Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tor specyficzny i po opadach, dopuszczony słusznie bądź nie do końca, ale moim zdaniem poziom jak napisałem wyżej. Swoją drogą widać po Eleven stawianie na młodych. Ta dziewczyna, reporterka wstydzi się pokazywać twarz tak w ogóle? Dziwna rzecz, mamy na jej włosy tylko patrzeć? Z radia ją wzięli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam doskonale 1 mecz Ekstraligi w nc+ i Eleven wypadło w swoim debiucie o wiele, wiele lepiej. Spodziewałem się amatorki, a wyszło naprawdę bardzo przyzwoicie, na Polsacie tak dobrze raczej nie będzie. Poziom sportowy nie był dziś najlepszy, ale swoje zrobił fatalny tor, gwiazdy z Ekstraligi też nie jeździłyby na nim na pełen gaz, o ile wcześniej nie wymogłyby na arbitrze przełożenia zawodów. Mam też wrażenie, że Eleven podeszło poważnie do tematu, gdyż mają dużą chrapkę na Ekstraligę, tak dobrze opakowanej 1 ligi nie było jeszcze nigdy.

@Piotrek87, porównaj sobie pracę kamer Eleven i Polsatu, przepaść na korzyść Eleven, mimo, że nigdy jeszcze nie pokazywali żużla w przeciwieństwie do Polsatu. Twoja stronniczość naprawdę rzuca się w oczy i daj sobie spokój z tym wychwalaniem Polsatu, bo to jest naprawdę niesmaczne. Z trio Polsat, nc+, Eleven najgorzej wypadła ekipa Zygi, która pokazywała mecz reprezentacji...

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

na Polsacie tak dobrze raczej nie będzie.

Tak dobrze nie będzie, bo będzie jeszcze lepiej.

 

Twoja stronniczość naprawdę rzuca się w oczy i daj sobie spokój z tym wychwalaniem Polsatu, bo to jest naprawdę niesmaczne, gdyż z trio Polsat, nc+, Eleven najgorzej wyglądają transmisje na Polsacie i tego nie zmienisz.

Swojej stronniczości też nie ukrywasz - krytykując Polsat.

 

 

ekipa Zygi

Zygmunta Solorza.

Edytowane przez Piotrek87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako fan  żużla kibic mojej drużyny Polonia Piła. Realizacja  była  dobra. Największym minusem to komentator Olkowicz.  Dla mnie cała transmisja  była  stronnicza. Bardzo mało sie mówiło o mojej drużynie. Gość  w studio  powinien  być neutralny.

Polsat nie będzie miał studia jak co.

 

W Lany Poniedziałek o 12 30. będzie  transmisja z Piły, wtedy zobaczycie piękne  spotkanie. Kompletem ludzi na stadionie. Wszystkich do oglądania  z twierdzy Piły!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako fan  żużla kibic mojej drużyny Polonia Piła. Realizacja  była  dobra. Największym minusem to komentator Olkowicz.  Dla mnie cała transmisja  była  stronnicza. Bardzo mało sie mówiło o mojej drużynie. Gość  w studio  powinien  być neutralny.

Polsat nie będzie miał studia jak co.

 

W Lany Poniedziałek o 12 30. będzie  transmisja z Piły, wtedy zobaczycie piękne  spotkanie. Kompletem ludzi na stadionie. Wszystkich do oglądania  z twierdzy Piły!

Masz rację. Moim zdaniem powinni zapraszać po jednym gościu reprezentującym ekipę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESN dużo inwestuje, głównie w prawa, które mają największą szansę na przyciągnięcie nowych widzów, ale prędzej, czy później przekroczy swój limit, a wtedy będzie musiał wybrać, czy warto zostawić obecną ofertę bez zmian, czy lepiej jednak zrezygnować z części praw, które początkowo stanowiły podstawę debiutujących kanałów ESN, a obecnie muszą ustępować tym bardziej atrakcyjnym. Moim zdaniem jest zdecydowanie bliżej do tej drugiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven potrzebuje praw, które pozwolą mu zbudować lepszy zasięg techniczny. LM w ich przypadku to byłaby moim zdaniem przesada, gdyż do tego byłoby trzeba dołożyć kosztowną kampanię reklamową + same prawa są bardzo drogie.  Żużlowe prawa do Ekstraligi są za to stosunkowo tanie i mogą przyciągnąć wielu nowych abonentów do Eleven. Trudne miesiące przed Canal+, jeżeli zostaną bez Ekstraligi i LM to pójdą na dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielu żużlowych transmisjach tak jest. W TVP było ta samo.

A teraz z innej beczki. Czy to możliwe że wyniki przetargu na LM będą tak szybko?

https://twitter.com/SportFTA

 

Nie bylo mowy o tym, ze TVP skladalo oferte, a teraz nagle okazuje sie ze zlozyli powazna oferte? Jakos to dziwne mi sie wydaje. Zreszta jak to czytam, to mnie smiech ogarnia. TVP zadluzone na kilkaset mln zlotych walczy o LM haha.

Edytowane przez paw98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...