Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie chcesz to nie płać. Teraz będziesz miał taki komfort, że nie będziesz nawet mógł oglądać pikselozy jak nie zapłacisz! Pewnie się cieszysz?

 

Ja już zamówiłem i jestem dumny.

Też zamówię. 8 zł na miesiąc to bardzo niska cena jak za to co oferują.

Edytowane przez janusz951
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej lojalki!

 

7,95 zł obowiązuje tych, którzy zamówią do końca roku i cena ta jest gwar do października 2016, chyba że ktoś wcześniej zrezygnuje/skończy sie umowa i nie odnowi - jeśli w trakcie zrezygnuje i zechce znowu zamówić płaci 15,90

 

@Rotalplus - mnie kobieta poinformowała, że gdybym się zdecydował zakupić te kanały, to wyrażam chęć na to, że zobowiązuje się do tej opcji do końca trwania umowy. 12 miesięcy po 7,95zł, a potem 15,90zł do końca obecnego kontrtaktu. Oczywiście nie zamierzam Was wprowadzać w błąd, ale przekazuje to co usłyszałem  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest lojalka

Nie ma żadnej lojalki!

 

7,95 zł obowiązuje tych, którzy zamówią do końca roku i cena ta jest gwar do października 2016, chyba że ktoś wcześniej zrezygnuje/skończy sie umowa i nie odnowi - jeśli w trakcie zrezygnuje i zechce znowu zamówić płaci 15,90

Warunki Promocji:
Eleven Sports 7,95 zł 12 m dla Abonentów
1. Organizator Promocji: ITI Neovision S.A. (Dostawca usług).
2. Nazwa Promocji: Eleven Sports 7,95 zł 12 m dla Abonentów (Promocja).
(...)
10. Zasady wyłączania usług: w trakcie Okresu gwarantowanego korzystania, ze skutkiem wyłączenia na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec Okresu gwarantowanego korzystania; po Okresie gwarantowanego korzystania, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym dokonano zgłoszenia rezygnacji z Opcji dodatkowej Eleven Sports .
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz to nie płać. Teraz będziesz miał taki komfort, że nie będziesz nawet mógł oglądać pikselozy jak nie zapłacisz! Pewnie się cieszysz?

 

Czy ty chłopie nie widzisz, że plują na Ciebie, zabierają Ci pieniądze i na dodatek śmieją się w twarz? Naprawdę tego nie widzisz?!

Edytowane przez TimesSquare
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem....

 

Przecież komunikat sprzed paru dni wyraźnie pokazywał, że Eleven będzie tylko dostępny dla ludzi z C+, to się wykłócaliście i doszukiwaliście, że chodzi o promocyjną cenę....- a to był jednak tak jak myślałem marketingowy chwyt...Nc+ zrobiła złoty interes i nie mogła zrobić inaczej, bo wszyscy oddaliby paczkę C+ na rzecz Eleven....

 

Kolejna kwestia ja biorę 11 pod player.pl - płacił więcej nie będę, a ponadto chce mieć dostęp na kompie. Natomiast potem w nowej umowie biorę paczkę C+ i Elevena a pozostałe odcinam co się da...bo to nie ma sensu, więc z klienta ze 140 PLN zejdę pewnie na ok. 100 PLN - ale sami tego chcieli jak są zachłanni...

 

 

Najlepsze jest to, że na ich fejsie już zaczęła się burza w komentarzach, a oni odpisują, że doszło wiele innych praw. Rozumiem, że atrakcyjne mecze Levante, Troyes, Nantes; włoska liga koszykówki oglądana namiętnie przez Polaków; spotkania NFL, dla których miliony ludzi wstaje o 2 w nocy; najlepsze turnieje na świecie - tenisa ATP 250; są warte 15 zł miesięcznie? :roll: Oni chyba mają Nas za kompletnych [beep]li.

 

Rozumiem, że paczka za 50 PLN jest ok i masz w niej 5 meczów angielskiej i 6 meczów polskiej. Natomiast jak paczka miała inne ligi to pokazywała ich nikły % traktując np. włoską jak zło konieczne...Rozumiem też, że lepsza liga polska (6) i angielska (4-5) + golf i regaty za 50 PLN niż liga włoska (80% spotkań), francuska, hiszpańska (praktycznie w pełnym wydaniu), i inne ligi + wiele innych sportów za 7,90 a potem 15 zeta ??

