Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Paweł Szmit napisał:

Problemem telewizji satelitarnej CANAL+ jak i ramówek kanałów CANAL+ jest ciągły sport nie do zniesienia. Kiedyś CANAL+ kojarzył mi się z samymi dobrymi filmami i koncertami a teraz nawet na kanale CANAL+ Premium HD jest sport co nie spojrzę to samo z CANAL+ 4K ULTRA HD oraz CANAL+ Family HD. Przykre jest to, że człowiek musi płacić za coś czego nie ogląda. HBO już lepsze jest kto jest za?

Pytanie po co ogladac film w formie telewizji linearnej na kanale family czy premium skoro mozna go wlaczyc z VOD kiedy nam pasuje. Ze sportem jest troche inaczej bo nadawany jest na zywo.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tak , że sport na C+ Family to swego rodzaju reklama oferty sportowej w niższych pakietach.

Zachęta do wykupu paczki C+z szerszą  ofertą sportową.

Jeśli chodzi o C+ 4K ,ze względu na sport " live" nie ma konkurencji-  jeśli chodzi o jakość transmisji.

Głównie to powinno wyróżniać UHD kanały: "live" transmisje  sportowe, informacja, publicystyka.

Cała reszta: film, serial, dokument  może być w VOD na C+ czy innych streamingowych usługach .

Można oglądać kiedy się chce.

Tak jak napisał @Wyso

Oferta filmowa trochę się poprawiła.

Wcześniej szukałem  częściej filmów na HBO GO, Netflixie, Amazonie, nawet..CDA.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieuprawnionym dostępie do kont to nie wyciek danych ?
Przecież się nie przyznają czy próby były udane czy nie

Wyciek danych jest wtedy jeśli owe dane zostają wykradzione bezpośrednio z serwerów Canal+. Nieuprawniony dostęp do kont to raczej włamanie na poszczególne konta poprzez np. phising. Ja tu ciagle nie widzę informacji o wycieku danych.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za różnica, czy włamano się przez phising, czy bezpośrednio na serwer? Dane klientów mogły dostać się w niepowołane ręce. Metoda ich nielegalnego pozyskania nie ma żadnego znaczenia. Żeby uzyskać dostęp do konta, trzeba użyć danych niezbędnych do logowania, czyli np. numer klienta + hasło. Sam mail na ten temat od operatora już daje do myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skala jest nieistotna. Dane są dane.Punkt widzenia zawsze zależy od puntu siedzenia. Dla Ciebie wykradzione dane jednego abonenta są nieistotne. Pewnie gdyby to były Twoje dane zmieniłbyś zdanie.

Druga sprawa skąd pewność że to nieuwaga właściciela a nie słabe zabezpieczenia przechowującego dane ?Jak wyciekły dane w firmie Sony kilka lat temu tez to była nieuwaga właścicieli ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciek to byl niedawno z Facebooka: https://www.telepolis.pl/wiadomosci/poradniki/facebook-wyciek-danych-sprawdz-swoje-dane-i-lepiej-zabezpiecz-konto

I jest szansa, że wiele osób miało takie same hasła tam i w innych uslugach.

Można to bezpiecznie sprawdzić na https://haveibeenpwned.com

To, że ktos zaloguje się na konto w PC+ cudzymi danymi np. z Facebooka, to nie jest problem platformy, choć oczywiście przydałaby się np. autoryzacja 2FA czy innego rodzaju zabezpiczenia, aby to utrudnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz baza abonencka C+ PL i facebook to jednak różnica. Mnie cały czas chodzi tylko o to, że coś się musiało wydarzyć skoro rozsyłali maile na ten temat. Mam konta w wielu bankach czy sklepach i takie maile to nie jest normalna praktyka.

Każdy oczywiście ma swoje zdanie na ten temat już tak kończąc tą dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skala jest nieistotna. Dane są dane.Punkt widzenia zawsze zależy od puntu siedzenia. Dla Ciebie wykradzione dane jednego abonenta są nieistotne. Pewnie gdyby to były Twoje dane zmieniłbyś zdanie.
Druga sprawa skąd pewność że to nieuwaga właściciela a nie słabe zabezpieczenia przechowującego dane ?Jak wyciekły dane w firmie Sony kilka lat temu tez to była nieuwaga właścicieli ?
 

