Jump to content
Nitros

Przegląd Sportowy

Recommended Posts

Ostatnio (wiosna sezonu 2016/2017) w takiej formie był Skarb Kibica Extra, który był dostępny w którymś dniu po zakończeniu wiosennego okienka transferowego. Oby coś takiego było także i teraz...

Coś takiego będzie. Pisał o tym Przemysław Rudzki na Twitterze. Skarb Kibica Ekstraklasy według mnie ciut lepszy od ostatniego, bardziej statystyczny niż ten z wiosny.

Według tego co podaje ta strona: https://ksiegarnia.przegladsportowy.pl/czasopisma, to skarb piłkarski kosztuje 5,50 zł, a kolarski 3,90 zł. Przy czym to są ceny w przypadku gdy się tylko sam skarb chce zamówić, chociaż Ekstraklasa tu kosztuje tyle samo co w kiosku z gazetą, więc mogą być takie same ceny.

Ceny są identyczne na stronie jak i w kiosku. I jeszcze odnośnie Skarbu Ekstraklasy Extra po zakończeniu okna transferowego, Rudzki na twitterze napisał że będzie on tylko dodatkiem wewnątrz PS. :(

Edited by bart18

Ktoś ma Skarb Kibica z La Liga dziś? Bo chciałbym kilka słów komentarza jak to wygląda i czy warto jutro wcześnie udać sie do kiosku po Przegląd Sportowy że skarbem Premier League.

Nie za wiele jest do poczytania, słowo wstępu na pół strony, po dwie strony poświęcone każdej drużynie, terminarz, mapka ligi, statystyki z poprzedniego sezonu, tabele wszechczasów i kropka. :)

Kupiłem dzisiaj "PS", bo od pewnego czasu pod koniec każdego miesiąca jest dodatek "PS Reportaż", miałem to już zrobić przy którymś z poprzednich numerów, ale dopiero teraz miałem okazję, i w sumie nawet zadowolony jestem. Teksty interesujące, z różnych dziedzin sportu, najbardziej zaciekawił mnie reportaż o Macieju Wisławskim, jednym z najbardziej utytułowanych rajdowców w Polsce. Fajnie że taki dodatek jest wydawany, że daje się też coś więcej niż tylko bieżące sprawy.

W najbliższy piątek do "Przeglądu Sportowego" będzie dołączony Skarb Kibica - Imprezy Sportowe 2018, w nim zawarty zostanie kalendarz istotnych wydarzeń sportowych, jakie będą mieć w tym roku miejsce. Można już sobie to zamówić na stronie "PS" w cenie 5,50 zł.

Skarb Kibica na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu ukaże się już 5 lutego, czyli jeszcze przed rozpoczęciem zawodów. Trochę jestem zaskoczony, bo zazwyczaj było tak, iż Skarby Kibica pojawiały się w dniu oficjalnego otwarcia Igrzysk.

W dniu oficjalnego otwarcia Igrzysk Skarb Ekstraklasy, choć fakt, mogli dać chociaż w czwartek. ;)

Edited by bart18

W sumie to i tak dobrze moim zdaniem, że informują o tym na okładce już z tygodniowym wyprzedzeniem, przynajmniej wiem kiedy kupić, bo tak to bym się nastawił na piątek a tu klops :D

Skarb Kibica na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu ukaże się już 5 lutego, czyli jeszcze przed rozpoczęciem zawodów. Trochę jestem zaskoczony, bo zazwyczaj było tak, iż Skarby Kibica pojawiały się w dniu oficjalnego otwarcia Igrzysk.

Oficjalne otwarcie 9 lutego, ale tak właściwie to ZIO zaczynają się już w nocy z 7 na 8 lutego.

Nie wiem czy to było wspominane ale w Przeglądzie Sportowym zmieniła się troszkę forma graficzna w nazwie różnych działów. Program dla kanałów sportowych jest np na innym tle. 

W tym roku Skarb Kibica na mundial będzie rozbity na 4 części. Ukażą się one 25 maja, 1,8 i 14 czerwca.

Na 4 części? To jak oni chcą to podzielić, i z jakiego powodu? I czy w takim przypadku to będzie miało dalej formę osobnego zeszytu (a raczej zeszytów), czy na przykład wkładki papierowej? Bo jakby to były zeszyty to na pewno wydania w te dni będą nieco droższe, więc jeśli kibic będzie chciał skompletować całość, wyda więcej, niż w sytuacji, gdy skarb byłby tak jak to było zazwyczaj, w jednej książeczce.

Tak, ja wiem że przy ligach piłkarskich to już od jakiegoś czasu robi się osobne na Ekstraklasę i osobne na niższe ligi plus transferowy dodatek, ale jednak na Mundial zawsze był jeden.

A, no to dobrze, bo już się bałem że jakiś eksperyment. A jak w takiej formie to może nawet kupię coś więcej niż tylko sam skarb kibica. I tak przy okazji... jak to tak zapowiadają, to ciekawe czy tym razem PS Reportaż też w takiej magazynowej formie, czy jako gazetowa wkładka?

Wyciąganie kasy :) Gdyby mi się chciało to za darmo bym to zrobił dla "Medialnych".

Niestety ale PS idzie w kierunku The Sun czy Daily Mail.

Nastawienie na sensacje, krzykliwe okładki itp. Ciekawe kiedy Włodar z PS poda jakiś przeciek o nowym trenerze reprezentacji Polski. Zacznie się jątrzenie, wyścig na newsy.

Ja tylko tu zostawię:

https://twitter.com/rudzki77/status/607288899598196736

Patrzcie jak "liderzy opinii xDDDDDD" bronią Przemusia:

https://twitter.com/MarcinTyc/status/1016418165641932800

Ręka rękę myje. Coś jak w PZPN przed mundialem, gdzie każde złe słowo na Bońka i jego muppetty było szybko gaszone w zarodku przez przychylnych mu dziennikarzy, którzy w zamian mieli lepsze dojścia do reprezentacji i pana prezesa.