Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, to jest żenujące. Osoby, które wiecznie narzekają dostają pakiet za free, a osoby, które oglądają normalnie muszą bulić. Czy to jest żart? Nie dość, że człowiek płaci za lepsze łącze, które pozwala na stabilne oglądanie takich transmisji to jeszcze ci co mają za wolnego neta dostają pakiet za free.

 

Tak, jest to frustracja i kompletne niezrozumienie działania władz Player.pl Płaciłem za to, ale specjalnych traktowań wybrańców nie znoszę.

Co do zasady masz rację. Jednak zarzuty jakie kierujesz w stronę beneficjentów decyzji player.pl nie zawsze są uzasadnione. Ja jestem osobą ze wsi, do teraz właściwie nie miałem innej możliwości niż korzystanie z internetu po linii telefonicznej. Mieszkam daleko od nadajnika, w dodatku linie są przestarzałe i więcej niż 1 mbit./s nie pójdzie. Jak teraz bo właśnie ciągnęli u mnie światłowód to jak najszybciej mogłem i podłączyłem się by mieć prędkość 30 mbit/s. Napisałem do nich reklamację,ale tak naprawdę bez wiary,że mogę na coś liczyć. Zresztą to była pierwsza tego typu sytuacja. Jak zapłaciłem za usługę to też mam prawo wymagać,żeby mi ją dostarczyli. Materiał nie to,ze się zacinał czy coś,ale był całkowicie niedostępny. Wolę mieć szybki internet niż żebrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmijmy, że sprawa została wyjaśniona. I nie kontynuujmy tego wątku, bo chyba nie ma to sensu. Player się trochę pobawił kosztem widzów albo nie zapewniając możliwości oglądania meczów, albo dając wybranym ten w/w pakiet. Choć ja tej decyzji nie rozumiem.

Zapytałem dlaczego nierówno traktują swoich widzów i zamiast np. popracować nad stabilnością to rozdają premium wśród tych, którzy rzekomo nie mieli dostępu do meczu to odpisali, że cieszą się, że wszystko u mnie działa i nie potrzebuję od nich pomocy. Dałem sobie spokój z dalszą konwersacją.

 

p.s. Sprawa mnie zainteresowała głównie ze względu na specjalizację w dziedzinie sieci komputerowych. I tym, którym ten Player nie działał obdarowano dalej Playerem, który może się ponownie zacinać i nie dać oglądać zamiast właśnie rozwiązać problem typowo techniczny zwiększając przepustowość linii i zmieniając odtwarzacz z odchodzącego do lamusa Silverlighta na np. HTML5.

Edytowane przez bartolinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam o tych numerach z playerem, to wychodzi na moje. Sport tylko w tv, nie przez net. Ja wiem, że wiele osób nie ma takiej możliwości(beznadziejna dostępność kanałów Eleven), ale nie rozumiem tych , którzy mają nc+ i kupują dostęp do playera(oprócz @Intermario, który lubi oglądanie symultaniczne :)).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne przeciwnicy F1 będą zadowoleni, bo większość europejskich wyścigów koliduje z piłką... Chyba nie muszę nic dodawać!

Wczoraj umknęła mi ta informacja.  Nie po to Eleven kupuje F1 by jej nie pokazywać. Najwyżej wyemituje jeden mecz mniej.  Ciekawe co teraz napiszą wszystkie te mądre głowy, które mówiły,że Polsat ma pierwokup i niemożliwe by Eleven nabyło. Póki co większość przedwczesnych zapowiedzi Eleven, które były w komunikacie lipcowym się jednak potwierdza. Czy to dobra informacja dla fanów, teraz nie będzie możliwości obejrzenia w otwartej TV i coś będzie trzeba zapłacić - mowa o legalnym odbiorze w PL lub nie wiem na Astrze nadal będzie darmo??