Nie powiedziałem, że kilka włamań na konta jest nieistotne. Myśle, że może ktoś w C+ zauważył, że jakaś tam ilość klientów zgłasza włamania, zmiany pakietu czy opcji, których nie zlecali. I stąd reakcja w postaci takiego maila. Moje dwa banki ciągle coś takiego przysyłają, a o wyciekach nic nie słychać. Cały czas jednak twierdzę, że to nie wyciek tylko błędy abonentów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 21.04.2021 o 20:24, torre24 napisał:

Włamanie na kilka kont z powodu nieuwagi ich właścicieli nazywasz wyciekiem?

 

To nie jest do końca tak. Nie wiem jak wy, ale ja dostaję ostatnio często maila o niepoprawnych próbach logowania zarówno do konta głównego jak i do nc+ go. Jakieś parszywe śmiecie próbują się włamywać na konta i nieuwaga właścicieli nie ma tu nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doświadczyłem takiego włamania, został mi aktywowany Superpremium 4K z Netflixem a mam Comfort z C+, naszczęście mogłem to anulować przez odstąpienie (14 dni). Przed tym zdarzeniem prze kilka dni dostawałem na skrzynkę informację ze Strefy Canal o potwierdzeniu/aktywowaniu nowego hasła czego nie robiłem aż w końcu aktywowało się samo i wtedy zmienił mi się pakiet, a ja nie mogłem się zalogować do Strefy. Tak to wyglądało u mnie. Jeśli ktoś dostaje takie maile o zmianie hasła to radzę szybko zmienić login (mail) i hasło w Strefie.

Edytowane przez Jack777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaka jest najniższa cena abonamentu żeby mieć Canal+ 4K? Chodzi mi o umowę z modułem ECP. Lepiej podpisać nowa umowę, czy migrować z TV na kartę?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam zamiar w niedalekiej przyszłości kupić cyfrę+, ale mam wątpliwości. Nie chcę dzwonić, bo mnie telefonami zasypią.:)

Czy moglibyście mi pomóc, odpowiadając na moje pytania?

 

1.A. DYSK. Odpowiedzieliście na moje pytanie, odnośnie dekodera do multiroom, że można spokojnie dokupić dysk. Czy mogę zapytać, gdzie, jaki i ile kosztuje?

1.B. DYSK. Uwierzcie mi na słowo, że w polsatowskim evoboxie (500GB) ledwo mi starczyło miejsca. Czy mogę do głównego dekodera pvr DOkupić dysk zewnętrzny?

       Ewentualnie wziąć ten nowy dekoder 4k z 1TB dyskiem. Tylko, że ja mam tv albo HD Ready albo Full HD.

2.A. MMP. Chcę kupić Multi Man Pack. A czy istnieje jakaś tańsza opcja, jeżeli chcę tylko dorcela i playboya? Pojedynczo?

2.B.MMP. Jeżeli w Fightbox są walki muay thai, kick boxing itp (?), to wezmę cały MMP i tak?

3. SPRZĘT (ANTENA, KONWERTER). Czy będę musiał coś kombinować że sprzętem? Mam stary telewizor z przed kilku lat.

 

Na razie nic sobie innego nie przypominam. Na razie tyle.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeśli chcesz podłączać dysk zewnętrzny do dekodera multiroom to tylko do „mydelniczki”. Wifi Box+ nie radzi sobie z funkcją PVR. Nie orientuję się jaką największą pojemność obsługuje „mydelniczka”.

 

2. 4K UltraBox współpracuje również ze starszymi telewizorami HD Ready. 
 

3. Multi Man Pack lepiej się opłaca. Za dwa kanały erotyczne zapłacisz tyle co za całego Multi Man Packa.

 

4. Jeśli Evobox PVR działał z Twoją anteną i konwerterem to dla PC+ nie musisz nic zmieniać. 
 

PS. I aby wziąć Cyfrę+ musisz cofnąć się w czasie ;) (sorry musiałem to napisać). 

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...