Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prędzej obstawiam, że jest to uniwersalny regulamin na wszystkie tego typu promocje, by właśnie w momencie ich wyłączania i na jej czas kanały nie były gwarantowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej, że jest tam zapis, że w momencie kolizji Warunków Oferty Promocyjnej z warunkami umowy z operatorem, pierwszeństwo mają właśnie warunki niniejszej oferty, ten załącznik z wymienionymi kanałami jest częścią tej oferty. Ja w takim razie nie skorzystam z +miesiąca, coś mi tu śmierdzi. Po co chcą wykluczyć wszystkie gwarantowane kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu na czas promocji czy w ogóle traci się ,,gwarancję"??

Jupiter nawet jeśli zrobili to celowo to moim

zdaniem nie traci się gwarancji

Czytałem 2 razy i co to znaczy pierwszeństwo jesli w innych punktach jest mowa o regulaminach i cennikach z 2016

roku

Zanim NC+ poinformuje oficjalnie o wyłączeniu Universal

Channel(jak zrobili już nawet niektórzy mali dostawcy kablowej tv z małych miasteczek) to można zlecić wyłączenie Multimanpacka

....

Nie ma bata żeby ta chwilowa promocja

rzutowała na całość umowy

Dla mnie to nie aneks a świadome włączenie promocji

 

Uwaga ..sprawdziłem włączenie multimanpacka z lutego tuż przed przedłużeniem umowy reklamacyjnie świadomie za darmo włączyłem wszystko

I tam jest Universal Channel BEZ (1) czyli gwarantowany a tym razem już jako niegwarantowany

Wniosek jest oczywisty ale i zastanawiający : nie wiedzieli żeby mnie poinformować o wyłączeniu kanału ale wiedzieli zeby uaktualnić przyszłą zmianę w zapisie dokumentów promocji !!??

To ze te daty są blisko siebie to mnie nie interesuje (oczywiście mam na mysli daty oficjalnej informacji z Universal Channel Polska bo ta jest dopiero od piątku i datę początku promocji na MultimanPacka)

Ja włączyłem 3 czerwca multimanpacka czyli po informacji o wyłączeniu Universal Channel

Nie może być tak ze zmieniają reguły gry bez poinformowania mnie

Oczywiście nie muszę wypowiadać ,płace śmieszne 59 złotych za Extra z 8 c+ i mam za darmo wszystkie kanały filmowe

ale chodzi o zasady

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze nagrywają ale normalnie nie sprawdza się wszystkiego co jest możliwe tzn włączają mi promocje i nie ostrzegają sami ze : oho niech Pan zwróci uwagę ze jest taka a taka różnica programowa albo w zapisach regulaminowych

To nie przedłużenie umowy i odbyło się to bez mejla i bez przeczytania wcześniejszego

Fakt kolejny : ...jakim cudem wycofany z ostatnim dniem lipca z użytku aneks na czasową promocję Multimanpack który i tak będzie wyłączony (mówiłem to nawet podczas aktywacji) ma mieć obowiązującą do końca umowy moc prawną??

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec wychodzi na to ze obowiązuje owszem zmiana (pkt 11)ale TYLKO NA CZAS KORZYSTANIA z promocji

 

Co do samego abonamentu RTV to i tak zrobię cesję na osobę z niego zwolnioną a po 18 latach z wizja tv ,telewizją n ,NC +

czas być może na Polsat !

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź reklamacyjna dotycząca opcji "MULTI MAN PACK":

 

W związku z uruchomieniem opcji dodatkowej Multi Man Pack opcja dodatkowa Man Pack została zdezaktywowana. Zamówienie ww. opcji poprzedzone jest informacją dotyczącą opłat za poszczególne elementy usługi oraz zasady jej aktywacji. W celu zaakceptowania zamówienia konieczne jest potwierdzenie akceptacji warunków świadczenia tej usługi. Abonent dokonując aktywacji usług godzi się na zasady jej udostępnienia.

Wyjaśniam, że platforma nc+ nie ponosi odpowiedzialności za szkody poniesione przez Abonenta spowodowane niewłaściwie przeprowadzonymi czynnościami w internetowym centrum Abonenta.

Edytowane przez Barti
Pisanie całego postu pogrubioną czcionką jest zbędne i niewskazane. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth - W sumie masz rację z Man Packa oglądałem tylko History. Według mnie to jest ich strata, bo płaciłem im 113zł, teraz będzie 108zł. Obawiam się, że cena za Multi-mpacka" będzie oscylowała w granicach 20zł, albo i 30zł.