 

Ponadto zarzucanie, że cena to wina Eleven jest grubą przesadą - zasługi ma nc+, która nie dość, że powiązała go z paczką C+ to jest każe sobie za to płacić wkrótce i 15 PLN....

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nc+ ma najwięcej opcji dodatkowych co mnie wnerwia.. po za tym zawiodłem się że następny dodatek przybył, a już myślałem ze dla pakietu canal+ dadzą za darmochę.. darmozjandy iti

No pewnie ktoś ci będzie dawał za darmo. Nie doczekanie twoje, myślisz że jesteśmy Caristas Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że paczka za 50 PLN jest ok i masz w niej 5 meczów angielskiej i 6 meczów polskiej. Natomiast jak paczka miała inne ligi to pokazywała ich nikły % traktując np. włoską jak zło konieczne...Rozumiem też, że lepsza liga polska (6) i angielska (4-5) + golf i regaty za 50 PLN niż liga włoska (80% spotkań), francuska, hiszpańska (praktycznie w pełnym wydaniu), i inne ligi + wiele innych sportów za 7,90 a potem 15 zeta ??

 

 

Ale czego ty nie rozumiesz? Nie pisze o Eleven tylko o nc+! Stracili 70% kontentu i nie obniżyli abonamentu nawet o 1zł! Nagle zwracają mi to co miałem w abonamencie razem z gniotami w postaci włoskiej ligi koszykówki czy hitowymi meczami Las Palmas - Levante i każą za to sobie płacić 15zł? Halo, czy to jest normalne?! Niech obniżą cenę paczki Canal+, która obecnie jest warta co najmniej 15zł mniej i niech wtedy sobie dają te 15zł za Eleven.

 

Btw. Po tym jak Eleven zyskał La Lige, liga francuska ponownie jest olewana i pokazywana w postaci 2-3 meczów, czyli tak samo jak w "czasach" przed Eleven.

Edytowane przez TimesSquare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TimesSquare odebrałem to tak, że zarzucasz Elevenovi, jeżeli nc+ to ok. Natomiast nie zgadzam się, że mecze średniaków nie są fajne....ale cenę uważam dla ludzi z C+ za skandaliczną, bo powinno być za free....

 

Paczka C+ jest warta 30 zeta ;) taka prawda....

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, abstra[beep]ąc od Twoich wywodów (skądinąd słusznych, ja uważam podobnie), to co zamierzasz z tym zrobić, oprócz manifestowania swojego niezadowolenia i tupania nogą ? Twarda prawda jest taka - albo będziesz oglądał więcej sportu i zapłacisz za to więcej, albo nie zapłacisz, ale wtedy nie obejrzysz. Proste.

W tej całej chorej sytuacji trzeba szukać plusów - i tak jako aboneci nc+ jesteśmy w "jako takiej" uprzywilejowanej sytuacji, bo możemy za te 8 zł mieć dodatkowe 2 kanały ze sporą ilością sportu. Co mają powiedzieć ci  bez c+ nie mówiąc już o PC czy innych. Wiem że to marne pocieszenie, ale zawsze jakieś.

 

 

Ale czego ty nie rozumiesz? Nie pisze o Eleven tylko o nc+! Stracili 70% kontentu i nie obniżyli abonamentu nawet o 1zł! Nagle zwracają mi to co miałem w abonamencie razem z gniotami w postaci włoskiej ligi koszykówki czy hitowymi meczami Las Palmas - Levante i każą za to sobie płacić 15zł? Halo, czy to jest normalne?! Niech obniżą cenę paczki Canal+, która obecnie jest warta co najmniej 15zł mniej i niech wtedy sobie dają te 15zł za Eleven.

 

Btw. Po tym jak Eleven zyskał La Lige, liga francuska ponownie jest olewana i pokazywana w postaci 2-3 meczów, czyli tak samo jak w "czasach" przed Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast nie zgadzam się, że mecze średniaków nie są fajne....ale cenę uważam dla ludzi z C+ za skandaliczną, bo powinno być za free....

 

I tu się zgadzam z Tobą. Mecze średniaków mogą być fajne - to prawda. Ale nie są warte 15zł. Oferta dla ludzi z pełną paczką Canal+ jest skandaliczna - to prawda. Powinna być za free - to prawda. :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty chłopie nie widzisz, że plują na Ciebie, zabierają Ci pieniądze i na dodatek śmieją się w twarz? Naprawdę tego nie widzisz?!

