Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Paczka C+ jest warta 30 zeta ;) taka prawda....

 

Zlituj sie.

Wiez ile kosztuj prawa na Ligę Włoską, Francuską czy La Liga?

3-5 mil euro za sezon.

to masz 20 mil na rok.

Wiesz ile kosztuje sama Ekstraklasa-150 mil za sezon.

O LM czy Angielskiej nie wspomnę.

Jesli "11" chce 15 zł za te trzy ligi to sam C+ powinien kosztowac koło stówy na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sprostować jedną rzecz. Napisałem wcześniej, że jest lojalka i to jest prawda, ale tylko dla promocji 50% przez 12m. W regulaminie normalnego dostępu do Elevenów znajdują się takie zapisy

 

Rozdział II. Postanowienia Szczegółowe
(...)
2. Warunkiem skorzystania z Opcji jest korzystanie przez Abonenta w ramach oferty z Opcji dodatkowej zawierającej
którykolwiek z następujących kanałów: CANAL+, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport2, CANAL+ Discovery, CANAL+ Film, CANAL+
Seriale, CANAL+ Family, CANAL+ 1.

 

Opłata za cały miesiąc 15,90 zł niezależnie od tego czy umowa na czas nieoznaczony czy oznaczony, w przypadku włączenia w trakcie miesiąca opłaty niższe - dokładne widełki w regulaminie.

 

Jeżeli komuś zależy na niektórych meczach np gran derbi w listopadzie to może włączyć na ten miesiąc, a później zrezygnować.

Opcja lepsza niż player.pl za tą samą cenę.

 

Link do regulaminu normalnego dostępu:

 

http://ncplus.pl/~/media/ncplus/dokumenty/szczeg%C3%B3%C5%82owe%20warunki%20%C5%9Bwiadczenia%20opcji/szczegolowe_warunki_swiadczenia_opcji_dodatkowej_eleven_sports.pdf

 

Jest też już taka opcja bez tej "promocji" dostępna w ICA

Edytowane przez menthal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ci co pisali że Eleveny  wreszcie rozwalą monopol Canal+ na piłkę nożną? I wreszcie wszyscy będą mogli oglądać najlepszą płkę Europy. Jednak  dalej po staremu i jeszcze drożej.Co do kablówek to niedługo też wprowadzą opłaty za Eleveny. Tylko pogratulować tym naiwniakom wytrwałego  optynizmu przez te 3 miesiące.

Drogi Klakierze, taka sytuacja z dostępem do Eleven w nC+ to tylko i wyłącznie zasługa Twojego pracodawcy. W obliczu dramatycznego pogorszenia oferty sportowej Canal+ posiłkują się "chwytem", by nie nastąpił odpływ abonentów Canal+. I tak zamiast "zadośćuczynienia" nabitym w butelkę ludziom (tańszy C+, darmowy Eleven) zmuszono ich do dodatkowych kosztów, by mieć porównywalną ofertę.Nawet tych, którzy posiadają pakiet pseudoFull i płacą dla nC+ grubą kasę.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie ja "elevenów" nie zamawiam... wolę z córką spędzać czas niż podniecać się siedząc przed tv ile to spotkań jest transmitowanych ,nie mam na to czasu :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Na to liczą nadawcy, że zawsze się znajdą tacy, którzy są gotowi zapłacić.

Od czasu gdy w 2012 znalazło się podobno ponad 100 tyś osób, które zapłaciło 20zł za PPV z meczu Polska - Mołdawia zakładam, że na wszystko znajdą się chętni i to w niemałej liczbie. Pytanie tylko czy to będzie opłacalne, a nawet jeżeli tak to czy inne rozwiązanie bardziej masowe nie byłoby jeszcze bardziej opłacalne. Skoro przy fuzji dużo ludzi podpisało umowę na pakiet z C+ Sport za 120 zł miesięcznie, to teraz za niecałe 100zł zrobią to tym bardziej.

