Skocz do zawartości

Nuta.TV


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muzyka klasyczna to nie plotka, tylko sugestia forumowiczów i widzów. A takie też powinniście brać pod uwagę.

 

Nie podajemy ich, aby nie wprowadzać zamieszania w komunikacji.

Tak w ramach ciekawostki "Power TV" to trzecia nazwa naszego kanału z muzyką disco :)

Skoro wiadomo, że to będzie NUTA,TV, to jakie to zamieszanie? Ale macie problem... Serio.

 

Tematyki czwartego kanału nie podacie, bo co? Ona też się zmienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie 1 września w domu na swoich telewizorach! :)

Ta jasne, abonenci Cyfrowego Polsatu również? To chyba było pytanie retoryczne, bo raczej tego nie zobaczą bo NUTA.TV będzie standardowo na wyłączność u jednego słusznego operatora satelitarnego, czyli nc+ :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że nawet przedstawiciele Power TV nie wiedzą, jaki profil będzie miał kanał NUTA.TV, no chyba nie muzyczny, przecież cały czas ewoluuje - tak samo jest pewnie z drugim kanałem. :lol2:

 

Zobaczymy 1 września na telewizorach - no tak, ale chyba tylko w ramach nc+... ale przecież piszecie, że jeszcze innym operatorom zależy i opłaca się branie całej paczki. To jak to wreszcie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:censored: Kanał jeszcze nie wystartował a co niektórzy spece już po nim psy wieszają :crazy:

A po co na rynku kolejny kanał z TYM SAMYM?

 

Zobaczycie 1 września w domu na swoich telewizorach! :)

Ta jasne, abonenci Cyfrowego Polsatu również? To chyba było pytanie retoryczne, bo raczej tego nie zobaczą bo NUTA.TV będzie standardowo na wyłączność u jednego słusznego operatora satelitarnego, czyli nc+ :lol2::lol2::lol2:

Najlepiej, żeby w SD od Start+, a w HD w opcji a la carte jak Adventure HD :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że jest WOLNY RYNEK, a to oznacza, że można nadawać różne rzeczy i Wy też możecie oglądać różne rzeczy.

Gdy 2 lata temu startował kanał Power TV, to też hejty się lały strumieniami, a dziś jest on wielkim sukcesem :)

 

W naszym nowym kanale znajdziecie przede wszystkim 100% treści Native HD i to będzie jednym z wyróżników naszej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kanałów filmowo serialowych jest w sam raz co ? Tu KRRiT nie musi cofać koncesji ??

Dodatkowo niektóre ze stacji serialowych i filmowych nie nadaje na polskiej koncesji, i nie ma tak dużo powtórek. Natomiast zdecydowana większość kanałów muzycznych emituje to samo co jej konkurent. Rozumiem puszczanie tego samego teledysku na wszystkich kanałach, ale trzeba czasem powiedzieć dość i nie zapętlać go 3 razy na godzinę jak to widzimy na VIVIE, 4fun.tv, Esce. A do takakowego królestwa może dojść też Nuta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że jest WOLNY RYNEK, a to oznacza, że można nadawać różne rzeczy i Wy też możecie oglądać różne rzeczy.

Gdy 2 lata temu startował kanał Power TV, to też hejty się lały strumieniami, a dziś jest on wielkim sukcesem :)

 

W naszym nowym kanale znajdziecie przede wszystkim 100% treści Native HD i to będzie jednym z wyróżników naszej oferty.

 

Tego sukcesu nie widać w wynikach oglądalności. Czy tym wyróżnikiem jest jakość adventure Hd na satelicie (chyba kanał HD z najniższym bitrate na satelicie ze wszystkich kanałów HD)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kanał będzie FTA to owszem zobaczę a nawet uwiecznię start jak w przypadku Power TV.

Jeśli będziecie kodować to dla mnie ta stacja nie będzie przeznaczona.

Z tego co idzie zrozumieć, to on ma być chyba płatny. Chyba, że ja po prostu źle zrozumiałem, co się może zdarzyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...