Skocz do zawartości

Przegląd Sportowy


Nitros
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem pierwszy numer już w nowym cyklu wydawniczym (dwa wydania tygodniowo) i rozczarował mnie fakt, że poza wzmianką na okładce o dacie wydania kolejnego numeru nie było w samym piśmie kompletnie nic o tym, że od teraz Przegląd będzie rzadziej. Żadnego wyjaśnienia, tekstu od redakcji czy naczelnego, kompletnie nic. A nie wszyscy czytelnicy PS czytają portale branżowe, więc mogli o tym nie wiedzieć. Mało to poważne podejście do czytelników moim zdaniem.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ogólnie wytłumaczyli to tylko w ten sposób że te dwa wydania czyli poniedziałek i piątek sprzedawały się najlepiej.

Moim zdaniem gazeta powinna trochę zmienić profil na bardziej opiniotwórczy, reportażowy.

Wyniki sportowe z opóźnieniem mało kogo interesują. A ciekawe wywiady felietony i reportaże o sporcie sądzę że znalazły by swoje miejsce.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, tak jak czytałem numer z zeszłego piątku, to właśnie w takim kierunku nieco poszli. Jeśli zapowiadają imprezy, to te, które się wydarzą. Felietony rozszerzono na 2 strony. Zastanawiam się jednak, jak to będzie od startu rundy wiosennej Ekstraklasy. Dotychczas bardzo dużo miejsca poświęcano na opisy spotkań.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w innych miastach ale w Warszawie dostawca PS zaliczył wielką wtopę. Byłem dziś w jednym ze sklepów sieci Inmedio i okazało się, że Przegląd owszem przywieźli, ale bez Skarbu Kibica. Pani sama się zdziwiła i wykonała telefon gdzieś do centrali - okazało się, że taka sama sytuacja jest we wszystkich salonikach tej sieci w całym mieście. Co więcej, byłem też w innym saloniku prasowym (i to w centrum miasta) i okazało się, że tam również jest identyczna sytuacja :/ Jednym słowem dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na okładce aktualnego numeru znalazła się zapowiedź, iż 17 marca powróci dodatek "PS Historia". Jak na razie nie wiadomo, w jakiej formie, czy to będzie osobna wkładka, czy kilka stron w głównym grzbiecie. Ale najwidoczniej uznano, że tego typu materiały się dobrze czytają, są oczekiwane przez czytelników. Mnie to nie dziwi, sam nawet chwaliłem pomysł z dodatkiem, ciekawe, jak to ostatecznie zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to zastanawia, zwłaszcza że:

 

1. Nie ma już osobnego dodatku "Ligowy Weekend"

2. PS w piątki ma 48 stron, więc albo będzie ich ponad 50, albo obetną kilka stron z działów pozapiłkarskich. W piątek wszystko się okaże

Niemniej bardzo się cieszę że dodatek wraca na łamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę że się jeszcze odbuduje i mam dziwne przeczucie że za jakiś czas, kilka miesięcy PS wróci do wydawania, jeżeli nie codziennie, to zamiast 2, to 3 razy w tygodniu

 

Wczoraj na ostatniej stronie pojawiła się zapowiedź powrotu "PS Historia" i wygląda na to że wróci do wydawania jako 8-12 stron dodatku. Super! Czekałem na to, i liczyłem że dodatek wróci

 

Zastanawia jeszcze jedna rzecz: Otóż aktywny dość mocno redaktor naczelny PS, pan Paweł Wołosik, od tygodnia nie wrzucił nic nowego na TT. Ciekawe czy jest to spowodowane chorobą, sprawami rodzinnymi, a może wkrótce zmiana na stanowisku? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, bartek2lp2 napisał(a):

Ja sądzę że się jeszcze odbuduje i mam dziwne przeczucie że za jakiś czas, kilka miesięcy PS wróci do wydawania, jeżeli nie codziennie, to zamiast 2, to 3 razy w tygodniu

Wydaje mi się jednak, że akurat to nie jest zbyt prawdopodobne, biorąc pod uwagę sytuację na rynku prasowym. Raczej to zostanie w obecnej formie dwóch wydań w tygodniu oraz specjalnych edycji na różne okazje.

 

Jeśli chodzi o dodatek historyczny to zobaczymy w piątek, co wyjdzie, jak to rozplanują. Jeśli to ma być osobna wkłada, to albo gazeta będzie mieć łącznie od 56 do 60 stron, albo utną coś z głównego grzbietu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Kirk napisał(a):

Wydaje mi się jednak, że akurat to nie jest zbyt prawdopodobne, biorąc pod uwagę sytuację na rynku prasowym. Raczej to zostanie w obecnej formie dwóch wydań w tygodniu oraz specjalnych edycji na różne okazje.

 

Jeśli chodzi o dodatek historyczny to zobaczymy w piątek, co wyjdzie, jak to rozplanują. Jeśli to ma być osobna wkłada, to albo gazeta będzie mieć łącznie od 56 do 60 stron, albo utną coś z głównego grzbietu.

Tak jak napisałem wyżej, też sądzę że albo będzie więcej stron, albo coś zostanie "ucięte"

23 godziny temu, Przemolo napisał(a):

A Ja jestem ciekawy czy w końcu dadzą 7 kwietnia skarb kibica żużla jako osobny dodatek 

Coś mi się wydaje, że ew zrobią to tak jak przy AO, czy ESA czyli wydanie specjalne osobne ok 24-32 strony

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W reklamie widziałem wzmiankę o 148 stronach. Możliwe że sobie włączono razem skarb kibica oraz gazetę, to by miało sens nawet, bo piątkowy Przegląd ma 48 stron, a też raczej trudno mi sobie wyobrazić, żeby nagle skarb dla miłośników żużla miał więcej stron niż to, co wydano na piłkarską Ekstraklasę. Spodziewam się zatem że sam dodatek może mieć 100 stron, co i tak będzie dobrym wynikiem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartek2lp2 Dobre pytania - od odpowiedzi na nie zależy, jak kupię ten dodatek. Jeżeli razem z gazetą, to raczej bez problemu znajdę w którymś z najbliższych kiosków. Jeżeli zaś osobno, to może być z tym różnie - ale w najgorszym wypadku zamówię przez Literię (czego nie można powiedzieć o konkurencyjnym Świecie Żużla - na którego zakup musiałbym pojechać aż 60 km do Gdańska, bo przez Internet prawie [co prawda jest opcja prenumeraty przez Ruch, ale tu trzeba zamawiać z odpowiednim wyprzedzeniem] nie da się zamówić).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak osobno. 148 stron, 19,90 zł. https://speedwayekstraliga.pl/skarb-kibica-przegladu-sportowego-dostepny-od-7-kwietnia/

W dniu 29.03.2023 o 11:13, lukis90el napisał(a):

czego nie można powiedzieć o konkurencyjnym Świecie Żużla - na którego zakup musiałbym pojechać aż 60 km do Gdańska, bo przez Internet prawie [co prawda jest opcja prenumeraty przez Ruch, ale tu trzeba zamawiać z odpowiednim wyprzedzeniem] nie da się zamówić

Przy okazji - odradzałbym. Są błędy merytoryczne (np. brak wzmianki że Motor Lublin wygrał Ekstraligę w 2022), do tego jak na cenę 24 zł jakość wykonania jest fatalna.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...