Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie musisz:D, bo takie klauzule są wprowadzane do obowiązujących już umów jako aktualizacja regulaminu, oczywiście z prawem do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni.
Po pierwsze jeśli ktoś zmieni regulamin to ja jako konsument zawsze mam prawo nie zgodzić się z taką zmianą i zwyczajnie rozwiązać umowę po wcześniejszym jej wypowiedzeniu. Po drugie jeśli mówimy o regulaminie danej promocji (opcji dodatkowej typu Eleven, Viaplay, Netfix czy HBO z HBO Max) myślę że taki zabieg jest możliwy ale dla klientów którzy w trakcie trwania umowy będą chcieli rozszerzyć zakres posiadanej oferty o daną opcję. I taka klauzula mogłaby mieć zastosowanie tylko do takiej opcji dodatkowej a nie całej umowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem abonentem Cyfry kiedy podniesiono abonament w trakcie umowy o jakieś 8 czy 9 zł, to był chyba 2002 czy 2003 rok. Dzisiaj chyba mało który operator to stosuje bo po pierwsze obawa przed utratą abonentów jest uzasadniona a po drugie często podwyżka w trakcie trwania umowy przez jakiegoś operatora telekomunikacyjnego kończyła się karą UOKIK, bo niby Regulamin Świadczenia Usług przewiduje taką możliwość ze strony operatora, jeśli odpowiednio wczesnie poinformuje abonentów (min 30 dni) i da możliwość rezygnacji bez bez zachowania okresu wypowiedzenia ale z drugiej strony UOKIK też ma rację, że często decydując się na zawarcie umowy z operatorem ponosimy wstępne koszty (kupujemy sprzęt, wykonujemy instalację satelitarną okablowanie itp.) nie po to, żeby po np. 5 miesiącach operator powiedział, albo płacisz więcej albo rezygnuj. Kary tego typu dostał chyba Play i T-Mobile

Edytowane przez jupiter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile w CANAL+ kosztują wszystkie kanały C+ i sport (razem z CANAL+ Sport 5, PSP, Eleven i Viaplay)? O Polsat Sport zwykły nie pytam, bo to m.in. mam. C+ Sport 5 też mam, ale nie online. Dla nowego. Teoretyczne pytanie.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 40-50 zł kosztuje optimum.

 

Można wziąć relax za 30 i za 10 dopełnić do optimum. 

Paczka C+ 20 zł 

Lub żeby mieć to c+ sport 5 to  lepiej wziąć extra za 60

 

Lub pakiet typowo sportowy entry za 60 (tu jest nawet Viaplay) 

 

https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/entry-sport-24

Brakuje tylko eleven 4 i c+sport5

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale w Optimum Viaplay nie jest za friko. Teraz czytam. Jak dobrze liczę dla kogoś z ulicy to koszt 40 zł (Optimum/Relax) + 20 (C+) + 24 (po 5 m-cach Viaplay) + 15,90 (Eleven Sports). Ciekawe po ile Mistrzowska Piłka. W Play proponują za to 105 zł dla kogoś z ulicy na 3 urządzenia na raz i do tego jeszcze dodatkowo CANAL+ Online, fakt, że niestety Play NOW jest w słabej jakości.

 

Niby 60 zł za Entry Sport+ brzmi nieźle, ale jest haczyk, jak ktoś oglądałby żużel poza domem. A takie ukrywanie, czy pisanie w pakiecie CANAL+, a tu okazuje się, że bez CANAL+ Sport 5 mnie nie bawi.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, PawelTSW napisał:

 i wtedy wychodzi 70 zł za cały sport

Viaplay też? A Mistrzowska Piłka? Do Entry+ Sport to 10 zł?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kisiel95 napisał:

 A takie ukrywanie, czy pisanie w pakiecie CANAL+, a tu okazuje się, że bez CANAL+ Sport 5 mnie nie bawi.

Gdzie i co ci ktoś ukrywa?😂

3 minuty temu, kisiel95 napisał:

Viaplay też? A Mistrzowska Piłka? Do Entry+ Sport to 10 zł?

Rozumisz co to znaczy dopełnić do Relax? Bo zadając takie pytania to nie masz zielonego pojęcia o czym ci ktoś pisze.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, czerstwy napisał:

Rozumisz co to znaczy dopełnić do Relax?

To zadałem proste pytanie, w teorii chciałbym mieć całość podaną powyżej i ile będzie mnie to kosztowało w C+.  Dla kogoś z ulicy, nie jakieś wyszarpywanie po 5 zł, bo to mnie nie bawi. Nie dziwię się odpływowi abonentów, nikt z koniem nie będzie się szarpał.

 

A nie Wy piszecie, że będzie pakiet Relax + CANAL+, tylko chodzi mi o wszystko, co podałem również w CANAL+ Online. Jak tak jest, jak myślę, to jakim cudem w Play za cały sport jest taniej a do tego dostaje się dodatkowo CANAL+ Online?

Teraz, czerstwy napisał:

Podali że jest na dwóch rynkach ponad dwa miliony

Nie, podali, że mają ponad milion w Holandii i ponad milion w Polsce (reszta kraje bałtyckie). Nie chciało mi się też w to wierzyć, ale okazało się, że jest to możliwe. https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/jak-odbierac-viaplay-oferta-promocja-ile-ma-subskrybentow-w-polsce

Cytat

Viaplay Group nie podaje, ile klientów ma w poszczególnych krajach. W prezentacji zaznaczyła natomiast, że w zeszłym kwartale zarówno w Polsce, jak i Holandii przekroczyła poziom 1 mln subskrybentów.

 

1 minutę temu, czerstwy napisał:

tu jak nie wiesz jakie są zalety operatora i oferty to się nie wypowiadaj

Zawsze możesz je przedstawić, porównać. Domyślam się, że zaletą będzie 4K najlepsze jakościowo, ale... czy to każdego interesuje? Jak mała część populacji ma telewizor 4K. Poza tym szukam różnych opcji, tak robi człowiek rozsądny (za 10 m-cy kończy mi się umowa, jak będzie coś dobrego, to można się zastanowić). Szczerze? Myślę nad tym Entry+ Sport, jako dopełnienie, zastanawiam się nad paroma kwestiami.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...