Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo pisaliście o kolejnym kanale, zastanawiałem się ile posiadają kabin komentatorskich, bo jakoś taki kanał trzeba by obsłużyć. Wszystkie ich kabiny na drzwiach mają napis (JEDEN, DWA, TRZY), co można było wielokrotnie zobaczyć na różnych zdjęciach. Okazuje się, że mają już najprawdopodobniej gotową i być może rotacyjnie korzystają też z czwartej kabiny, co widać na dzisiejszym zdjęciu Dumanowskiego.

 

Także, z tego punktu widzenia na taki kanał są gotowy. Czy jest sens i zapotrzebowanie na czwarty kanał to już inna historia i ja w tę wojnę nie chcę się mieszać :D

Z tego co na poczatku kanalu Swiecicki pisal w starej siedzibie mogli obsluzyc 6 roznych transmisji w jednej chwili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z punktu widzenia praw sportowych to jest to TV sportowa Premium,a jeśli chodzi o dostępność to nie jest, bo kanały są wszędzie.

Nie kombinuj. To jest normalny pakiet premium, taki jak C+ czy HBO. To, że w małych kablówkach jest w pakietach podstawowych nie ma znaczenia. Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwarty kanał to obecnie tylko wymysł internautów, według których jest on potrzebny do pełnego wykorzystania praw posiadanych przez ESN. Rzeczywistość jest jednak taka, że ESN na tym nie zależy, głównie dlatego, że wie, iż dystrybucja kolejnego kanału będzie jeszcze trudniejsza, niż EE, który chyba nadal nie zrównał się zasięgiem z pozostałymi kanałami ESN. Co w takim razie zrobi ESN z prawami dla których zwykle brakuje miejsca? Najbardziej prawdopodobne jest to, że nie będzie zainteresowany ich przedłużeniem, bo po co wydawać duże pieniądze tylko po to, aby konkurencja nie miała praw, które są dla ESN po prostu zbędne. Zyski z kanałów, oraz ogólny majątek nadawcy nie mają tu żadnego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg programu od 17:00 na Eleven Extra transmisja live z Ligue 1 Bastia - Lyon. Mecz opóźnił się ok. 50 minut z powodu akcji z kibicami, puścili dwa dokumenty, a teraz od 18 zamiast francuskiej leci na żywo liga belgijska Oostende - Anderlecht...

 

Akurat ta zmiana nie jest związana z opóźnieniem. Mecz Anderlechtu był wybrany już kilka dni wcześniej i jest podany np. w rozpisce na Facebooku. Być może zapomnieli wysłać aktualizację EPG, ale było już za późno, nie wiem :)

 

Temat wraca co chwilę. Ludzie mają problem jakby nie wierzyli w coś tak logicznego jak 3 kanały i wyrzucanie meczów słabych drużyn z ramówki kosztem np. Bundesligi. Czasem mam wrażenie, że komentarze piszą tutaj dzieci lub dorośli o takiej mentalności.

 

Jak pisałem ja nie chcę angażować się w wojenkę o czwarty kanał, ale zobacz na przykład na dzień wczorajszy. O ile zgodzę się, że mecze słabszych drużyn mogę odpaść, za tym płakać nie będę, ale wczoraj w jednym czasie grały Real, Juventus, Borussia i Roma. Który z meczów byś odrzucił? Pewne jest, że nie Real, na pewno nie Borussię, raczej też nie Juventus, bo mimo, że grał z ostatnią drużyną, to ma status podobny do Realu i Barcelony i puszczany jest każdy mecz. Zostaje mecz Romy z Atalantą, czyli drugiej i piątej drużyny, mecz ważny w kontekście mistrzostwa Włoch, a dodatkowo z udziałem Polaka.

 

Teraz dzięki temu, że Bundesliga była na Eurosporcie każdy miał wybór, w przyszłym sezonie, jeśli zostaną przy 3 kanałach, któryś z tych meczów musiałby odpaść.

