Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sport to malo powazna zabawa wiekszosc klientow korzysta z tego dobrodziejstwa w czasie domowej krzataniny. Komentator tez niemoze byc nadmiernie nakrecony na merytotyczne zagwozdki sprzedac musi emocje tak aby w tle browar lepiej smakowal i komentatorzy 11 to wiedza.

No i tutaj dotknąłeś sedna sprawy. Wyobraź sobie, że jest wielu kibiców, którzy siadają do meczu, by po prostu obejrzeć spotkanie - 90 minut walki, bramek, merytorycznego komentarza. Jeśli siadasz z browarem, a potem robisz tysiąc innych rzeczy w tle i mecz jest dla Ciebie dodatkiem to oczywiście Eleven będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, bo i humor i ploteczki i merytorycznie poślizgamy się po temacie bez zbędnego zgłębiania wiedzy. Problem z duetem Święcicki&Kapica jest taki, że Święcicki jest nadmiernie sztuczny i patetyczny, a Kapica zbija to wszystko anegdotkami i ciekawostkami - ocena komentatorów to jest zawsze kwestia gustu, ale jeden nie pomaga w oglądaniu, a drugi przeszkadza, gdy się te dwie postawy zderzy to już w ogóle jest bałagan i trudno się to ogląda.

 

Pamiętam, wiele lat temu, jak podczas transmisji z PL Nahorny potrafił zanalizować grę nogami bramkarza w trakcie meczu - jak skutecznie wyprowadza piłkę - czy ją kieruje do obrońców, czy bezpośrednio do napastników (to były czasy chwilę przed duetem Owen - Heskey w Liverpoolu, gdy później stał się to znak firmowy przewidywalnej taktyki Houlliera). Serio - od tego powinien być ekspert, by coś ciekawego powiedzieć, podsunąć jakąś uwagę, coś zanalizować. Eleven stawia w tym temacie na newsy i plotki, ok, można i tak, widać, że zyskują na tym bardzo wśród kibiców (z browarem), nie jest to jednak - zapewniam Cię - jedyny sposób obcowania z futbolem i nie wszystkim takie podejście odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby komentarz? Swiecicki & Kapica to najlepszy duet. Zawsze merytoryczni i mający wielee ciekawego do powiedzenia. Pokaż mi drugi taki duet, ja nie widzę takiego. Twarowski tez jest smieszkiem i wam nie przeszkadza? Bo co, bo z c+? Nahorny to juz jest dziadek i widać to w jego komentarzu, jedyne co powie to ze ten zespół jak wygra to awansuje na 6msc i musi wygrac 5:0 bo inaczej niet... On i analiza? Nie pamiętam kiedy cos ciekawego powiedzial. Rudzki bije go na głowę. Ale Rudzki to pasjonat i on Premier League żyje tak jak Kapica, Dumanowski i Swiecicki Calcio. Tk właśnie w nich jest najlepsze. Pasja do tego, a nie ze robią cos na siłę.

 

Jak wczoraj śpiewanie Cwiakaly sie wam podobało? Haha:D

 

@Arkon, co sie wynikami oglądalności przejmujesz? Twoja tv? Pokazują co mogą i jak mogą, a Ciebie boli ze niska oglądalność? Eleven najlepszy produkt ma, meczów masa, jakość super. Do tego F1 i każdy weekend na super poziomie zrealizowany.

 

Dla mnie weekend bez Eleven teraz nie istnieje. Po prostu sa najlepsi.

Narzekanie najlepsze, zazdrość czy co przez was przemawia?

 

Nie chcecie to nje ogladajcie ich, tyle w temacie ale dajcie nam pasjonaton oglądać!

