Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem to samo napisać. To jest jakość według Eleven. Puszczają jakiś ogórkowy mecz zamiast wydarzenia o randze półfinału mistrzostw świata w piłce kopanej ;). Podejrzewam, że oglądalność takiego Falcons - Packers wiele nie ustępowałaby Romie vs. Cagliari. Dobrze, że Niemcy nie kombinują i będzie można spokojnie oglądnąć Rodgersa i jego Hail Mary...

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie rozmontowałem mojego monoblocka po Euro to sobie obejrzę, dzięki.

A co do Eleven, to mogliby sobie raz darować Szczęsnego albo Barcelonę, nie grają dziś żadnych istotnych meczów i będzie jeszcze wiele okazji do maja, żeby pokazać obydwa zespoły, a w NFL zostały już tylko trzy mecze. Pół biedy gdyby mecz Patriots - Steelers był o przystępnej porze ale jest w nocy.

Czy ktoś się orientuje, czy w trakcie przerw w grze Eleven nie może pokazywać obrazu ze stadionu - jeśli mnie pamięć nie myli to w Super Bowl tak właśnie robili, był widok na vały stadion - i dlatego puszcza autopromocję, czy to ich wybór? Osobiście wolę patrzeć na stadion niż co kilka minut oglądać i słuchać tych samych migawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale  mogli pokazać gdyby nie dublowali jednego meczu na dwóch kanałach.W sumie nie wiadomo w jakim celu.

 

W takim celu, że EE jest słabej dostępny niż dwa główne kanały.Jak to jest, że jak pokazują większość meczów danej kolejki to są głosy, że po guzik transmitują jakieś smieszne mecze typu Eibar-Alaves, kogo to interesuje itp., a jak nie pokażą to jest larum, że mogliby pokazać xD

 

 

Miałem to samo napisać. To jest jakość według Eleven. Puszczają jakiś ogórkowy mecz zamiast wydarzenia o randze półfinału mistrzostw świata w piłce kopanej ;). Podejrzewam, że oglądalność takiego Falcons - Packers wiele nie ustępowałaby Romie vs. Cagliari. 

 

 

No nie żartuj. Gdzie masz mecze ogórków? Szlagier we Francji, mecz czołowych drużyny we Włoszech i Hiszpanii, którymi są Roma i Barcelona, obie ekipy walczą o mistrzostwo i mają wielu fanów w Polsce. Myślę, że więcej widzów ma Eleven ze względu na piłkę, niż na NFL. Jako fan ligi włoskiej, Romy i ogólnie futbolu mam gdzieś jakiś niszowy sport i śmieszne dla mnie NFL, więc bardzo dobrze robią, że nie blokują tym czymś anteny tylko puszczają futbol, czyli to, na co jest stacja nakierowana od samego początku. NFL mnie nie obchodzi kompletnie, ale szanuję to, że ktoś w Polsce może się tym interesować, więc retransmisje jak najbardziej powinni dać (nie wiem czy dadzą, jeśli nie, to minus dla nich), ale na pewno nie relację live kosztem ciekawych meczów kopanej. 

Edytowane przez luket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogliby sobie raz darować Szczęsnego albo Barcelonę, nie grają dziś żadnych istotnych meczów i będzie jeszcze wiele okazji do maja, żeby pokazać obydwa zespoły