Nic mi nie zabierają. Chcę mieć dostęp to płacę. Równie dobrze, mogę napisać że producenci jachtów za kilka mln plują mi w twarz bo tyle sobie za to żądają. Jak komuś nie podoba się cena to niech nie płaci. Bez płatnej telewizji można żyć.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@janusz951 zabrali w tym sensie, że kiedyś ochłapy włoskiej i francuskiej i większe ochłapy hiszpańskiej były w nc+, teraz ich nie ma a niestety cena paczki C+ dla mnie jest stałą 50 PLN, a niektórym wzrosła z 40 PLN do 50 PLN, a jest po prostu uboższa....I jeszcze teraz dodatkowa opłata za Eleven dla ludzi z C+ jest tym o czym napisał TimesSquare...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie zabierają. Chcę mieć dostęp to płacę. Równie dobrze, mogę napisać że producenci jachtów za kilka mln plują mi w twarz bo tyle sobie za to żądają. Jak komuś nie podoba się cena to niech nie płaci. Bez płatnej telewizji można żyć.

 

 

Zrozum, że ty MIAŁEŚ już te ofertę w swoim abonamencie pół roku temu. Zabrali Ci ją i po 2-ch miesiącach oddali, ale z koniecznością płacenie dodatkowych 15zł. Czy to nie jest śmianie się w twarz? Chyba, że dla Ciebie ta "dodatkowa oferta", którą CI daje Eleven w postaci włoskiej koszykówki, NFL, i meczów Las Palmsa jest warta 15zł. W takim razie ok. Dla mnie nie jest.

Edytowane przez TimesSquare
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten link Wam też nie działa ?? Wywalili go czy co ??

 

http://ncplus.pl/strefa-abonenta/aktualnosci/specjalna-oferta-kanalow-eleven-sports

 

 

EDIT: teraz działa, ale przed chwilą miałem ciągle info o błędzie....

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum, że ty MIAŁEŚ już te ofertę w swoim abonamencie pół roku temu. Zabrali Ci ją i po 2-ch miesiącach oddali, ale z koniecznością płacenie dodatkowych 15zł. Czy to nie jest śmianie się w twarz?

Jak podpisywałeś umowę to liczyłeś się z tym (mam taką nadzieję) do kiedy stacja ma dane prawa. Po tym okresie zawsze mogło być różnie. Z tego powodu nic nikomu nic nie zabrał.

 

Chyba, że dla Ciebie ta "dodatkowa oferta", którą CI daje Eleven w postaci włoskiej koszykówki, NFL, i meczów Las Palmsa jest warta 15zł. W takim razie ok. Dla mnie nie jest.

Nie 15 zł tylko 16 zł albo 8 zł przez rok.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podpisywałeś umowę to liczyłeś się z tym (mam taką nadzieję) do kiedy stacja ma dane prawa. Po tym okresie zawsze mogło być różnie. Z tego powodu nic nikomu nic nie zabrał.

Ale kwota abonamentu była kalkulowana pod te prawa. NC+ podawało też w negocjacjach i reklamach argument praw jako powodu wyższej ceny za abo. Konsultanci też nie mówili, że prawa są na 2-3 miesiące, a później nie wiadomo ale płacić będzie i tak trzeba. Oczywiście nc+ że ma prawo potraktować w ten sposób abonentów, ale abonenci mają również pełne prawo poczuć się oszukani i zrezygnować z końcem umowy z NC+ albo płatnej tv w ogóle, bo po co mam się zobowiązywać do wydatku na 80 zł co miesiąc przez rok czy dwa lata skoro nie wiem co za to będę miał.

Tu chodzi o zwykły szacunek i dbanie o klienta jako strony umowy, która płaci. NC+ nie zrobiło absolutnie nic by abonenci poczuli, że NC+ stara się zrekompensować stratę tamtych praw, a wręcz przeciwnie umyło ręce, pokazuje palcem na umowę i mówi teraz płać jak byłeś [beep] i podpisałeś umowę bez gwarancji dostępności lig, a jak się bardzo upierasz to damy ci te prawa za dodatkową opłatą i nazwiemy to promocją.

