Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha - amatorki ciag dalszy  :rofl::lol2: Znowu to ich "studio" bylo na srodku jakiejs ulicy :facepalm:... Nie wiem jak cos takiego mialoby miec cos wspolnego z meczem na stadionie jakis kilometr dalej ... Patologia a nie kanal sportowy :lol2::brawo:

Gdyby to bylo jako dodatek to jeszcze ujdzie - no ale to wyglada po prostu zalosnie - przyjechaly jakies ciapciaki i ich na stadion nie wpuscili, musza sie rozlozyc na ulicy ...

vlcsnap-2016-04-02-20h05m15s581.png

Edytowane przez Mr. Orbita
Nie trolluj niepotrzebnie, bo następnym razem jakieś takie dziwne uwagi zaowocują koszem i warnem. Normalnie można napisać, poza tym za duży zrzut zaśmieca forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Umkwatata jesteś skończonym.... Skończ trollować. Co Ci nie pasowało w tym studiu? 
Ah no tak, nie wiesz, bo nie oglądałeś przeciez. Ty niogdy nic nie oglądasz/ nie masz czasu, a się wypowiadasz i wszystko zawsze be. Albo jak oglądasz to wyniki na livesports haha, więc zamilcz łaskawie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to bez różnicy czy "gadające głowy" mają za plecami murawę stadionu czy ludzi chodzących po ulicy czy plaży. Czy jak będą mieli zieloną trawkę za plecami to staną się mądrzejsi?

 

Oczywiście jeden woli takie studio, innemu to zwisa skąd gadają, byle nie [beep]yli głupot. A co po niektórzy robią tutaj takie wrzaski, jakby co najmniej robili studio na czyimś weselu, muzyka gra, że nic nie słychać a goście w studiu na[beep] jak meteory :)

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale robienie studia z plazy dla mnie tez jest smieszne, parking pod stadionem no niech bedzie no ale nie plaża...

Polsat kiedyś robił ogródku, teraz albo w Niemczech, albo Austria, Szwajcaria - bo nie pamiętam które to były mistrzostwa. Ale pojechali zagranicę, wynajęli dom na przedmieściach i w ogrodzie siedział Borek, Boniek, Iwanow, Kowal itd.

 

Studio ok, szkoda że nie było Rafała Lebiedzińskiego, on w ciekawy sposób opowiada.      

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha - amatorki ciag dalszy  :rofl::lol2: Znowu to ich "studio" bylo na srodku jakiejs ulicy :facepalm:... Nie wiem jak cos takiego mialoby miec cos wspolnego z meczem na stadionie jakis kilometr dalej ... Patologia a nie kanal sportowy :lol2::brawo:

Gdyby to bylo jako dodatek to jeszcze ujdzie - no ale to wyglada po prostu zalosnie - przyjechaly jakies ciapciaki i ich na stadion nie wpuscili, musza sie rozlozyc na ulicy ...

 

A wręcz przeciwnie, znakomite studio pod gołym niebem, można było poczuć atmosferę El Clasico że coraz bliżej. Nie wiem co w tym złego widzicie, tylko się cieszyć że żyli ciągle tym meczem. Żałuję że nie ma Eleven Sports bo mam Cyfrowy Polsat, :-|  ale miła atmosfera była, bardzo mi się podobało.  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo stacji TV nadawało studio podczas MŚ 2014 z Copacabany(z plaży!) i nikt im nie mówił, że to źle. Pewnie i większość TV woli nadawać bezpośrednio ze stadionu studio, ale ze względów bezpieczeństwa jest to często niemożliwe. Nie posyła się przedstawicieli 50, czy 100 telewizji, którzy przyjechali na mecz na płytę stadionu i daje im się zrobić studio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego meczu nie widziałem, bo wolałem jechać na mecz ale takie studio to dobry pomysł. Coś innego, coś nowego niż zwykłe ramy gadając w studio. Nie wiem jak to dokładnie wyglądało ale takie pokazywanie kibiców idących na meczy czy po meczu, pokazujące nastroje zwykłych ludzi, emocje z meczu genialna sprawa. Szkoda, że C+ nie robi czegoś takiego z ESA. Jeszcze jakby zaczepiali ludzi przed i po meczu byłoby super. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Eleven nie oprawia tak większej ilości  meczy w ten sposób. We Francji czy Włoszech też znajdą się ze 2-3 takie klasyki  i zawsze to się ciekawiej ogląda ale jak dobrze pójdzie to budynek będą mieli już od nowego sezonu do dyspozycji więc może  wtedy coś się zmieni w tej kwestii. 

