Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek jak przełożyli Dijon z Marsylią to dali mecz Championship w Eleven Sports też, wtedy potrafili szybko zareagować, dziś trochę im się to nie udało, tyle, no chyba że tu zadziałały słupki z oglądalnością i wyszło im że więcej zarobią z reklam na powtórce Realu, tak jak to robią w Polsacie, dając na dalsze kanały choćby Euroligę, kiedy na głównym nie wiadomo już które powtórki boksu. :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do kogo ty masz pretensję?Powinieneś mieć do swojego operatora że nie udostępnia tego kanału.Mają nowy kanał więc nic dziwnego że go promują.Ciesz się że nie przenoszą tam bardziej ciekawych pozycji by odpowiednio zachęcić operatorów do dodania tego kanału.

 

W tym wypadku mam pretensje do Eleven. Pretensje do swojego operatora miałbym w momencie w którym na każdym z 3 kanałów równolegle byłby interesujący mecz, a ja jednego z nich nie mogę zobaczyć głównie z winy mojego operatora. 

Co do Twojego ostatniego zdania, to w takim wypadku opłacanie dwóch kanałów tzw. "premium" straciłoby sens. 

 

Bart, no tak, szkoda, że Eleven zapatruje się na sportowe kanały Polsatu, chociaż tam czasami mamy odwrotną sytuację, mianowicie dublowanie transmisji na różnych kanałach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj rzeczywiście zapełnili ramówkę.
Nie rozumiem dlaczego tak bronisz takich bezsensownych decyzji Eleven. Z resztą nie pierwszy raz.
Rozumiem, że można ich za wiele rzeczy chwalić, ale jeżeli chcą osiągnąć wyższy poziom to powinni przede wszystkim zacząć słuchać widzów, a nie tylko bez sensu i głupio sie bronić.
Mogą decydować co, gdzie i kiedy pokazują, ale ja płacąc za ten pakiet tak samo mam prawo wymagać i skrytykować jeżeli trzeba.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując śmieszków Święcicki - Kapica. To Święcicki z S.Białasem zachowuje się ''normalnie''. Kapica też taki prześmieszek w parze z Dumanowski czy Guziakiem nie jest. Fakt, poczucie humoru, mini żart show odczuwalny. Ale nie tak skumulowany jak w parze z Mateuszem. Mam nadzieję, że w sobotni wieczór nie będa mieli okazji do ''show''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, bo wtedy playoffy się zaczynają. Co do wykorzystywania praw, to w porównaniu z poprzednim jest to niebo a ziemia. W połączeniu z Pro7Maxx mamy w tygodniu pięć najciekawszych spotkań (sezon zasadniczy).

 

BTW: Czy kolega StarsTV mógłby podać wyniki oglądalności NFL w Eleven? Chodzi mi oglądalność "na żywo" (2.30 w nocy) i/lub powtórki na drugi dzień w godzinach pomiędzy 14 a 17.

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ja tam potrafiłem udźwignąć tą wiedzę i fajnie było jak podawane były te wyniki. :) No ale może i właściwie lepiej nie zaczynać bo znowu będzie dyskusja na parę stron o tym jak to Nielsen źle liczy i jak to możliwe że Eleven przegrywa cyframi z C+.  :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Przecież mają tyle praw, że puszczenie innego meczu niż na EE nie powinno być problemem ;) Fanom "jak najwięcej" dźwięk tylko ze stadionu nie powinien przeszkadzać.

Niestety to jest Eleven. Pewnego poziomu nigdy nie przeskoczą, dopóki główny hamulcowy (czytaj Patryk M.) nie opuści tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosyjscy sportowcy=doping - ta łatka nieprędko zostanie zdjęta... :roll:

To samo można napisać o "sportowcach" amerykańskich, chińskich, polskich, niemieckich itp.

W tej chwili nie ma czystego "sportu". Nie przy tej kasie i wymaganiach.

Cała zabawa polega na tym, kto wynajdzie lepszy "koks" i nie da się przy tym złapać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w Serie A hymnów mamy sporo, ale ekipa Eleven raczy każdy przegadać. Z początku ten dźwięk z stadionu wygłuszony, teraz lepiej. Dodatkowo szkoda, gdy słyszy się że Święcicki z Kapicą ''coś widzieli'' z oprawy przedmeczowej, ale dla nas nic.

Na minimalną obronę Eleven można podać, że realizator w  trakcie hymnu za dużo wchodzi w korytarz, czy szatnię. Kiedyś głównie byli na stadionie z pokazywaniem kibiców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...