Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, oni nigdy nie mieli tych praw. Nigdzie nie ma żadnego komunikatu o tych prawach. Moglibyście założyć wątek pt. Narzekamy na Eleven Sports. Albo profil na FB bo to jest już nudne Te obniżenie lotów było do przewidzenia. Miesiąc miodowy się skończył i dopadła ich rzeczywistość Moim zdaniem powinni dawać tyle reklam co w tvn, całe 15 przerwy wypełniać. I być w podstawowych pakietach. Coś jak Polsat Sport. Kanał z treściami Premium, bez wyłączności nie ma prawa przetrwać w tym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze w meczu Milan - Juve było to że zrywał się obraz kilkanaście razy na 5-10s. wyświetlała się natychmiast urocza plansza "E" a komentatorzy najprawdopodobniej mieli wizję - bo  ich zdanie po powrocie na salony oglądalności  zaczynały się od połowy - więc oni nawet nie mieli wiedzy że często gadają sami do siebie

Na początku przeprosili za problemy techniczne. Dopiero potem było tak jak piszesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim czasem nawet w weekendy w ramówce dużo tych filmów dokumentalnych czy innych starych rzeczy. Do tego praktycznie w każdej transmisji jakieś problemy, jakość transmisji oraz dziwne reklamy bukmacherskie to już przesada. Kolejny ich problem to olewanie pozostałych lig piłkarskich, oraz innych praw typu liga mistrzów w ręczna, włoska siatkówka. Jeśli tych rzeczy nie zmienią szybko to wróżę im powolny spadek jak Sportklub.

Twoje opinia już jest wszystkim znana. Czemu ciągle jedno a to samo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, oni nigdy nie mieli tych praw. Nigdzie nie ma żadnego komunikatu o tych prawach. Moglibyście założyć wątek pt. Narzekamy na Eleven Sports. Albo profil na FB bo to jest już nudne Te obniżenie lotów było do przewidzenia. Miesiąc miodowy się skończył i dopadła ich rzeczywistość Moim zdaniem powinni dawać tyle reklam co w tvn, całe 15 przerwy wypełniać. I być w podstawowych pakietach. Coś jak Polsat Sport. Kanał z treściami Premium, bez wyłączności nie ma prawa przetrwać w tym kraju.

A ty przypadkiem nie miałeś się tu wypowiadać do końca roku? :lol2: Ile wytrzymałeś tydzień dwa?Przypomnij sobie jak sam trollowałeś na FP CP jak nie było kanałów Eleven w ich ofercie.Zrozum że są tacy którzy przyzwyczaili się do innych norm pokazywania sportu.Skoro płacimy za coś dodatkowo to chcemy to oglądać na przyzwoitym poziomie.A tu notorycznie problemy techniczne reklamy na ekranie itp.Takie coś to może być w kanałach dostępnych w pakietach za 20zł a nie tu gdzie są dodatkowo płatne.Jak masz możliwość to np.porównaj dzwięk na LM w ręczną  w C+ i Eleven. Bo o tym że niedawno na jednym z spotkań nie było w pierwszej połowie komentarzu nawet nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Eleven to chyba tylko jacyś frustraci narzekają. Za marne 11 zł miesięcznie mam w UPC mnóstwo meczów od piątku wieczora do niedzieli wieczór. I tak wybieram tylko te mecze dla mnie najciekawsze, bo trzeba pobyć trochę z rodziną w weekend. Pomimo, że mam też pakiet c+, to dobrze, że Eleven pokazuje ligi zagraniczne. Dzisiaj w jednym tylko kanale Eleven 4 mecze La Liga. W C+ to nie byłoby 4 meczów na kolejkę, bo gdzie zmieścić te transmisje. Teraz w Eleven fajny mecz Villareal-Las Palmas. Nigdy w życiu w C+ nie pokazano by tego meczu. I tyle. Im więcej kanałów sportowych, nawet za cenę wyższych opłat, tym lepiej dla kibica sportowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnij sobie jak sam trollowałeś na FP CP jak nie było kanałów Eleven w ich ofercie.Zrozum że są tacy którzy przyzwyczaili się do innych norm pokazywania sportu.Skoro płacimy za coś dodatkowo to chcemy to oglądać na przyzwoitym poziomie.A tu notorycznie problemy techniczne reklamy na ekranie itp.Takie coś to może być w kanałach dostępnych w pakietach za 20zł a nie tu gdzie są dodatkowo płatne.Jak masz możliwość to np.porównaj dzwięk na LM w ręczną  w C+ i Eleven. Bo o tym że niedawno na jednym z spotkań nie było w pierwszej połowie komentarzu nawet nie wspomnę.

Jak widać pomogło  :jupi:, potwierdzasz moją tezę że prawie wszyscy hejterzy są z nc+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku kupiłem sobie kanały Eleven  by oglądać piłkę ręczną i co się okazuje- tydzień temu Eleven Extra, który jest tylko w NC+, teraz brak transmisji,a VIVE rozgrywa bardzo ważny mecz grupowy z czołową ekipą świata. Coś takiego nie powinno mieć miejsca. Nie dodam,że wykorzystanie trzeciego kanału, który szumnie zapowiadali jest znikome co trudno zrozumieć. Nie tylko piłka ręczna jest traktowana po macoszemu, bo lepiej nadawać jakieś dokumenty. Kwestia studia- zapowiedzi były,że ruszy w ciągu dwóch miesięcy od startu minął przeszło rok i nie ma. Podobnie jak rewolucyjnych w stylu hiszpańskim programów. No nie wszystko jest tak idealne, naj.. ja nie jestem PR Eleven. Nie mam NC+, nie mam C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać pomogło  :jupi:, potwierdzasz moją tezę że prawie wszyscy hejterzy są z nc+. 

Oczywiste. Krytykujemy, bo jeśli chodzi o całokształt to Eleven nie sięga transmisjom w C+ do pięt.

Mieli lepszych komentatorów od wszystkich lig. I nie wyskakujcie mi tu z Milko... bo samą ligę włoską komentowali też Gleń, czy Lipiński itd. W Elevenie macie Majdana. I to nie jest kwestia gustu, tylko 3 komentatorów jest na poziomie C+: Święty, Ćwiąki i Grzywacz. Cała resztą jest taka sobie.

 

Ilość spotkań ok zgadzam, się ale trudno nie zauważyć że pokazują w tej kolejce 16 + inne wydarzenia. C+ miała regułę 13 spotkań + 8 Ekstraklasy + inne wydarzenia. Może wyjątkowy weekend - nie przesądzam tego.     

 

W Canal+ wszystko było natywne HD. W Elevenie chyba nic nie jest w HD (?). Mam 50 cali i C+/Eleven jest gigantyczny przeskok jakościowy. 

 

Dodatkowo reklamy, zaakceptował bym te w przerwie. Ale bukmacherze na 1/4 centralnej cześć ekranu. To nie jest do zaakceptowania, w kanale za 16 zł.  

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darius010 A co do jakości to ja mam odwrotnie- u mnie w kablówce nie ma kanałów o lepszej jakości obrazu niż Eleven, Więc jest to zapewne wina dosyłu. Co do ilości transmisji. Na moje teraz mają okres testów z 3 ramówkami. Pewnie muszą to sobie poukładać, Szef kanałów robi sobie objazdówkę z F1, więc panuje lekki chaos. Oby to było ostatnie takie nieprzemyślane weekendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...