 

 

Odnośnie: Uniwersal Channel HD patrzymy na aneks do umowy dołączony w chwili przedłużenia umowy, bo on jest wiążący - taką informację dostałem od konsultantki infolinii.

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co to wszystko jest dziwne u mnie np. Po wlączeniu tej opcji w pakiecie Superpremium+ mam w pliku PDF obok wszystkich kanałów 1 czyli niegwarantowany.

Z tego co się dowiedziałem na infolinii warunki umowy obowiązują w momencie podpisania umowy, a nie korzystania z pakietu + miesiąca .

Korzystam z plusów miesiąca często i pierwszy raz widzę taki aneks. Wcześniej były szczegóły dotyczące promocji i lista kanałów ale bez (1). Dziwne to...

Edytowane przez wisl@k06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to dziwi, ten zapis i załącznik w Multi ManPacku jest nie przez przypadek, ja dziękuję za tę promocję. Zwykły ManPack mi wystarczy.

Oczywiście, w przypadku konfliktu, sprawa jest do wygrania z NC+ bo operator nie może poprzez promocję takiego zapisu do umowy z klientami przemycać, ale weź się potem człowieku kłóć. A po co mi to?

Edytowane przez jupiter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@jupiter dam ci znać pod koniec lipca, czy miałeś rację.

Nie chcecie brać +miesiąca, to nie ma co przeżywać. :P

"Nie ryzykujesz, nie masz" :D

Płaciłem za Man Pack 10pln. Nie będą chcieli mojej dychy, a cena za multi będzie z kosmosu, to ich strata.

Tak na marginesie to mamy 4 kanały całodobowe XXX.

3 kanały są HD.Takie małe info dla tych co nie są rozeznani w tych tematach.;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth Jemu bardziej chodzi o listę kanałów niegwarantowanych.

W tym dziwnym aneksie wymienione są też kanały niegwarantowane w jeszcze jednym miejscu i poprawnie. Więc nie panikowałbym. Przecież nie zaczną nam wyłączać kanałów i mówić: Aktywował pan +miesiąca, to pan nam może naskoczyć, bo możemy panu wyłączyć wszystkie kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat

Raczej nie ma się co martwić. U mnie po aktywacji plusa miesiąca też wszystkie kanały są niegwarantowane. Pisałem przez ica, to odpisali że otrzymali zgłoszenia od wielu abonentőw i są w trakcie rozwiązania problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego ma przysługiwać, skoro w którymś z tych pakietów znajduje się większość kanałów z tej opcji? ;)

A dlaczego nie?

Jeśli z promocji +miesiąca chociaż jednego kanału nie ma standardowo w Twoim pakiecie powinieneś mieć prawo do włączenia tej promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie znalazłem takie coś. Może się taka informacja komuś przyda...

 

PAMIĘTAJ!

Jeżeli na Twoim koncie jest już wcześniej zaplanowane wyłączenie którejś z opcji, uruchomienie tej, którą właśnie wybrałeś sprawi, że wyłączenie zostanie anulowane. Jeśli chcesz włączyć wybraną opcję i jednocześnie zachować wyłączenie, prosimy napisz do nas.

 

Moim zdaniem to kolejny idiotyzm w regulaminach nc+ bo co ma włączenie + miesiąca do zaplanowanego wyłączenia zupełnie innej opcji dodatkowej. W każdym razie miałem na koniec czerwca zaplanowane wyłączenie Elevenów (włącz/wyłącz) ale maila dla pewności napisałem jeszcze raz żeby nie "zapomnieli" wyłączyć 11. 

Chyba, że tylko tak jest napisane a i tak by wyłączyli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyłączyliby... Jakieś 2-3 miesiące temu miałem taką sytuacje z wyłączeniem HBO GO zaplanowanym wcześniej i Eleven w opcji włącz/wyłącz. Też zwróciłem uwagę na ten zapisek i się z nimi skontaktowałem. Odpisali, że wyłączenie HBO GO zlecili jeszcze raz na koniec miesiąca.

Edytowane przez puszczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak np. skorzystałem z ostatniego +miesiąca 2-go czerwca to on jest aktywny za free do końca lipca? A co jeśli pojawi się teraz inny i bym chciał skorzystać to się wykluczają? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Aktywny do końca lipca za darmo, tylko musisz pamiętać, aby zlecić jego wyłączenie. :P

Po tym okresie cena za niego to 30 PLN Osobiście liczę. że będą go nam taniej proponować. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...