Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Przez ten SZIT wypadł mecz Anderlechtu, no chyba sobie jaja robią!!

Gdzie mecz Anderlechtu wypadł jak jest na Eleven Sports? Żadne transmisje w ten weekend przez e-sport nie ucierpiały, w Eleven Extra tylko 2. Bundesliga jutro jest. ;)

 

W poniedziałek dojdą do wniosku, że 2. Bundesliga to zbędne prawa jakie nabyli.

2. Bundesliga sprzedawana jest w pakiecie z pierwszą...

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mecz Anderlechtu wypadł jak jest na Eleven Sports? Żadne transmisje w ten weekend przez e-sport nie ucierpiały, w Eleven Extra tylko 2. Bundesliga jutro jest. ;)

 

To jest ciekawa sprawa akurat, bo tego meczu nie ma już w ramówce, a antena jest wolna. A tutaj potwierdzenie, że mecz faktycznie wypadł z ramówki https://twitter.com/sebchabiniak1/status/890771004766728192

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, nic nie znaczące słupki oglądalności dały o sobie znać, powtórka treningu F1 lepiej się obejrzy. ;) Jutro w związku z Superpucharem Francji jeszcze brazylijską może odstrzelą żeby kwalifikacji replay pokazać. ;) Ehh, a planowałem zerknąć na Anderlecht wieczorem, 2. Bundesliga mnie nie grzeje ani nie ziębi.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz słuchać bo to ekspert top level a nie jakiś Hajto lol...

 

Grzywacz da sobie radę z Bundesliga, choć szkoda ze ma siw przy tej lidze marnować kosztem francuskiej. Ja tam liczę ze nadal zostanie Ligue1 w Eleven bo nikt lepiej tego nie opakuje i nie skomentuje. Taka prawda niestety jest.

 

Chabiniak jak ktos wyżej wspomniał fajnie komentuje. Ligę brazylijska nie ma większych zastrzeżeń, zawsze przygotowany jest a to podstawa. Borek kiedyś zarzucił w jakims wywiadzie w podcastcie ze sa przepakowani wiedzą przed meczem i ze ma o to zarzut haha, a mógł spojrzeć na swoich kumpli z Polsatu. Tam za to nikt nue jest przygotowany na takim poziomie jak Swiecicki,Cwiakala czy Guziak albo Grzywacz.

 

Eleven ma super kadrę komentatorów i się bardzo cieszę, ze powstał taki twor jak oni. Najlepsze co mogło sie trafić nam widzom dwa lata temu to Eleven.

Ja właśnie się obawiam, że Ligue1 przez to wszystko ucierpi. Nie pogardziłbym powrotu tej ligi do Canal+, bo mimo sympatii do m.in Dominika Guziaka czy Mateusza Święcickiego, to T.Smokowski czy redaktor Dębiński to też klasa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOT BREAK NEWS!

Patryk Mirosławski‏ @P_Miroslawski 24 min.24 minuty temu

 

 

Więcej

 

WAŻNE: Superpuchar Francji Monaco-PSG jutro od 20:50 w Eleven.

 

 

Przez ten SZIT wypadł mecz Anderlechtu, no chyba sobie jaja robią!!

 

 

Nikt tego nie będzie oglądał. To nisza jest, dziś pewnie kilkanascie osób z ciekawości rzuci okiem i tyle.

W poniedziałek dojdą do wniosku, że 2. Bundesliga to zbędne prawa jakie nabyli.

No i mówiłem warto poczekać? Już wszyscy zapowiadali stratę praw, następny razem wstrzymaj się z gadaniem userze @mateusz14422.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie się obawiam, że Ligue1 przez to wszystko ucierpi. Nie pogardziłbym powrotu tej ligi do Canal+, bo mimo sympatii do m.in Dominika Guziaka czy Mateusza Święcickiego, to T.Smokowski czy redaktor Dębiński to też klasa :)

Niech ucierpi to zdecydowanie najsłabsza z tych czołowych a i tak mało ludzi ją ogląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tego to nie wiedziałem, że w SK robił Bundes, czyli wiedzę jakąś ma pewnie. :)

 

A kto oprócz Patryka i Grzywki komentował jeszcze BL w SK? :)

 

 

Oprócz tej dwójki był między innymi Marcin Gabor.

 

Bartłomiej Rabij robił mecze BL, Mirosławskiego bardziej kojarzę jako komentatora belgijskiej. Był Julian Kowalski, Janisz na początku dosłownie kilka meczy. Wtedy były inne godziny pamiętam, chyba 2 mecze o 15:30 transmitowali w sobotę i 2 w niedzielę.  

 

 

Superpucharu miało nie być, na Twitterze Mirosławski napisał, że nie będzie. Widocznie nikt nie chciał, to Eleven wzięło za grosze.

 

Do komentowania Bundesligi szykuje się Mateusz Majak - jest to syn Sławomira Majaka, piłkarza Hannoveru i Hansy Rostock.  Info w Twittera.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie się obawiam, że Ligue1 przez to wszystko ucierpi. Nie pogardziłbym powrotu tej ligi do Canal+, bo mimo sympatii do m.in Dominika Guziaka czy Mateusza Święcickiego, to T.Smokowski czy redaktor Dębiński to też klasa :)

 

Jeżeli C+ zacznie pokazywać z 3-4  meczów jak robił to Eleven to jak najbardziej niech przejmie, ale jak znowu wrócą do swoich 2 meczów z kolejki to wiesz... 

Dębińskiego, Marciniaka i Smoka zawsze przy lidze francuskiej też fajnie posłuchać. Ale jednak emocje jakie robi Święcicki, czy Guziak to też jest klasa, oni pokazali, ze można. Grzywacz przy Ligue1 zresztą też dawał radę. 

Bardzo lubię francuską obejrzeć wieczorem jak leci, często robiłem tak, że w niedzielę jeden mecz live oglądało się a drugi w retransmisji, czyli w zależności jaką powtórkę dawali o 23 na innym z kanałów. 

Ale ogólnie zgoda z Tobą @Artek1008 ;) Jak zwykle masz rację! Piona i udanego weekendu i wielu emocji sportowych życzę! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartłomiej Rabij robił mecze BL, Mirosławskiego bardziej kojarzę jako komentatora belgijskiej. Był Julian Kowalski, Janisz na początku dosłownie kilka meczy. Wtedy były inne godziny pamiętam, chyba 2 mecze o 15:30 transmitowali w sobotę i 2 w niedzielę.  

 

 

Superpucharu miało nie być, na Twitterze Mirosławski napisał, że nie będzie. Widocznie nikt nie chciał, to Eleven wzięło za grosze.

 

Do komentowania Bundesligi szykuje się Mateusz Majak - jest to syn Sławomira Majaka, piłkarza Hannoveru i Hansy Rostock.  Info w Twittera.

 

Majak z tego co pamietam komentowal w Polsacie 1 lige chyba? Fajnie sie go sluchalo, chyba ze go z kims pomylilem, to mnie poprawcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...