Rome, to mogą sobię darować, ale Barcy NEVER! Barca musi być zawsze, bo to jest mój ulubiony Klub! :) i jakbym nie mógł obejrzeć jakiegoś jej meczu, to bym się wkurzył! :evil: Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze tłumaczeni że EE jest słabiej dostępny :lol2: A kogo to interesuje?Ten kanał już nawet CP dołączył więc inni powinni.A jak będą się ociągać jeszcze pół roku czy rok to dalej będzie to tłumaczenie?Dla mnie mogą połowę meczy nie pokazywać stwierdziłem tylko fakt miejsce na antenie jest meczu brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie żartuj. Gdzie masz mecze ogórków? Szlagier we Francji, mecz czołowych drużyny we Włoszech i Hiszpanii, którymi są Roma i Barcelona, obie ekipy walczą o mistrzostwo i mają wielu fanów w Polsce. Myślę, że więcej widzów ma Eleven ze względu na piłkę, niż na NFL. Jako fan ligi włoskiej, Romy i ogólnie futbolu mam gdzieś jakiś niszowy sport i śmieszne dla mnie NFL, więc bardzo dobrze robią, że nie blokują tym czymś anteny tylko puszczają futbol, czyli to, na co jest stacja nakierowana od samego początku. NFL mnie nie obchodzi kompletnie, ale szanuję to, że ktoś w Polsce może się tym interesować, więc retransmisje jak najbardziej powinni dać (nie wiem czy dadzą, jeśli nie, to minus dla nich), ale na pewno nie relację live kosztem ciekawych meczów kopanej.

Kolego nie masz pojecia o czym piszesz. Ten niszowy wedlug Ciebie sport ma lepsze wyniki niz liga angielska: http://m.sport.pl/pilka/1,117873,17334064,Dlaczego_NFL_jest_dwa_razy_bogatsza_niz_Premier_League_.html Co do blokowania anteny to taka zapchaj dziura na Eleven Sports jest dzisiaj mecz Romy. Kto to bedzie ogladal? TVManiaca nie licze, bo on oglada wszystko na raz ;)

Poza tym Eleven Sports mial byc kanalem pokazujacym rozne dyscypliny.

 

@lukaszo85

Te autopromocje wynikaja chyba z umowy, ktora maja zawarta. U Niemcow tez jest podobnie. Drugi mecz bedzie na Eleven Sports. Poczatek o 0.30

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze tłumaczeni że EE jest słabiej dostępny :lol2: A kogo to interesuje?T

 

A na przykład tych, którzy korzystają z Elevenów, ale u swojego operatora nie mają trzeciego kanału. Ciebie nie musi, tym bardziej że nawet jeśli na trzech kanałach w tym czasie leciałoby coś innego, to przychrzaniłbyś się o coś innego, bo ciągle tylko szukasz powodu, by ich skrytykować, naczelny hejterze. Bojkotujesz, ale masz najwięcej do powiedzenia.

 

tomciu - link podany przez ciebie nie działa. W każdym razie nie mieści mi się w głowie, aby w Polsce była aż tak duża oglądalność NFL. Jak jest tam Super Bowl czy jak to się tam nazywa, to słyszałem, że jest poważne zainteresowanie i nawet janusze sobie odpalą. Ale czy takie "powszednie'' mecze też się cieszą takim zainteresowaniem? Dla mnie zapchajdziurą byłoby właśnie starcie NFL, a mecz Romy bardzo chętnie sobie obejrzę, jak na fana calcio przystało. Wszystkim się nie dogodzi ;)

Edytowane przez luket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto i co niby bojkotuje? :lol2: A co mnie interesuje że jakiś operator nie ma EE kanał nadaje wystarczająco długo by wszyscy zainteresowani go dołączyli.Takie tłumaczenie to było dobre jak kanał był u jednego czy dwóch operatorów i napadał np miesiąc a nie teraz.Nie każdy jak ty zadowala sie byle jaką jakością i notorycznymi problemami  technicznymi.A jak mi coś nie pasuje to krytykuje i nie ważne jaki to kanał czy operator co widać po innych wątkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo w Eleven:

Poniedziałek, 23.01:

00:30 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - mecz fazy play-off: New England Patriots - Pittsburgh Steelers

Wtorek, 24.01:

20:55 ES PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Francuskiej - mecz półfinałowy: Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain

Środa, 25.01:

