Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tomasz Kozłowski to był.

 

 

 

No mimo szacunku do Sikory, niestety jest fatalny w ręcznej. Pamiętam jak komentował Igrzyska w Eurosporcie to nie dało się go słuchać. Wczoraj zniechęcił mnie do oglądania takiego hitu jak Vardar-Rhein. Obejrzałem sobie w necie bez komentarza ;) Uwielbiam jego komentarz w duecie z Boneckim przy pływaniu, ale no w ręcznej jest bez emocji, taki niemrawy. Wiedza tez nie powala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jak będzie wyglądać sytuacja eleven w nc+ po 15 października ? Niby już za chwilę skończy się darmowy miesiąc dla abonamentów C+ i co dalej? Czy będzie trzeba dodatkowo płacić ? Jeśli tak to ja chciałbym to wiedzieć już teraz a nie 15 dowiemy się, że trzeba płacić za eleven i co wtedy? Cały weekend z piłką przepadnie bowiem kto będzie robił (i czy dojdą - wiadomo, że nie) przelewy by zapłacić dodatkową kasę :/ Powinna być już jakaś informacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dziwne, że z ogloszeniem warunków dostępności kanałów Eleven w nc+, platforma ta zwleka do ostatniej chwili. Przecież jak ogłoszą 15-ego na jakich zasadach te kanały będą u nich dostępne, to ludzie zaczną dzwonić i pewnie trzeba będzie spędzić od kilkunastu do kilkudziesięciu minut na telefonie słuchając muzyki odtwarzanej przez nich. Mogliby podać konkrety już jutro, tak żeby każdy zainteresowany zdążył zamówić sobie te kanały i mieć zachowaną ciągłość ich odbioru.

Edytowane przez Maris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze też było tak, że jak kanał wchodził było wiadomo z góry do kiedy za free i jaka kwota po tym okresie - a tutaj wielka tajemnica. Ponadto Eleven nadal jest dostępny na player.pl - może w tym problem ? Zawołają za dużo to się ludzie wkurzą i tam wykupią...Wydaje mi się, że coś się nie mogą dogadać...i dobrze może przez to będzie taniej albo za free dla ludzi z paczką C+....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi taka sytuacja; po 15.10 ktoś się decyduje zapłacić za te kanały i co płaci za pół miesiąca, za cały czy może październik ma jeszcze za free.  

Czytałeś co inni piszą wyżej bo mam wrażenie że nie.Nie płaci się za opcje dodatkowe za pierwszy miesiąc niepełny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na miejscu eleven teraz dałbym miesiąc gratis tym co nie mają canal plus by zobaczyli co tam jest. Pierwszy miesiąc w jakiejs małej cenie dla tych co maja canal plus by się nie zrazili. A później 15 listopada tuż przed meczem Real Barcelona walnąć cenę wyższą.

Edytowane przez robert771
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To świadczy tylko o jednym, że się nie mogą dogadać. Stawiam na to, że nc+ chce kosmiczną opłatę, a pewnie Eleven chciałby być za darmo dla ludzi z C+....a dla pozostałych za symboliczną opłatę...

 

EDIT: Przeczytałem info na fb i zmieniam zdanie - niestety stanie się najgorsza opcja tak jak myślałem - powiążą paczkę C+ z Elevenem (w sumie logiczne, bo inaczej poleciałaby paczka C+ na rzecz 11) i największa MASAKRA, bo z tego info wynika, iż każą sobie dodatkowo płacić. Powiem szczerze ja nie mam zamiaru i mam nadzieję, że będzie inna opcja dostępu, bo do moich 140 PLN dopłacał więcej nie będę....Kibicuję CP, żeby miał Eleven, ale pewnie CP ich nie wpuści....echhh

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Umkwatata

 

"Mamy dla Was dobrą wiadomość – platforma nc+ przedłuża termin bezpłatnego dostępu do kanałów Eleven i Eleven Sports do 20 października! Po tym okresie abonenci nc+ posiadający w swoich pakietach CANAL+ będą mogli wykupić subskrypcję tych kanałów w specjalnej, promocyjnej cenie! Szczegóły wkrótce."

 

Po czym wnioskujesz, że inni w ogóle będą mogli wykupić ? :)

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...