Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tylko intro. Reszta zdecydowanie Eleven lepszw. Jak ktoś nie ma poczucia humoru to juz nie nasza wina. Kapica i Gąsiorowski zawsze fajnie sobie dogryzaja. To ma swój klimat. Mi sie bardzo podoba go podejście.

 

Zientarski też umiał ale co chwila musial o tablecie, smsie i reklamy wypuszczać, ale podbić bębenek potrafił i nadmuchac balonik.

 

Sokół, Aldona i Gąsiorowski sa super. Kapica też.

W dodatku Eleven daje konferencje od razu po wyścigu i nie schodzi z anteny po wysłuchaniu hymnu i oblaniu sie szampanem...

 

Nie no co tu porównywać. Eleven znacznie lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam @robson jak bardzo sobie chwaliłeś F1 w Polsacie, jak bardzo chciałeś żeby tam zostało, a teraz nagle Eleven znacznie lepsze :)

 

Ja rzadko oglądam F1, ale moim zdaniem studio w Eleven znacznie gorsze. Gimnazjalny humor to problem nie tylko przy okazji F1, ale generalnie w całym Eleven - zwłaszcza jak do akcji wskakuje duet Święcicki & Kapica. Dlatego mam nadzieję, że nie będą pracować przy Bundeslidze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, i oczywiście to poczucie humoru na poziomie to "turbokozak" i zbliżenia na wydekoltowane panie na trybunach, to jest dojrzałość a nie gimnazjalny rynsztok :D.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że F1 cieszy się wielką popularnością, ale dla mnie, miłośnika piłki, to ten news oznacza, że znów brakować będzie w marcu, kwietniu maju, wrześniu i październiku anten w weekendy na wykorzystanie praw, jakimi dysponuje ta nasza wspaniała 11. 

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

W mojej ocenie studio F1 w Eleven jest na wiele wyższym poziomie od tego, które było w Polsacie. Nawet nie ma co porównywać komentarza Pana Sokoła do Panów Borowczyka i Zientarskiego. Pana Borowczyka zapamiętałem wyłącznie z uwagi na wypowiadane w trakcie wyścigu nazw kasyn i hoteli, świszczach w GP Kanada i tekstach o pięknych kobietach. :wink:  Jedynie w tym był dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam @robson jak bardzo sobie chwaliłeś F1 w Polsacie, jak bardzo chciałeś żeby tam zostało, a teraz nagle Eleven znacznie lepsze :).

 

Ja rzadko oglądam F1, ale moim zdaniem studio w Eleven znacznie gorsze. Gimnazjalny humor to problem nie tylko przy okazji F1, ale generalnie w całym Eleven - zwłaszcza jak do akcji wskakuje duet Święcicki & Kapica. Dlatego mam nadzieję, że nie będą pracować przy Bundeslidze.

Bo wtedy podobało mi sie jak Polsat to robił, ale wiadomo że jao jest cos nowego i lepszego to o poprzednim się zapomina. Proste.

 

Ja jestem bardzo usatysfakcjonowany tym jak Eleven pokazuje F1 i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można mówić różne rzeczy o 11 ale ostatnio przekonałem się że model taki model premium jest bardzo dobrze skrojony, jak na ten kraj. Cena super, jak oglądasz to płacisz, a jak nie, to nie. Wcale nie jestem przekonany, że umieszczenie w normalnych pakietach byłoby lepsze, bo ceny też poszłyby w górę. A co HD to trzeba sobie zadać pytanie. Czy chcielibyście płacić 20 więcej za samą jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP 11 jest już w 2 pakietach w cenie :D Premium max od dawna ale od kilku tygodni fam max +film +sport + eleven umowa przedłużeniowa - pierwsze 3 miesiące gratis, docelowo cały pakiet kosztuje 69,90. Czyli licząc po Januszowemu" można powiedzieć że dostęp do pakietu kosztuje 10pln ale niekoniecznie - bo trzeba spojrzeć na całość oferty dystrybutora płatnej TV:

więc nie płacimy 3 miesiące a oglądamy cały pakiet miesięcy 15 - co oznacza że średnio za TV płacimy 55zł 92gr.