20:25 EE PIŁKA NOŻNA: Liga belgiska - mecz: KVC Westerloo - RSC Anderlecht
20:55 E   PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Angielskiej - mecz półfinałowy: Liverpool FC - Southampton FC
20:55 ES PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Francuskiej - mecz półfinałowy: AS Monaco - AS Nancy-Lorraine

Czwartek, 26.01:

20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Angielskiej - mecz półfinałowy: Hull City AFC - Manchester United FC

Piątek, 27.01:

20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CA Osasuna - Malaga CF
20:50 ES PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 4. rundy: Derby County - Leicester City FC

Sobota, 28.01:

11:00 E   STAN FUTBOLU
12:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Villarreal CF - Granada CF
13:25 E   PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 4. rundy: Liverpool FC - Wolverhampton Wanderers FC
15:55 ES PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 4. rundy: Chelsea FC - Brentford FC
16:10 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Alaves - Atletico Madryt
16:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Olympique Lyon - Lille OSC
17:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SS Lazio - Chievo Werona
18:25 E   PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 4. rumdy: Southampton FC - Arsenal FC
19:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Stade Rennais FC - FC Nantes
20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - Pescara Calcio
20:40 EE PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Leganes - Celta Vigo

Niedziela, 29.01:

11:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Betis Balompié - FC Barcelona
12:25 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Torino FC - Atalanta BC
12:55 EE PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 4. rundy: Millwall FC - Watford FC
14:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: UC Sampdoria - AS Roma
14:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AS Sassuolo - Juventus FC
16:10 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Espanyol - Sevilla FC
16:55 ES PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 4. rundy: Manchester United FC - Wigan Athletic
17:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga belgisjka - mecz: RSC Anderlecht - Standard Liege
18:25 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Athletic Bilbao - Sporting Gijón
20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - US Palermo
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - Real Sociedad
20:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Paris Saint-Germain - AS Monaco

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomciu - link podany przez ciebie nie działa. W każdym razie nie mieści mi się w głowie, aby w Polsce była aż tak duża oglądalność NFL. Jak jest tam Super Bowl czy jak to się tam nazywa, to słyszałem, że jest poważne zainteresowanie i nawet janusze sobie odpalą. Ale czy takie "powszednie'' mecze też się cieszą takim zainteresowaniem? Dla mnie zapchajdziurą byłoby właśnie starcie NFL, a mecz Romy bardzo chętnie sobie obejrzę, jak na fana calcio przystało. Wszystkim się nie dogodzi ;)

Link wyżej wymienionym poście poprawiony, ale wkleję jeszcze raz: http://m.sport.pl/pilka/1,117873,17334064,Dlaczego_NFL_jest_dwa_razy_bogatsza_niz_Premier_League_.html

NFL jest najbogatszą ligą na świecie, a bodajże trzy albo cztery najbogatsze kluby z tej ligi są więcej warte, niż cała liga włoska i francuska razem wzięte. W Top 20 najbardziej wartościowych klubów sportowych ponad 10 to zespoły NFL.

Wczorajszy mecz pomiędzy Falcons a Packers nie był jakiś "powszednim" (takim to był właśnie mecz Romy), tylko finałem konferencji. Można to porównać do półfinału Ligi Mistrzów lub mistrzostw świata, bo zdobywca Super Bowl według Amerykanów właśnie nim zostaje.

Futbol amerykański w Polsce z roku na rok zdobywa coraz więcej fanów i to nie jest tak, że nikt go nie ogląda. Dużo osób wykupuje dostęp za pomocą NFL League Pass. Sam bym to zrobił, ale niestety brak czasu nie pozwala mi śledzić wszystkiego na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up ten sport jest jeszcze bardziej szrotowy niż ręczna :) Może mieć miliardy fanów i na marsie, ale w tym kraju nie jest popularny prawie w ogóle. Nie chciałem robić prywaty, ale nie mogę tego czytać momentami, oglądałem kiedyś jakiś finał jeszcze w czasach C+ i tego się serio nie da....przerwy w grze, dziwne zasady, przecież na tym się można zanudzić :)) Z obserwacji mojego fb nie widziałem, żeby ktoś płakał za futbolem amerykańskim, ale za to jak nie ma jakiegoś meczu na Eleven to już się zaczyna to pokazuje, który sport ma jaki priorytet.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy meczyk NFL oglądało 129 osób  :mrgreen:

