Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda nie do końca w temacie ale zapytam fachowców od włącz-wyłącz.

Odłączyłem od lutego Eleveny [ koniec promocji ] i aktywowane wcześniej w promocji miesiąca Filmboxy.

Zrobiłem to ponieważ jak wiemy mnogość opcji nie sprzyja dobrej ofercie przedłużeniowej [ 03.17 ]

I teraz tak, chcę włączyć ponownie Eleveny ponieważ w lutym sa angielskie puchary, a i coś ciekawego w La Liga się znajdzie.

Czy fakt wyłączenia opcji nie powoduje trudności z włącz-wyłącz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bo dawno nie zamawiałem +miesiąca.

Dzwonię dziś po Cinemaxy i kiedy wypowiadam? Ostatniego lutego, czy marca?

Bo jak kojarzę, to tam był miesiąc wypowiedzenia, więc dzwonię w lutym, aby wypowiedzieć i przez to jeszcze marzec mam za darmo, czy jak to szło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Platforma nc+ miała na koniec 2016 roku 2,119 mln abo. W stosunku do III kwartału 2016 osiągnęła wzrost 26 tysięcy abo. W ujęciu rok do roku utrzymała swoją bazę( na koniec 2015 - 2,119 mln). Przychody rok do roku z pominięciem ryzyka kursowego wzrosły o 2,2 procent. Vivendi pisze w raporcie ze był to pierwszy rok od fuzji kiedy liczba abo była stabilna. Dane z dzisiejszego raportu Vivendi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem skąd ten przyrost 2,2% z dochodami

 

Tabela pokazuje - rok 2015 (500 mln EURO), Rok 2016 (492 mln EUR). Gdzie ten wzrost? Reszta regionów w Tabeli zgadza się a z Poland coś nie tak.

 

I ten nagły przyrost bazy nc+. Rozumiem, że był okres świąteczny, ale odrobić całą roczną stratę i to netto (a więc nie tylko zyskać, ale też tracąc)

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z tym wzrostem to akurat proste. Zarabiają w złotówkach raportują w euro. I w złotówkach zarobili wiecej ale ponieważ euro w 2016 jest droższe niż w 2015 to wynik w euro sie różni.

 

 

A w Afryce też zarabiają w lokalnej walucie czy euro? Bo nie rozumiem dlaczego % w innych krajach wygląda OK a u nas różnica - w Wietnamie też zarabiają w euro? Przecież tam też powinny być uwzględnione różnice kursowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale przecież plus miesiąca, mimo swej nazwy, nie był każdego miesiąca, prawda? Teraz też pewnie nie będzie, a jest otwarte okno Polsat Viasat History.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...