisał(a):

ma częstą rotację na RMF Maxx.

Do najgorszych bynajmniej nie należy.

 

Poza tym  jaki to ma związek z rotacją w radio? Wytłumacz mi to.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiL, do bani i nie są ambitne to Twoje teksty i wywody tutaj. Poza tym, Ty lubisz prostą i nieskomplikowaną muzykę, więc nic dziwnego, że ambitniejsze kawałki do Ciebie nie przemawiają. To tak jakby oczekiwać od fana disco polo, że nagle polubi i doceni muzykę klasyczną czy jazz. Kolejna kwestia, ciężko oczekiwać ambitnych tekstów po twórczości takich gwiazd - Cleo, Sylwia Grzeszak, Dawid Kwiatkowski, Rafał Brzozowski, Zenek Martyniuk, Monika Lewczuk, Ewelina Lisowska, Doda itp.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, BiL napisał(a):

Wolę zagraniczną muzykę, gdyż ma lepsze teksty, lepszy rytm oraz większą popularność.

@BiLWiększą popularność, czyli byle co co ma dużo odsłon, jest puszczane na okrągło (sam sobie zaprzeczasz w wywodach) ale jest zagraniczne jest dla ciebie bardziej  "ambitne" i wyznacznikiem jakości.

 

Masz dość osobliwe podejście do muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2023 o 16:30, BiL napisał(a):

Wolę zagraniczną muzykę, gdyż ma lepsze teksty, lepszy rytm oraz większą popularność.

Nie, aktualnie słuchasz tych "zagranicznych mainstreamowych".

 

W dniu 20.07.2023 o 15:57, Adam.kaslewicz napisał(a):

Męskie Granie Orkiestra 2023 - Supermoce

Owszem irytująca, no i ma słaby dość tekst. Jedynie Vito Bambino ratuje swoim wersem tą piosenkę.

W dniu 20.07.2023 o 17:42, Mati2oo3 napisał(a):

Dawid Kwiatkowski - Café de Paris

Dawid Podsiadło - TAZOSy

Oskar Cyms Niech mówią

Purple Disco Machine & Kungs - Substitution

Danzel - The Best Last Night

R3HAB - Waterfall

Kawałki poza Danzelem co najmniej średnie. CdP ma 6/10, TAZOSy 5/10, Niech Mowią ma ode mnie 9/10, Substitution jest na 10, Waterfall ma ocenę 6/10. Jedyny minus to długośći tych kawałków. Poza Dawidem Posiadło (jego kawałek trwa 3,5 minuty), wszystkie docierają do niewiele ponad 3 minut. 

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...