 

Biorąc pod uwagę jak samo Eleven słabo promuje NFL, to że ten mecz (Patriots - Steelers) rozpoczął się o godz. 0.40 i trwał 3 godziny, uważam że jest to dobry wynik :) na taki sport jakim jest NFL w Polsce. Spotkanie z godz. 21 (Falcons - Packers) miało szansę na większą oglądalność.

 

 

Widzę, że wczoraj grała AS Roma z kimś tam (nie znam się) i coś takiego patrzyło 1 074 :)

Fani ligi włoskiej uważają to za dobry wynik i to jeszcze w prime time? Przecież to porażka jest biorąc pod uwagę popularność jaką cieszy się liga włoska w Polsce ;)

Podejrzewam, że STARS.TV miał z dwa albo trzy razy lepszą widownię w tym czasie :)

 

@up ten sport jest jeszcze bardziej szrotowy niż ręczna :) Może mieć miliardy fanów i na marsie, ale w tym kraju nie jest popularny prawie w ogóle. Nie chciałem robić prywaty, ale nie mogę tego czytać momentami, oglądałem kiedyś jakiś finał jeszcze w czasach C+ i tego się serio nie da....przerwy w grze, dziwne zasady, przecież na tym się można zanudzić :)) Z obserwacji mojego fb nie widziałem, żeby ktoś płakał za futbolem amerykańskim, ale za to jak nie ma jakiegoś meczu na Eleven to już się zaczyna to pokazuje, który sport ma jaki priorytet.....

No niestety. Ten sport nie polega tak jak piłka nożna na zasadzie "kopnij i biegnij". Trzeba co nieco rozumieć aby z przyjemnością to oglądać. Z drugiej strony "głupi" Amerykanie jakoś ograniają te skomplikowane zasady.

Kiedyś miałem podobne zdanie jak Ty. Liczyła się tylko kopana. Z biegiem czasu, dzięki nienadającemu już ESPN America wciągnąłem się w NFL. Jak go zabrakło powstała wielka dziura na polskim rynku. Jakieś ochłapy puszczał Polsat (chyba jeden skrót tygodniowo). Szkoda, że Eleven traktuje te prawa trochę po macoszemu. Trochę więcej promocji i wyniki mogłyby być lepsze. Sprawy nie ułatwia też fakt, że te spotkania są dostępne tylko na satelicie i w kablówkach. Do tej pory wielu fanów tego sportu nie wie też, że na Eleven leci tyle spotkań.

 

Doskonale zdaję sobie sprawę, że ta dyscyplina nigdy nie będzie miała takiej popularności w Polsce, jak piłka nożna, siatkówka czy ręczna i nie zamierzam walczyć z wiatrakami. Uważam jednak, że wczoraj krew by się nie polała jakby puścili na żywo finały konferencji AFC i NFC.

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciętny Amerykanin wie co to jest sacks, fumble, field goal, kick-off, tackles, 2 point conversion. Ogarnia też kim na boisku jest QB, CB, WR, kicker, punter itp.

Proszę wytłumacz to teraz polskiemu Januszowi, który ledwo co zna zasady rządzące piłką nożną. Poza tym, przy bardziej skomplikowanej sytuacji sędzia przez mikrofon tłumaczy taką a nie inną decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u nas niektórzy nie potrafią ogarnąć spalonego w nożnej, to tam też są pewnie osoby nie ogarniające innych zasad w baseballu, futbolu, hokeju czy koszykówce. Są rodziny, które namiętnie komuś kibicują, to i od małego dzieciakom się to pewnie jakby wpaja, z czasem same trenują i ogarniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...