Edytowane przez Mr. Orbita
Polityka na forum, offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze studio F1, może i nie było jakieś rewelacyjne, ale wypadło całkiem dobrze. Podobnie jak w przypadku GP Australii, prowadzącym był Łukasz Siudak (niegdyś Orange Sport). Cezary Gutowski pokazał się z pozytywnej strony, zresztą tak samo Maciej Jermakow (RMF FM). Jedynie trzeci ekspert odstawał od reszty stawki. Na pewno należy pochwalić komentatorów wyścigu, czyli Michała Gąsiorowskiego i Mikołaja Sokoła, którzy po raz kolejny stanęli na wysokości zadania.

 

Wygląda to coraz lepiej. Szkoda tylko, że Eleven organizuje najczęściej studio w warszawskim barze Champions, a nie jest ono ulokowane na terenie siedziby kanału. Podczas El Clasico mogli oni umieścić studio bliżej Camp Nou (najlepiej z widokiem na sam stadion) i stworzyłoby to dużo lepsze wrażenie niż umieszczenie go na promenadzie. Zamiast wejść Marcina Grzywacza z baru Champions, można było zawsze pofatygować się do Katowic, gdzie swój zjazd organizowało polskie stowarzyszenie kibiców Realu Madryt, Aguila Blanca. Podobnie zresztą w przypadku sympatyków FC Barcelony, których spotkanie odbyło się w Szczecinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu na żywo w Eleven:

 

PIŁKA NOŻNA

 

LA LIGA

 

04.04 20:30 E   UD Levante - Sporting Gijon

08.04 20:30 ES Granada CF - Malaga CF

09.04 16:00 E   Real Madryt - SD Eibar

09.04 18:15 E   Espanyol Barcelona - Atletico Madryt

09.04 20:30 E   Real Sociedad San Sebastian - FC Barcelona

09.04 22:20 E   Betis Sewilla - UD Levante (od 20. minuty)

10.04 12:00 E   Sporting Gijon - Celta Vigo

10.04 16:00 E   Valencia CF - Sevilla FC

10.04 18:15 E   Villarreal CF - Getafe CF

10.04 20:30 E   Athletic Bilbao - Rayo Vallecano

 

SERIE A

 

09.04 15:20 ES Frosinone Calcio - Inter Mediolan (od 20. minuty)

09.04 20:45 ES AC Milan - Juventus Turyn

10.04 12:30 ES FC Empoli - ACF Fiorentina

10.04 15:00 ES SSC Napoli - Hellas Werona

10.04 20:45 ES US Palermo - Lazio Rzym

 

LIGUE 1

 

08.04 20:30 E   HSC Montpellier - Olympique Lyon

09.04 17:00 ES EA Guingamp - Paris Saint-Germain

10.04 14:00 E   OSC Lille - AS Monaco

10.04 17:00 ES OGC Nice - Stade Rennais

 

JUPILER LEAGUE

 

09.04 19:00 ES Club Brugge - KAA Gent (2. połowa)

10.04 19:00 ES SV Zulte-Waregem - Anderlecht Bruksela (2. połowa)

 

SCOTTISH PREMIER LEAGUE

 

09.04 13:30 E Motherwell FC - Celtic Glasgow

 

CHAMPIONSHIP

 

09.04 13:30 ES Burnley FC - Leeds United

 

ŻUŻEL - ELITE LEAGUE

 

04.04 20:30 ES King's Lynn Stars - Coventry Bees

 

Źródło: teleman.pl, elevensports.pl. Nie kopiuję rozpiski z innych stron!

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...