 

O tym pisałem jakiś czas temu w kontekście tego że wejście Eleven zepsuło rynek płatnej tv w Polsce. Jeżeli znaczne grono abonentów poczuje się oszukanych i zrezygnuje na stałe z płatnej tv, to odczują to też Ci, którzy pozostaną abonentami - mniejsza liczba abonentów będzie musiała pokryć te same koszty zakupu praw, a to oznacza wyższy abonament, a to może oznaczać kolejny odpływ itd.

 

W sumie to jednak jest uwaga do nc+ więc przepraszam za OT.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleveny za 16zl na miesiac buahaahaha :crazy: :rofl:

Niby jakbym zamowil teraz to bedzie 8zl (umowe mam do lutego bodajze, wiec potem i tak mi wylacza, bo sie konczy umowa).]

 

Jednak Ja nic nie zaplace, bo raz ze nC+ leci w kulki (byly prawa - nagle nie ma praw - niczego nie obnizyli, nie zareagowali w zaden sposob - dla ludzi ktorzy maja paczke Canal+ Eleveny powinny byc za free do konca umowy ... najwyzej NFL niech sobie koduja jakos te 3 ligi powiiny byc za free) dwa ze praktycznie tam nie ma, trzy ze nie mozna zamowic na dany miesiac (np. tylko na listopad a w grudniu juz nie chce placic, potem znowu w styczniu), cztery ze nie wiem czy znowu czegos nie zmienia, np. Eleven  odsprzeda komus prawa albo nie wylacza Eleven ze starych parametrow z ktorych odbieram i nie zostawia na nowych z ktorych nie odbieram juz ...

 

Poza tym co potem? Skonczy mi sie umowa i od marca jak przedluze mialbym placic te 16zl za paczke Eleven?

 

Wyraznie nC+ traci kontrole nad abonentami - malo kto bedzie chcial zostac w platformie ktora roluje swoich klientow.

CP to inna bajka bo tam kompletnie nic nie ma, takze abonenci nie ma maja co sie rzucac bo dalej jest sytuacja, ze nic tam nie bedzie :D

 

No i jeszcze ten cyrk, ze z satelity obejrza to tylko ludzie z paczka Canal+ - jaja jak berety - miala byc szeroka dostepnosc - Eleven przyszedl, zrobil [beep], miala byc zmiana a okazuje sie, ze bedzie DOKLADNIE tak samo tylko ~20% drozej (mam na mysli miesieczny abonament) ...

 

Jest internet, da rade przezyc bez TV.

Edytowane przez Umkwatata
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ponadto zarzucanie, że cena to wina Eleven jest grubą przesadą - zasługi ma nc+, która nie dość, że powiązała go z paczką C+ to jest każe sobie za to płacić wkrótce i 15 PLN....

 Taaa,  to że niema eleven w polsacie cyfrowym  i   popularnych kablówkach to też wina nc+ ???

 

Eleven  to  teraz kolejny pośrednik  w drodze do klienta

a wiadomo  ze czym więcej pośredników tym cena większa.

NC+ i Eleven  są siebie warci w tej sprawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym pogratulowac wielbicielom rozdrobnienia praw ... Trudno o bardziej bezmyslnych ludzi na tej planecie.

Nigdy nie zrozumiem, jak mozna sie cieszyc z tego, ze kazda liga na innym kanale, drozej niz normalnie, wiekszy [beep] na liscie kanalow itd. ... No ale jak ktos nie potrafi myslec ...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ceną za eleven-y nie ma tragedii. Fanie tylko aby połączyli te kanały z pakietami c+, tak aby mieć zagwarantowaną stałą cenę przez całą umowę (a nie "promocyjny" rok) w nc+. Mam nadzieję, że zamiast wciskania na siłę abonentom hbo i cinemax-ów będą dodawać eleveny.

 

Dla mnie żenujące są kampanie marketingowe C+ - "chwalą się" prawami do transmisji ekstraklasy, lm, le i o tym ile na nie wydali (za każdym razem "rekordowe" kwoty). Pomijają utratę 3 lig i to, że udzielają sublicencje Eurosportowi (za co sami zgarniają niezłą kasę). Moim zdaniem beznadziejny marketing....

 

@Umkwatata - C+ ma wykupione prawa na ligę angielską do końca tego sezonu, więc rzeczą byłoby gdyby np. Polsat wykupił te prawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...