Skocz do zawartości

Nuta.TV


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Można się domyślać, że w Nucie będzie wszystko, czego nie ma na Powerze :)

 

Pozwolicie, że 1 września znowu to wyciągnę, jeśli w ofercie nie znajdziemy koncertów muzyki klasycznej albo hardkorowych techno DJ setów, no bo na dark ambient to można z pewnością liczyć? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zxcvbnm

Techno masz w piątkowe i sobotnie wieczory od godz. 23 na kanale Power TV.

 

@Mr.Chiquita

Wciąż jednak jesteśmy optymistami i liczymy na nawiązanie współpracy z Multimedia chociaż z 1 kanałem. Teraz to Multimedia traci, bo nasze kanały są we wszystkich pozostałych dużych kablówkach (UPC, Vectra, Inea, Toya).

 

@Yakuzzi

A polski Adventure dociera do kablówek światłowodem w bardzo dobrej jakości HD i wszystkie programy są w j. polskim (duża część to polskie produkcje na zlecenie Adventure HD)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie informacje podamy w okolicy startu kanału, czyli 1 września.

Rozmowy z operatorami wciąż trwają, ale są naprawdę bardzo owocne. Każdy kolejno uruchamiany kanał naszej firmy ma coraz lepszy start.

Mam nadzieje że nie odwali wam jak z kanałem Adventure TV gdzie postawiliście wyłączność w nc+ i na dodatek jeszcze formę dodatkowej opcji. Od Power TV i Nuty TV oczekiwałbym zasiegu na dużym poziomie zwłaszcza po stronie satelitarnej. To samo oczekiwałbym od Adventure TV gdyby tylko nie skreślił on na starcie mnie i innych abonentów Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland

Nie skreślamy Ciebie jako potencjalnego widza Adventure HD. Radzimy jednak zmienić operatora platformy satelitarnej na nc+, gdzie oprócz Adventure HD znajdziesz też wiele innych kanałów na wyłączność satelitarną np. Motowizja, Planete+ czy Kuchnia+ i wiele innych unikalnych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie możliwe gdyż płatność jest zapisana na kogo innego.

Wracając do tematu czym takim skusiło was nc+ że wybraliście tak mizerną formę dystrybucji dla kanału Adventure HD? Tak, wyłączność jest mizerną formą dystrybucji która wprost skazuje stacje na porażkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...