Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, misiek1985 napisał:

.....byłby lament a takto może jest nadzieja.Nie mówie że jakoś tam dojdą do porozumienia ale po cichu na to licze....

Nie zauważyłeś? Już jest nadzieja, jak nie lament ;-)

 

37 minut temu, domin107 napisał:

Tak, teoria spiskowa i delikatna wycieczka osobista bo ma się inne zdanie niż ty.

Sam traktujesz fragment artykułu jak jakiś święty dokument XD

Do tego robisz to bez przemyślenia. Viaplay chce dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców a tych ma c+.

Nie wiem o czym Ty piszesz, zawłaszcza o jakieś wycieczce osobistej. Wspomniałem o Tobie, bo tu nikogo tak wierzącego w współpracę Viaplay z C+ nie zauważyłem. Moje zdanie to tylko zdanie oparte na faktach. Żadna wyrocznia. Pojawią się nowe fakty, to będę trzymał się nowych faktów. Czy będzie współpraca czy nie, to tak szczerze mnie zbytnio nie interesuje. Będzie to będziei i dobrze, nie będzie też dobrze.

Zawsze będę mógł sobie, jak będę chciał wykupić ta usługę nawet bez współpracy z C+.

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, lakiman napisał:

A ja mam gdzieś czy Viaplay dogada się z Canal+. :P

Płacę w UPC za to 10 zł i z takiej współpracy jestem zadowolony.

No i to nie temat o UPC, która to sieć kablowa jest wspomnieniem;-)

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale to to już jest, że jeśli ktoś ma Canal+ dla angielskiej czy Ekstraklasy, to ten ktoś myśli, że wszyscy tak mają :)

Inna sprawa, że ciągle mamy w głowach dobre czasy Canal+. No niby dobre, bo w jednym abonamencie popularne ligi. Ale czasy się zmieniają. Rynek coraz trudniejszy, i to już nie to samo. I trzeba się z tym pogodzić. Dodatkowo sama UEFA zwraca uwagę, że zainteresowanie piłką nożną wśród młodych spada. Bo co to za frajda, cały weekend siedzieć przed telewizorem, by obejrzeć interesujące mecze. Życie coraz bardziej przenosi się na świeże powietrze, spotkania ze znajomymi, a nie oglądanie facetów biegających za piłką w TV :)

 

Dostrzega to też Canal+, który coraz więcej inwestuje też w seriale czy filmy. Canal+ z samą Ekstraklasą sobie poradzi, jeśli chodzi o sport. Do tego polski żużel, który też przyciąga lojalnych widzów, których jest coraz więcej. Do tego troszkę mniejszych dyscyplin, jakieś premiery filmowe, seriale i będzie się toczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laif69

Opublikowano wczoraj o 20:29

hej 

przesiadłem sie ze starego dekodera z nc+ na nowy dekoder 4k, i wkurza mnie to ze sprawdzając informacje o aktualnie oglądanym programie nie pokazuje się rok produkcji, wcześniej można było to sprawdzić, a teraz nie, da sie cos z tym zrobić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ircios napisał:

 

Nie wiem o czym Ty piszesz, zawłaszcza o jakieś wycieczce osobistej. Wspomniałem o Tobie, bo tu nikogo tak wierzącego w współpracę Viaplay z C+ nie zauważyłem. Moje zdanie to tylko zdanie oparte na faktach. Żadna wyrocznia. Pojawią się nowe fakty, to będę trzymał się nowych faktów. Czy będzie współpraca czy nie, to tak szczerze mnie zbytnio nie interesuje. Będzie to będziei i dobrze, nie będzie też dobrze.

Zawsze będę mógł sobie, jak będę chciał wykupić ta usługę nawet bez współpracy z C+.

 

"Chciałbym być takim optymistą jak Ty i ślepo wierzyć"

 

Ja ślepo wierzę ? Ślepo tak ?

Co i raz ci wskazuje argumenty.

Nie mieszaj w to wiary. Chłodna ekonomiczna kalkulacja i tyle.

