Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.09.2022 o 04:51, pikoz11 napisał:

Nie mogliby jakoś pozbierać teraz tej piłki w ofercie satelitarnej? Potrafili zebrać wszystko i zaproponować za 40 zł w opcji online. A nie mogą tu? Nie wiem, przykładowo PSP + V + Eleven za X zł? Albo PSP + C+ i Eleven + V za X? Itp. konfiguracje? 

Przecież pozbierali i za taki pakiet Entry + Sport płacisz 60 zł miesięcznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak ludzie dzwonili na infolinie Viaplay i pytali czy będzie podwyżka i kiedy bo na innych rynkach już jest ... Viaplay wyszedł na przeciw oczekiwaniu abonentów i wprowadzi podwyżkę.

Tylko czekać jak ludzie będą dzwonić i pytać czemu nie ma reklam na Love Nature i kiedy będą 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze mówimy o abonamencie a nie innych kosztach.Polsat za co wprowadził opłatę co miesięczną  chyba jak dobrze pamiętam 10 zł za abonament czy za co innego.Wg Was ktoś co ogląda tylko z satelity kanały free to ogląda darmowa telewizję czy nie.Wy mówicie że nie bo musiał kupić telewizor i dek sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale te wszystkie pakiety sportowe w ofercie canal plus to teraz lipa, nic już nie wiadomo gdzie oglądać a dekoder po aktualizacji to zamiast na lepsze to ma soft 3x gorszy I w dodatku działa czasem z kilku sekundowym opóźnieniem. 
Miały być dwa najlepsze mecze premier league w każdej kolejce i co? Gra teraz Leicester z Tottenham  i nikt mi nie wmówi, że w tej niepełnej kolejce jest jakiś lepszy mecz więc zasiadam do oglądania na pewniaka i kolejny raz dddddpa!!!!!  nie ma nic i chyba wczoraj też nic nie było i jutro też jakoś nie widzę - teraz to w ogóle trzeba mieć jakiegoś personalnego telewizyjnego asystenta, żeby wiedział co i gdzie obejrzeć ( zwłaszcza jak pomieszali numery kanałów) narobiło się jakiś viaplay, playerów, aplikacji i innego szmelcu i człowiek musi się głowić co i gdzie oglądać. A do tego te debilne prawo unijne czy jakie tam - Co z tego, że mam pakiet canal plus online jak mieszkam za granicą i mi nie będzie działał bo w mojej lokalizacji nie będzie działał ze względu na ograniczenia licencji - to jak chcę sobie obejrzeć mecz  z polskim komentarzem po Polsku w Anglii to nie mogę bo [beep] licencja woli, żebym wcale nie oglądał? Przecież żaden Anglik nie kupi tego pakietu tutaj na miejscu bo nie będzie nic rozumiał więc nie stracą nic!!!

Jeszcze do tego ten przeklęty vpn - muszę kupić na kilka miesięcy mimo tego, że nie wiem czy mi to będzie działać z canal plus! Poza tym nie po to kupuję telewizję, żeby laptopy do telewizora podłączać i puszczać  obraz przez vpn na telewizor. 

Niech sobie sami wszyscy nagrywają programy czy mecze i sami oglądają w swoich plajerach czy viaplajach ja mam to gdzieś. Na święta dekoder wraca do canal plus i zamiast płacić za telewizję i nie w pełni korzystać to sobie za to pójdę dwa razy na rok na mecz na stadion i tyle. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, petroo napisał:

Miały być dwa najlepsze mecze premier league w każdej kolejce i co?

Miały być mecze 2. i 3. wyboru a nie dwa najlepsze. 

22 minuty temu, petroo napisał:

Przecież żaden Anglik nie kupi tego pakietu tutaj na miejscu bo nie będzie nic rozumiał więc nie stracą nic!!!

Tu się mylisz. C+ miał problem z Premier League bo właśnie w barach czy innych przybytkach w Anglii często ktoś brał ich dekoder bo było sporo taniej niż u tamtejszych operatorów. W pewnych warunkach dźwięk jest zbędny, właśnie w takim barze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!! 

 

Piszę do was gdyż mam chyba problem, mianowicie moi rodzice  (emeryci) wzroku już nie ten sam:p  musieli przez przypadek zatwierdzić jakaś reklamę która wyświetliła im się wraz z włączaniem telewizora (bo innej opcji chyba nie ma żeby weszli gdzieś w opcje) i zatwierdzili sobie pakiet Vip Max coś tam  za 200 zł... do tej pory mieli pakiet za 29 zł bo oglądają głównie TVN24. 14 dniowy termin na odwołaniem miną bo nikt tego nie zauważył, stało się to 11 sierpnia o 7:31 ( dziwna godzina albo może ktoś nie mógł spać nie wnikam )

 

Złożyłem reklamacje z prośbą o przewrócenie  tańszego pakietu bo zwyczajnie ich nie stać na płacenie tyle pieniędzy za telewizje, ale oczywiście kazali mi spadać na drzewo... Pytanie do was czy jest jakiś sposób zmianę tego pakietu  bo nie wiem co robić, dalej się odwoływać, bo z tego co mi wiadomo wyższy można sobie włączyć kiedy się chce, ale w drugą stronę to już chyba nie takie proste :)

 

Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...