A dyskusja tu znowu na ten sam temat... Eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ciągle ta sama dyskusja - ciągle E najlepsze wg Ciebie, ciągle C+ najsłabsze i skończone, ciągle duet Ś&K najlepszy we wszechświecie, ciągle nie potrafisz powiedzieć nic ciekawego, nie odwołując się do C+, ciągle najważniejszy ten dziecinny argument "nie podoba się - nie oglądaj", itd. :)

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ciągle ta sama dyskusja - ciągle E najlepsze wg Ciebie, ciągle C+ najsłabsze i skończone, ciągle duet Ś&K najlepszy we wszechświecie, ciągle nie potrafisz powiedzieć nic ciekawego, nie odwołując się do C+, ciągle najważniejszy ten dziecinny argument "nie podoba się - nie oglądaj", itd. :)

To co jeszcze musi Eleven zrobić by dorównać Twoim zdaniem do najlepszych?

Moim zdaniem sa na szczycie bo pokazują jak sie da, opakowanie produktów jakie maja jest super. Więc w czym rzecz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdrość czy co przez was przemawia?

 

Czy ja wiem... chłodny osąd?

Własne zdanie na ten temat, tak samo wartościowe jak Twoje?

Możliwość wyrażenia opinii o tym, że Święcicki jest beznadziejny, a Kapica dziecinny? :)

 

To co jeszcze musi Eleven zrobić by dorównać Twoim zdaniem do najlepszych?

 

 

A musi w czymś dorównywać? Musi być ranking, która tv sportowa jest lepsza/gorsza? Odnoszę wrażenie, że Ciebie najbardziej kręci ta dychotomia, by można było jakoś funkcjonować na tym forum w postaci nieustannych porównań i zestawień :) Jakby nie można było po prostu oglądać :)

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A musi w czymś dorównywać? Musi być ranking, która tv sportowa jest lepsza/gorsza? Odnoszę wrażenie, że Ciebie najbardziej kręci ta dychotomia, by można było jakoś funkcjonować na tym forum w postaci nieustannych porównać i zestawień :) Jakby nie można było po prostu oglądać :)

 

Oczywiście, że nie musi. Wreszcie mówisz jqk trzeba. Popieram tp zdanie! ;)

 

Ja oglądam bo lubię. A jak ktoś krytykuje tp tylko odbijam piłeczkę. Nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komentarz i tryb transmisji przeznaczony jest do określonego audytorium - widać z badań rynku wynika że większość kibiców ogląda mecz i wysyła swoje przemyślenia będąc aktywnymi w mediach społecznościowych. Jak zerkam na młodzież w wieku 16-25 lat to like na fb jest pod postem dla nich ważniejsze niż bramka w meczu który nijako leci w tle.... Podobnie u mnie przychodzi weekend lecą mecze ogórków z laliga a w tle pracuje pralka, zmywarka, odkurzacz, mało tego grilla też trzeba dla rodziny rozpalić w każdym razie patrząc na swój Januszowy czubek własnego nosa mogę stwierdzić że merytorycznie to ja mecz analizować mogę po 23:00 jak już zostaję ostatnim telewidzem jaki nie wpadł jeszcze w objęcia Morfeusza. Merytoryczny komentarz jest jak muzyka Klasyczna wymaga pełnego zaangażowania słuchacza - a TV we współczesnym świecie szans nie ma na uzyskanie pełnego zaangażowania, gdyż  sport jest tylko elementem rozrywki.

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz piszecie, że badania rynku mają znaczenie, a innym razem nie. W zależności od tego co komu pasuje. Ja nie jestem przywiązany do jakiejkolwiek stacji tv, dla mnie najważniejsze jest kontent(LM, Ekstraklasa, Premier League i La Liga), jakość komentarza i jakość przekazu, a także cena. A czy to nazywa się 11, C+ czy Polsat, to ma najmniejsze znaczenie. W Eleven oglądam tylko wybrane mecze ligi hiszpańskiej. Reszta mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba wiemy co następne ma ochotę podebrać Canal'owi+ ESN - SGP. :brawo:

Szczerze to wątpię czy CANAL+ tak łatwo odpuści SGP... będzię walka i to konkretna jak o PGE Ekstraligę.

 

Co do IMŚJ, super sprawa. Akurat żużlem nie gardze także fajnie, że coś nowego w tym kierunku pozyskują. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...