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta informacja o F1 w Eleven jest oficjalna, czy bardziej warta tyle, co zapowiedzi, które pojawiały się przed oficjalnym startem kanałów Eleven, kiedy to podobno już mieli prawa do F1, ligi włoskiej w siatkówce i chyba czegoś z koszykówki? Jeżeli jest prawdziwa, to może po prostu Polsat już nie chce F1.

Edytowane przez neo_patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ucieszyłoby mnie jakby Eleven zawitało w CP :)

 

Być może jeśli potwierdzi się strata F1 na rzecz Eleven, to CP starając się nie stracić klientów, którzy mają CP dla F1 właśnie, postara się ogarnąć te Eleveny u siebie.

 

 

Nie w Polsacie, tylko TV4, która z tego co pamiętam, za czasów analogu nie była TV ogólnopolską.  Polsat przejął F1 trochę później.

 

Polsat przejął F1 do siebie w 2007 roku, czyli w pierwszym pełnym sezonie Kubicy w F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudne nie nudne ale i tak najbardziej atrakcyjne ze sportów motorowych w ofercie CP.A podono Eleven nie było zainteresowane tą ofertą i do tego Polsat miał możliwość pierwokupu. :lol2: Teraz może sprzedaż sublicencji do Polsatu a w zamian Eleven w ofercie CP?Nie wiem czy realne ale myślę że bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realne, skoro najpierw oni kupili prawa do EHF Champions League, a później się dogadali z nc+ odsprzedając im połowę praw w zamian za pojawienie się w ofercie nc+ ;)

O tym to ja wiem doskonale ale CP to nie NC+.Dodatkowo NC+ utraciła nie tylko LM w ręczną ale jeszcze ligi francuską włoską i hiszpańską.Natomiast CP tylko F1 na dzień dzisiejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1) Dla dziwiących się jak to CP odpuścił F1 a miał pierwokup. Wiecie jak działa pierwokup ? Eleven daje np daje 10 mln i CP dostaje propozycje bierzesz za 10 mln (to ten pierwokup!) a jak nie to bierze Eleven ;) Pierwokup nie oznacza, że CP może sobie kupić pierwszy a inni sobie mogą - CP może wyrównać ofertę najwyższą i wtedy przejmuje. Tak zwykle działa pierwokup, więc nie sadzę, żeby tutaj było inaczej.

 

Po 2) Nie łudziłbym się, że CP wpuści Eleven, szczególnie teraz (no chyba, że będzie deal a'la ręczna z nc+), bo jak wpuści to nie wiem kto odpali PS, PSE czy PSN kosztem Eleven, a to oznacza spadki z reklam, które oni wciskają tyle ile tylko można  ;).

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to siatkówka ok, nie wiem jak tam wyglądają prawa, ale wpuszczenie Elevena może oznaczać w przyszłości łyknięcie przez nich tych praw ;) Moim zdaniem, wielka szkoda, ale o CP w Eleven musimy zapomnieć....chciałbym się jednak mylić.

 

Natomiast znam sporo osób, które chociażby jednym okiem rzucali na F1....oglądalność 300 k na kanale kodowanym (choć szeroko dostępnym) to całkiem spora wartość, a pewnie jeszcze coś doszłoby z Ipli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh niezła reklama Elevena. Zobaczcie to link z głównej onetu (dodajmy, że tam wali po oczach logo Eleven w grafice przy linku) i teraz w nagłówku artykułu i skrótu też :D

 

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/hiszpania-valencia-zatrzymala-barcelone/g06kp3

 

Dodatkowo skrót z ich komentarzem....no lepszej reklamy sobie nie można wyobrazić ;)

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak pewnie wielu też by chciało pooglądać sobie chociaż La Ligę czy Ligue 1 :)

Miałem na myśli tylko tych kibiców o których pisałem i to że z siatkówki Eleven nic nie posiada.Co nie oznacza że Eleven nie miałby tam oglądalności bo zapytań o ten kanał przez abonentów CP jest dość dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...