Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OK, potwierdza się. Większość ludzi z telemetrami wykupiła dostęp do Elevenów głównie dla F1. Nie wdając się w szczegóły bo nie mam na to czasu powiem jedynie, że F1 oglądało 149 tyś widzów a któryś z meczyków z najlepszą widownią miał 27 tyś. Generalnie słabiutko idzie liga francuska a z włoskiej to chyba tylko na Milika ktoś się włącza i na Szczęsnego. Hiszpańska jako tako ale bez szału. Po wyniku F1 widać, że jednak zasięg ogromnie mniejszy niż Polsatu Sport, tam F1 miało pomiędzy 300 a 400 tyś widzów.

 

Czyli problemem stacji nie jest zasięg skoro F1 ma taki wynik ... Po prostu ludzie nie oglądają piłki nożnej?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję się ze szybko EE nie zobaczymy w kablu bo coś czuję ze po fazie testowej do końca września to od października to dalej będą mieli wyłączność tyle że już oficjalna i pewnie dłuższa. Teraz nc+ nie będą głupi bo wiedzą że ludzie odchodzą i chcą długą czasową wyłącznością kusić a ze kanał idzie z ich transportera to mają ESN w garści i zatańczą jak im się zagra. Nie wiem ja tak myślę.

Myślę że jednak będzie inaczej, poniżej cytat z media2.pl z newsa o starcie Eleven Extra:

Obecnie trwa emisja testowa kanały Eleven Extra na platformie nc+. Docelowo stacja dostępna będzie u wszystkich operatorów, którzy posiadają w ofercie pakiet kanałów Eleven.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środa, 21.09:
 
18:25 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Bologna FC - UC Sampdoria
18:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: OGC Nice - AS Monaco
19:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - Villarreal CF
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Genoa CFC - SSC Napoli
20:55 EE PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Angielskiej - mecz: Swansea City AFC - Manchester City FC (od ok. 10 minuty)
21:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Atletico Madryt

 

W kulki sobie lecą.

W Anglii półfinały żużlowe, a oni katują piłką. Jakieś mecze III kategorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...