 

W tym momencie ciekawią mnie tylko dwie rzeczy:

1. Czy Eleven wejdzie do innych sieci

2. Kto stoi za Eleven. Być może faktycznie NC+ a transfer kadrowy z MP Silva do C+ nie służył utrzymaniu praw w C+ tylko sprawnemu przejęciu ich przez Eleven i skoordynowanemu wypompowaniu dodatkowej kasy od abonentów, którzy nie rozumieją oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlituj sie.

Wiez ile kosztuj prawa na Ligę Włoską, Francuską czy La Liga?

3-5 mil euro za sezon.

to masz 20 mil na rok.

Wiesz ile kosztuje sama Ekstraklasa-150 mil za sezon.

O LM czy Angielskiej nie wspomnę.

Jesli "11" chce 15 zł za te trzy ligi to sam C+ powinien kosztowac koło stówy na miesiąc.

 

Czyli że  La liga za 3 lata to  15 mln euro a  Ekstralasa  150 mln za sezon  czyli że nasza liga powinna być najdroższa najlepsza .

Jeśli chodzi o mnie ja "elevenów" nie zamawiam... wolę z córką spędzać czas niż podniecać się siedząc przed tv ile to spotkań jest transmitowanych ,nie mam na to czasu :D

Dziwne bo to dzieci chcą oglądać mecze i patrzyć na Leo czy Cra i to podają nawet w wiadomościach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa transmisji kanałów Eleven w pubach? Canal+ jak wiemy miał specjalną ofertę przygotowaną dla lokali dzięki czemu mogliśmy spokojnie udać się do pubu i obejrzeć mecz. Czy Eleven ma coś podobnego? Nie wyobrażam sobie, aby El Classico nie było pokazywane "na mieście".

Edytowane przez TimesSquare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sprostować jedną rzecz. Napisałem wcześniej, że jest lojalka i to jest prawda, ale tylko dla promocji 50% przez 12m. W regulaminie normalnego dostępu do Elevenów znajdują się takie zapisy

Rozdział II. Postanowienia Szczegółowe

(...)

2. Warunkiem skorzystania z Opcji jest korzystanie przez Abonenta w ramach oferty z Opcji dodatkowej zawierającej

którykolwiek z następujących kanałów: CANAL+, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport2, CANAL+ Discovery, CANAL+ Film, CANAL+

Seriale, CANAL+ Family, CANAL+ 1.

Opłata za cały miesiąc 15,90 zł niezależnie od tego czy umowa na czas nieoznaczony czy oznaczony, w przypadku włączenia w trakcie miesiąca opłaty niższe - dokładne widełki w regulaminie.

 

Jeżeli komuś zależy na niektórych meczach np gran derbi w listopadzie to może włączyć na ten miesiąc, a później zrezygnować.

Opcja lepsza niż player.pl za tą samą cenę.

 

Link do regulaminu normalnego dostępu:

 

http://ncplus.pl/~/media/ncplus/dokumenty/szczeg%C3%B3%C5%82owe%20warunki%20%C5%9Bwiadczenia%20opcji/szczegolowe_warunki_swiadczenia_opcji_dodatkowej_eleven_sports.pdf

 

Jest też już taka opcja bez tej "promocji" dostępna w ICA

Już wczoraj pisałem w którymś wątku że jest taka możliwość, bez lojalki poprzez włączanie i wyłączanie.

 

W starym ICA nie ma, jest w nowym.... czyli tutaj

 

https://moje.ncplus.pl/

 

edit: jest już w starym ICA, przynajmniej w tym po CyfraPlus

Ja mam tylko w nowym w starym po cyfrze nie mam

 

Jeśli chodzi o mnie ja "elevenów" nie zamawiam... wolę z córką spędzać czas niż podniecać się siedząc przed tv ile to spotkań jest transmitowanych ,nie mam na to czasu :D

No wiesz, ciebie "podniecają" kanały typu hustler czy redlight innych eleveny :D
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że na ich fejsie już zaczęła się burza w komentarzach, a oni odpisują, że doszło wiele innych praw. Rozumiem, że atrakcyjne mecze Levante, Troyes, Nantes; włoska liga koszykówki oglądana namiętnie przez Polaków; spotkania NFL, dla których miliony ludzi wstaje o 2 w nocy; najlepsze turnieje na świecie - tenisa ATP 250; są warte 15 zł miesięcznie? :roll: Oni chyba mają Nas za kompletnych [beep]li.