 

Nie ma nowych faktów. Zawsze są negocjacje po cichu i nagle bum.

Ja już sobie ogarnąłem viaplay.

Jestem pewny, że też pukałeś się po czole na myśl, że LM zostanie na platforme C+ i też pisałeś, że nie ma takiej opcji.

Może jak mi się będzie chciało to przekopię trochę forum :)

Edytowane przez domin107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lakiman napisał:

Zaproponowałem tylko alternatywne rozwiązanie.

 

Można kupić w UPC sam serwis Viaplay za 10 zł ?Nie sądzę. Więc nie pisz, że to jakakolwiek alternatywa.

3 minuty temu, Ozzy666 napisał:

Jedynie co możesz zrobić to się przyzwyczaić do braku informacji o roku produkcji.

Przecież taka informacja jest, tylko trzeba kliknąć OK na wybranej pozycji EPG, by się do niej dostać. To jest ta prostota i intuicyjność nowego softu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na każdej pozycji w EPG jest informacja o roku produkcji. Sądziłem że kolega @laif69 pyta o to jak sobie z tym poradzić.

 

Edit. Sorry mój błąd, dzięki @Pawel rzeczywiście Twoim sposobem da się zobaczyć kraj i rok produkcji wybranej pozycji z EPG. ;) 

Edytowane przez Ozzy666
Poprawka ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

@Pawel mam Canal+ i UPC. Można pogodzić w ten sposób dostęp do 2 operatorów.

(Jeśli ktoś ma takie możliwości) 

Zmniejszając np pakiet satelitarny.

Ja go zredukowałem do oferty: Entry+ i Canal+. 

Zawsze jest szansa na jakieś promocje, możliwości opierając się na więcej niż tylko na 1 operatorze.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pawel napisał:

Można kupić w UPC sam serwis Viaplay za 10 zł ?Nie sądzę. Więc nie pisz, że to jakakolwiek alternatywa.

Przecież taka informacja jest, tylko trzeba kliknąć OK na wybranej pozycji EPG, by się do niej dostać. To jest ta prostota i intuicyjność nowego softu :D

Oczywiście że nie możesz musisz mieć dość drogi pakiet by dostać w tej cenie jak nie to 34 zeta😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już przyzwyczaiłem się do nowego softu, nie jest taki zły i przyspieszył moim zdaniem dekoder który na poprzednim sofcie był trochę ociężały. Fakt że EPG mogliby dopracować jak i umożliwić nagrywanie nie tylko przez EPG. Teraz tematem nr. 1 są spekulacje na temat obecności Viaplay w C+, a ja się pytam czy ktoś coś wie na temat aktualizacji dekoderów Wifi PremiumBox+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
4 minuty temu, czerstwy napisał:

Oczywiście że nie możesz musisz mieć dość drogi pakiet by dostać w tej cenie jak nie to 34 zeta😂

Czy taki drogi, to zależy ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ozzy666 napisał:

Już przyzwyczaiłem się do nowego softu, nie jest taki zły i przyspieszył moim zdaniem dekoder który na poprzednim sofcie był trochę ociężały. ...

Właśnie teraz przez zbędna grafikę i wszędobylskie propozycje programowe soft stał się ociężały. Coś co wcześniej było pod ręką teraz jest pochowane. O bałaganie na liście nagrań czy EPG nawet nie ma co wspominać. Tez się przyzwyczaiłem. W zasadzie od czasu aktualizacji używam tylko klawiszy numerycznych i wyłącznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
18 godzin temu, andrew771 napisał:

Wiele się mówi o zmianach, nowościach. Najważniejsze dla Canal + to brak Ligi Angielskiej. Muszą powalczyć aby wróciło jeszcze w tym sezonie bo zapewne stracą z połowę abonentów. Nic tego nie zastąpi. Wbrew pozorom to najważniejsze dla Canal Plus. To symbol tej stacji. 

Dla mnie symbolem tej stacji jest Ekstraklasa.

Na drugim miejscu była PL, później La Liga i cała reszta.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...