Ale niekoniecznie gdyż już 5 miesięcy przed zakończeniem obecnego kontraktu możemy negocjować przedłużenie i otrzymać nowy na 12 miesięcy i nowe 3 miesiące gratis co oznacza że w perspektywie 2 kontraktów średnio za całą płatną TV z Eleven płacimy ok 48zł!

A ile uśredniając kosztuje dostęp do Eleven mając go w pakiecie i negocjując nieustannie warunki z CP - uśredniając 6zł/miesiąc :D ​- a przy dobrych uladach da się zejść jeszcze niżej - ale trzeba wypowiadać umowę u operatora przy każdej zmianie warunków/kanałów w ofercie programowej, co zdarza się dość często.

 

Jakość eleven jest kiepska, zawsze można skorzystać z oferty światłowodowej - wszak za chwilę każde gospodarstwo domowe w RP ma mieć dostęp do kabla - gdzie wygląda to rozsądnie ale o tani dostęp do pakietów eleven dużo trudniej  i z mojej perspektywy niech pixele walą po oczach ale w tych pieniądzach skapy Janusz przeżyje z sygnałem sat. 

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie @koick89

 

Sprzedażowa oferta Eleven Sports jest świetnie skonstruowana.

Po pierwsze jest to pakiet sportowy, więc w całości płacisz za sport, a nie za inne "cuda".

Po drugie, cena za pakiet nie jest wysoka. W zależności od operatora - od kilku do kilkunastu złotych miesięcznie. Często bez długich umów.

Po trzecie, szeroka dostępność - nie tylko u operatora TVK lub TV Sat, ale także w necie czy na Smart TV.

 

Mój operator od kilku miesięcy sprzedaje Eleven Sports "w cenie" abonamentu za telewizję cyfrową + internet. Oczywiście, w ogólną cenę wliczone jest 5 zł za Eleven Sport, ale abonent się cieszy (bo dostał coś w ramach abonamentu), a operator i nadawca cieszą się z kilku dodatkowych złociszy ekstra za pakiet przez kolejne dwa lata.

 

Jednym słowem - wszędzie (dekoder, net, smartfon, smart TV) i przystępnie (cena, umowy).

 

Canal+ powinno się od nich uczyć elastyczności sprzedaży i szerokiego dostępu w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam opinię @śmiechu warte

Kolega, który nie ma na co dzień Elevenów, po obejrzeniu u mnie wyścigu stwierdził, że ma uczucie, jakby do mikrofonów dorwało się dwóch nastolatków.

 

Myślę, że różne opinie co do komentatorów, zależą od wieku oceniających...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nc+ na kanale Eleven Extra jakość obrazu pogorszyła się i teraz jest na poziomie Eurosport 2 - czyli bardzo kiepska, obraz rozmywa się jeszcze bardziej niż wcześniej podczas meczów piłkarskich.

Edytowane przez begos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panów komentujących F1 po prostu nie da się słuchać. Styl komentowania, jak pogawędki przy stole u cioci na imieninach. Dno.

Dzisiaj nie było najlepiej z komentarzem, ale głównie dlatego, że komentatorzy gadali często o plotkach transferowych a nie o wyścigu. Moim zdaniem Kapica do komentowania średnio się nadaje, ale w studiu jest epicki, z Aldoną Marciniak kapitalnie współgrają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nc+ na kanale Eleven Extra jakość obrazu pogorszyła się i teraz jest na poziomie Eurosport 2 - czyli bardzo kiepska, obraz rozmywa się jeszcze bardziej niż wcześniej podczas meczów piłkarskich.

Tak jest nie tylko w nc+. W sieci INEA jest to samo. To rzeczywiście zaczyna przypominać E2 :sad: . Ciekawe, że E i ES wyglądają dobrze. Gdzie leży przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...