 

Czyli co? Dla Ciebie kanał premium to tylko mecze pomiędzy Arsenalem- City ( wstawić najlepszych z Anglii), Juventusem-Napoli (wstawić najlepszych z Włoch), Realem- Barceloną (wstawić najlepszych z Hiszpanii), a mecze bez tych drużyn są niepotrzebne, bo nie są premium? Czyli w weekend puszczamy góra 2 mecze na kanale premium, bo tyle średnio na weekend przypada hitów i całą reszta weekendu i tygodnia przeznaczona na powtórki, bo przecież na kanale premium nie może być meczu typu Levante-Malaga? Toż to istne szaleństwo takie rozumowanie. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, dla Ciebie mecz Realu/Barcelony/City ( etc. ) to jakościowo ten sam poziom co mecz Las Palmas? No chyba nie. Puszczę wodze fantazji teraz. Czytaj uważnie. Powiedzmy, że na polski rynek wchodzą 2 nowe podmioty. 1) Eleven i 2) Kanał X. Ten 1-wszy wykupuje ligę hiszpańska, ale tylko częśc ( lepszą część ): mecze Realu, Barcelony, Atletico, Sevilla  i Valencii. Są to ich jedyne prawa jakie mają. Wchodzą na satelite i ustalają cenę 3 zł/mc. Drugi nowy kanał ( Kanal X ) kupuję drugą połowę ligi hiszpańskiej ( słabszą połowę ): mecze, w których nie występują Real, Barcelona, Atletico, Sevilla i Valencia. Również wchodzi na satelitę i również oferuję cenę 3 zł/mc.
Który kanał byś wybrał? Który kanał bardziej się nadaje na kanał premium? Eleven ma prawa, które prezentują zdecydowanie wyższy poziom ( mecze najlepszych zespołów w lidze ) i cena 3 zł jest odpowiednia. Kanal X prezentuje co kolejkę słabeuszy i nie ma prawa nazywać się kanałem premium, bo mecze Las Palmas NIE SĄ kontentem premium. Mimo to chce taką samą kase jak Eleven, a przecież prezentuje słabeuszy, którzy NIE SĄ warci tej kasy!
 
Podsumowując. Jako abonent paczki Canal+, który miał TYLKO najlepsze mecze, płaciłem/płace pieniądze. Nc+ traci te najlepsze mecze, ale nie obiża abonamentu. Po 2-ch miesiącach mam ponownie dostęp do tych najlepszych meczy + otrzymuję mecze słabeuszy. I nagle chcą ode mnie dodatkowo 15zł. ZA CO, pytam się? Powyżej napisałem Ci, że warte pieniędzy są tylko mecze najlepszych. A ja przecież je odzyskałem! To nie jest dla mnie żadna nowość! Nowością są mecze słabeuszy, które jak pisałem wyżej NIE SĄ warci pieniędzy. NIE SĄ warci 15zł/mc! Oni mają mnie za de-bila? Musiałbym być skończonym kre-tynem, aby uwierzyć w tej bujdy co mi proponują, aby uwierzyć, że mecze słabeuszy są warte 15zł/mc. One są NIC nie warte! One powinny być dostępne w najniższych pakietach, aby miały jakąkolwiek oglądalność. One powinny być w pakietach za 20zł, aby "Typowy Janusz" mógł sobie włączyć ten Las Palmas w sobote o 16 i móc zrobić sobie przy nim popołudniową drzemkę. Obudźcie się, ludzie!

