Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I tak się zastanawiam: nad czym teraz będziecie lamentować?

 

Coś się na pewno znajdzie. :P Jakość, komentatorzy, eksperci, nieprzeźroczyste logo, brak studia, brzydkie studio... :P A tak już całkiem serio -> nie mów hop. Nie wemy, jak to wszystko będzie wyglądało na satelicie. Chodzi mi głównie o jakość. No i pamiętaj, że ciągle nie wiemy co z ceną. Jeśli dla ludzi, którzy mają całą paczkę Canal+ zarzyczą sobie powiedzmy 10zł, to zobaczysz co dopiero wtedy się zacznie. Byłbyto solidny plaskacz nc+ w stronę abonentów.

 

 

Ja jeszcze zobaczę przy przedłużeniu, pewnie zrezygnuję z C+Sport a wezmę Eleveny.

 

Właśnie nad tym się zastanawiam. Ciekawe, czy nc+ się zabezpieczy w jakiś sposób, aby chronić swoje kanały sportowe ( Canal+ ) przed Eleven. Tak, jak piszesz - częśc osób może będzie chciało zrezygnować z paczki Canal+ i płacić tylko za Eleven. Nie zdziwiłbym się, gdyby nc+ zrobiło prosty myk, taki że Eleven będzie dostępny tylko przy posiadaniu paczki Canal+. Mogłoby to być zabezpieczenie przed odpływem abonentów paczki Canal+ do paczki Eleven. Wiadomo, że nc+ wolałoby, aby kasa od abonentów szła do ich kieszeni, a nie do obcego kapitału.

Edytowane przez TimesSquare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już działają :)

 

PS. A co do @luciusa to bez przesady, jakoś nikogo rok temu nie przepraszał, za to, że wciskał kit o parowanych kamelach do multi a świecą do dziś i pewnie aż do wymiany będą.

 

Jakość jak najbardziej OK.

 

 

2i8hlye.jpg

 

2dv0w91.jpg

 

@Emirates Masz dekoder z nc+? U mnie na wifi premiumbox+ jeszcze nie ma na liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto będzie mógł uzyskać dostęp do nowych kanałów?

Od 18 września do 15 października, czyli przez około miesiąc, kanały Eleven będą dostępne bezpłatnie dla abonentów nc+ posiadających w swoich pakietach CANAL+.

Zródło : https://satkurier.pl/news/119795/eleven-w-nc-faq-pytania-i-odpowiedzi-parametry.html

Edytowane przez audib6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się na pewno znajdzie. :P Jakość, komentatorzy, eksperci, nieprzeźroczyste logo, brak studia, brzydkie studio... :P A tak już całkiem serio -> nie mów hop. Nie wemy, jak to wszystko będzie wyglądało na satelicie. Chodzi mi głównie o jakość. No i pamiętaj, że ciągle nie wiemy co z ceną. Jeśli dla ludzi, którzy mają całą paczkę Canal+ zarzyczą sobie powiedzmy 10zł, to zobaczysz co dopiero wtedy się zacznie. Byłbyto solidny plaskacz nc+ w stronę abonentów.

No tak, ale tu wielkiej winy Eleven raczej nie ma, więc krytykowanie ich za to byłoby głupotą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nad tym się zastanawiam. Ciekawe, czy nc+ się zabezpieczy w jakiś sposób, aby chronić swoje kanały sportowe ( Canal+ ) przed Eleven. Tak, jak piszesz - częśc osób może będzie chciało zrezygnować z paczki Canal+ i płacić tylko za Eleven. Nie zdziwiłbym się, gdyby nc+ zrobiło prosty myk, taki że Eleven będzie dostępny tylko przy posiadaniu paczki Canal+. Mogłoby to być zabezpieczenie przed odpływem abonentów paczki Canal+ do paczki Eleven. Wiadomo, że nc+ wolałoby, aby kasa od abonentów szła do ich kieszeni, a nie do obcego kapitału.

Z tego co widać po głównej SatKuriera, to z zapowiedzi Eleven niewiele wyniknie, bo nawet jeśli będą dostępne dla abonentów C+ za dopłatą, to widać nie będą dostępne dla abonentów nieposiadających paczki C+. Czyli jednak całkowity sukces w negocjacjach po stronie nc+ (minimalny zasięg, maksymalny zysk).

 

 

@Emirates Masz dekoder z nc+? U mnie na wifi premiumbox+ jeszcze nie ma na liście.

Wyciągnąłem kartę od multiroomu i zrobiłem zrzuty na kompie, żeby było lepiej widać w jakiej są jakości.

 

EDIT. Z userem @bugmenot nie dyskutuję, bo nie jest dla mnie partnerem do dyskusji.

Edytowane przez emirates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już działają :)

 

PS. A co do @luciusa to bez przesady, jakoś nikogo rok temu nie przepraszał, za to, że wciskał kit o parowanych kamelach do multi a świecą do dziś i pewnie aż do wymiany będą.

 

Jakość jak najbardziej OK.

 

Jakość aktualnie to niewiele lepsza niż na streamie na dobrym łączu :D I jakieś 2x gorsza od przekazu w Netii :wink:.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co może oznaczać darmowy dostęp tylko dla abo posiadających C+ przy jednoczesnym braku określenia opłaty dla pozostałych:

1. albo nie planują umożliwić dokupienia Elevenów osobom bez C+ w pakiecie,

2. albo podadzą ceny wkrótce,

3. albo mają taki bałagan i pośpiech, że się nie zorientowali, że powstała sytuacja, w której osoby z C+ w pakiecie mają eleveny za darmo, a reszta nie może ich zobaczyć nawet za dopłatą.

Edytowane przez menthal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...