 

I to jest tylko jeden dzień, sytuacja z wczoraj, więc pamiętam, a takich sytuacji w ciągu sezonu było na pewno znacznie więcej i nawet jeśli godziny rozgrywania Bundesligi mają się od nowego sezonu zmienić to takie sytuacje i tak będą się zdarzać :)

 

Dla mnie idealnym rozwiązaniem byłoby udostępnienie reszty meczów jako stream na ich stronie (nawet bez komentarza). To na pewno byłoby mniej kosztowne niż uruchomienie kolejnego kanału na satelicie i dobry kompromis :)

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ta zmiana nie jest związana z opóźnieniem. Mecz Anderlechtu był wybrany już kilka dni wcześniej i jest podany np. w rozpisce na Facebooku. Być może zapomnieli wysłać aktualizację EPG, ale było już za późno, nie wiem :)

 

 

Być może, chociaż w programie na stronie Eleven jeszcze dziś o 18 był wpisany mecz Bastia - Lyon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentator ma uchodzić za obiektywnego. Może w domu mieć ołtarzyk Buffona czy ścianę z herbem Chelsea, ale w oczach widza ma być bezstronny, a przynajmniej obiektywny. Jesteś w TV = stajesz się osobą publiczną. Zapominając o tym ponosi się konsekwencje jak np. Kowalczyk, którego szczere opinie często podzielałem, a których czasem powinien unikać. 

Widzisz tutaj jest zasadnicza różnica i pokazanie granicy co można co nie. Kowal bardzo często tą granice przekracza a Święcicki nie. Obrażanie ludzi po chemioterapii itd czy używanie języka nieodpowiedniego jak te gwałcenie Legii przez Celtic sprawia, że ma takie a nie inne problemy. Podobne problemu ma np. Korwin w polityce gdzie cała kampania nie ma znaczenia jak dobra by nie była i wystarczy jedno czy 2 zdania i jest pewne , że progu nie przekroczy. Kowal taki granice łamie bardzo często i to jest ta różnica. Podobnie też Hoddla wywali z kadry Anglii po tekstach o reinkarnacji i chorych psychicznie.

 

Pozatem nie ma ludzi bezstronnych są tacy którzy dają innym wybrać i tacy którzy na siłę narzucają swoje zdanie. Mati do tych 2 z pewnością nie należy to raczej domena dziennikarzy politycznych a nie sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ta zmiana nie jest związana z opóźnieniem. Mecz Anderlechtu był wybrany już kilka dni wcześniej i jest podany np. w rozpisce na Facebooku. Być może zapomnieli wysłać aktualizację EPG, ale było już za późno, nie wiem :)

 

 

Jak pisałem ja nie chcę angażować się w wojenkę o czwarty kanał, ale zobacz na przykład na dzień wczorajszy. O ile zgodzę się, że mecze słabszych drużyn mogę odpaść, za tym płakać nie będę, ale wczoraj w jednym czasie grały Real, Juventus, Borussia i Roma. Który z meczów byś odrzucił? Pewne jest, że nie Real, na pewno nie Borussię, raczej też nie Juventus, bo mimo, że grał z ostatnią drużyną, to ma status podobny do Realu i Barcelony i puszczany jest każdy mecz. Zostaje mecz Romy z Atalantą, czyli drugiej i piątej drużyny, mecz ważny w kontekście mistrzostwa Włoch, a dodatkowo z udziałem Polaka.

 

Teraz dzięki temu, że Bundesliga była na Eurosporcie każdy miał wybór, w przyszłym sezonie, jeśli zostaną przy 3 kanałach, któryś z tych meczów musiałby odpaść.

 

I to jest tylko jeden dzień, sytuacja z wczoraj, więc pamiętam, a takich sytuacji w ciągu sezonu było na pewno znacznie więcej i nawet jeśli godziny rozgrywania Bundesligi mają się od nowego sezonu zmienić to takie sytuacje i tak będą się zdarzać :)

 

Dla mnie idealnym rozwiązaniem byłoby udostępnienie reszty meczów jako stream na ich stronie (nawet bez komentarza). To na pewno byłoby mniej kosztowne niż uruchomienie kolejnego kanału na satelicie i dobry kompromis :)

 

Z drugiej strony zauważ, że żadna inna stacja w Polsce od chwili startu tak szybko nie uruchomiła 3 kanałów jak Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej. Nie dość, że mają 3 kanały to bardzo prawdopodobne,ze uruchomiła bardzo niedługo 4 kanał bo było widać po 4 kabinie,a w 2020 następne dwa w razie przejęcia Ekstraklasy i Bundesligi. Ich jest na to stać co świadczy otwarcie 3 kanału w Belgii i rebranding w USA. Kwestia czasu jest otwieranie nowych kanałach na innych terytoriach, co już kiedyś zapowiedzieli, że będzie ekspansja na inne rynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...