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up rozumiem twój punkt widzenia, jednak to tak nie działa. Prawa uzyskał nowy podmiot, który teraz musi odzyskać zainwestowane pieniądze. Więc nie będzie znajdował się w najniższych pakietach. Niestety w podpisanej umowie nie ma mowy o zawartości kanałów,a jedynie o dostępie do kanałów X i Y. Celem NC+ są jak największe zyski,a nie kwestia tego czy cena produktu jest adekwatna do tego co dostajesz. Ich zamiary ukazuje oczątek, gdzie ceny abonamentów chcieli podnieść o 100% z dnia na dzień. Widząc możliwość teraz dodatkowego zarobku na pewno z niego nie zrezygnują. Taki świat, każdy patrzy tylko jak wyciągnąć pieniądze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@timesquare widziałeś kiedyś jakieś inne mecze poza szlagierami? To, że nie grają tam Messi, Nejmary i Ronalda wcale nie oznacza, że jest to mniej ciekawe widowisko. Ba, nawet pokazujesz tym samym, że to Ty jesteś tym typowym Januszem, który poza Barceloną, Chelsea i Bayernem nie widzi nic innego.To takie typowo polskie, zastaw się a postaw się. Nie będę zakładał kurtki niemarkowej firmy, bo to obciach. Lepiej zabiorę dzieciom jedzenie i kupię sobie markową kurtkę, aby mnie było widać na dzielnicy. Takie zachowanie Ty prezentujesz. Lepiej pokaże, że ogladam mecze tylko szlagierowe, bo wiocha, a ja Ci pokazałem dobitnie, że gdyby iść Twoim tokiem myślenia przez cały weekend poszłaby jedna transmisja live a reszta z odtworzenia. Żeby nie być gołosłownym. W piątek monaco- Lyon i dalej nic, bo przecież Mainz to nie Bayern i Borussi już obejrzeć nie można. Jutro jedynie Totenham- Liverpool, ale to w południe, a później cała reszta dnia powtórki meczu Monaco, bo meczów Realu i Barcelony z ogórkami nie puszczamy, bo mecze do jednej bramki. W niedziele trochę lepiej, bo aż 2 mecze czyli Napoli - Fiorentina i Inter- Juventus, ale to i tak daje tylko 3 transmisje na cały weekend, więc ja podziękuje za Twoje premium. Wolę mieć naprawdę wybór i oprócz takich spotkań, które będę miał dostępne będę miał również inne, do których będę miał wybór.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TimesSquare

 

Nie wiem dlaczego po raz kolejny piszesz o 15 zł, skoro tyle nie kosztują. A tok twojego rozumowania jest co najmniej dziwny. I pogódź się już z tym, że Canal+ nie pokazuje meczów ligi francuskiej, włoskiej i hiszpańskiej. Wiem, że nie każdemu podobają się czasy abonamentów za 60 zł i posiadania wszystkiego co jest do oglądania.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TimesSquare ma rację. Ja nie wyobrażam sobie brak meczu Real vs Barcelona w pubie, klubie, barze czy innym miejscu.

Bary, lokale, puby miał wykupiony Canal+ z dokładną zawartością, wiedzieli, że hitowe mecze nawet Milan vs Inter gromadzą rzesze ludzi. Co teraz te bary zrobią przy Gran Derby? Puszczą muzykę? Z radia puszczą mecz? Dla nich był generowany zysk, co pół roku widzę jak wszystkie bary, kluby, puby oferują rezerwację miejsc na te wydarzenie i tydzień przed meczem już miejsc nie ma, wszystko jest zarezerwowane. Dla klubu, baru to pieniądz, piwo, przekąski, napoje, drinki.

 

Na ich miejscu naprawdę bym się wkurzył i albo żądał zmniejszenia opłaty, albo złożył pozew zbiorowy ze wszystkimi takimi lokalami.

 

Nie ukrywajmy, takie mecze najlepiej się ogląda z ludźmi. Kto nigdy nie oglądał tego meczu w klubie, pubie, barze, tylko w domu w kapciach to niech mi się tutaj nie wypowiada, bo nie zna realiów. Kto raz obejrzy mecz w Pubie, barze, z kolegami, ekipą z innymi ludźmi to będzie chciał ciągle to robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...