Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

najlepsze w meczu Milan - Juve było to że zrywał się obraz kilkanaście razy na 5-10s. wyświetlała się natychmiast urocza plansza "E" a komentatorzy najprawdopodobniej mieli wizję - bo  ich zdanie po powrocie na salony oglądalności  zaczynały się od połowy - więc oni nawet nie mieli wiedzy że często gadają sami do siebie

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię Eleven i jeśli miałbym wskazać piętę achillesową tej stacji to byłby nią właśnie Mirosławski. 

 

Ja coraz bardziej nie lubię Eleven, chyba właśnie przez Mirosławskiego. Fatalny komentator, który dostaje najlepsze starcia La Liga. Dopiero jak mecz ligi hiszpańskiej skomentował Święcicki dało się tego słuchać.

 

@Alf

Masz szczęście, że Serie A ten komentator od siedmiu boleści nie tyka. Trochę Ci zazdroszczę i możecie się ze mnie śmiać, ale ja nawet wolałem Labogę, o Wolskim nie wspominając...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coraz bardziej nie lubię Eleven, chyba właśnie przez Mirosławskiego. Fatalny komentator, który dostaje najlepsze starcia La Liga. Dopiero jak mecz ligi hiszpańskiej skomentował Święcicki dało się tego słuchać.

 

@Alf

Masz szczęście, że Serie A ten komentator od siedmiu boleści nie tyka. Trochę Ci zazdroszczę i możecie się ze mnie śmiać, ale ja nawet wolałem Labogę, o Wolskim nie wspominając...

 

Mirosławski nie dostaje, a sam sobie daje te mecze jako szef redakcji.

Co jest kolejnym przykładem jego "ego" Jeszcze za czasów SportKlubu nabijał się z innych stacji i wysmiewał sytucaje, kiedy np. taki Szpakowski, szef komentatorów przydzielał sobie mecze. Wtedy twierdził, że szef redakcji nie powinien komentować meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, niech zagości. Oglądajmy 3 mecze na krzyż na kolejkę, najczęściej na kanale 38, bo inaczej się nie zmieści. A nawet jeśli by się zmieściło, to i tak by im się nie chciało.

 

Gdyby Eleven było trochę bardziej profesjonalne (ej, gdzie to studio!), to byłoby naprawdę dobrze.

 

Co do Mirosławskiego, to on sam mówił w wywiadach już ws. Elevenów, że nie będzie brał największych wydarzeń. Tymczasem w La Liga to on komentuje te najmocniejsze mecze. Nie wiem, na ile w tym ego mojego imiennika, a na ile sympatii widzów do duetu Mirosławski - Ćwiąkała. Niemniej jest to znamienne.

Edytowane przez spodenki15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo trzech kanałów brak transmisji Rhein- VIVE !! Nie pokazują spotkania triumfatora Champions League, który przy okazji jest polską drużyną. Czy Eleven ma centralę w Paryżu,a może w Rzymie?? Żenada, żebyście się po[beep]li tym futbolem.

Mecz Realu jest ważniejszy i ciekawszy niż jakiś niszowy sport typu piłka ręczna. Po to wykupiłem Eleven, żeby mieć wszystkie meczu Atletico, Realu i Barcy. Po drugie, mecz Vive pokazuje C+ Sport na żywo. Wystarczy zmienić kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ma do rzeczy?? Jak jest za co krytykować to się krytykuje, ja byłem bardzo pozytywnie nastawiony do Elevenów,ale to ulega modyfikacji. Kanał EE - relacji jak garstka, to po co ten kanał. Sposób w jaki traktują piłkę ręczną to skandal. Mogli od razu powiedzieć ,że tworzą kanały piłkarskie,a nie sportowe. Widzę,że Canal+ to profesjonaliści. Przy Premier League, La Liga, Lique 1, Ekstraklasie i Serie A pokazywali także żużel i LM piłkarzy ręcznych. Ci raptem mają trzy ligi i F1 to cała  reszta już całkiem olewana

Gregor nie każdy żyje jedynie futbolem, mają Eleven Ekstra . Tylko jeszcze dodam,że ten niszowy sport jak twierdzisz ma większą oglądalność niż mecze Serie A, Atletico, Lique 1 itd. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, niech zagości. Oglądajmy 3 mecze na krzyż na kolejkę, najczęściej na kanale 38, bo inaczej się nie zmieści. A nawet jeśli by się zmieściło, to i tak by im się nie chciało.

Tylko, że większości to starczyło, bo na więcej nie ma czasu. Poza tym wszystko było w jednej cenie, z dobrym komentarzem. A to czy mecz będzie z logiem C+ czy bez na kanale 38 to chyba nie ma znaczenia dla abonenta nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przecież, nie nie jest wina nas komentujących tu na forum, że w CP nie ma Eleven Extra. 

 

Według rozpiski na sk i fejsie Eleven, nie było meczy Lyonu. Mecz był transmitowany live. Jak to jest, że oni nie wiedzą co transmitują na dzień przed.  

 

Kolejna sprawa, że gdyby liga hiszpańska wróciła do C+ to wcale nie jest powiedziane, że transmitowaliby tylko 4 mecze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że nie ma więcej transmisji na żywo na kanale 38 i EE. Te kanały mają chyba tylko posiadacze nc+. Dlaczego inni, którzy łożą więcej za dostęp do pakietu C+ i Eleven mają być poszkodowani? Mi już wystarczy, że nie mam dostępu do Multiligi i C+ Sport Online.

Dlaczego Ci co nie mają NC+ mają być poszkodowani brakiem transmisji meczu VIVE?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo trzech kanałów brak transmisji Rhein- VIVE !! Nie pokazują spotkania triumfatora Champions League, który przy okazji jest polską drużyną. Czy Eleven ma centralę w Paryżu,a może w Rzymie?? Żenada, żebyście się po[beep]li tym futbolem.

 

NC+ też nie pokaże tego spotkania? Mecz Rhein Neckar Lowen-VIVE Tauron Kielce to na pewno bardzo ciekawy mecz i odskocznia od futbolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko moja opinia o Eleven zmienia się diametralnie. Zaczynam coraz bardziej żałować, że zakupiłem pakiet PremiumMax w CP. 
Jakość kanałów - Full SD, reklamy zagranicznych firm bukmacherskich w trakcie meczu wraz z podawaniem kursów, brak racjonalnie przygotowanej ramówki, coraz częściej wygląda to tak jakby Mirosławski przygotowywał tą ramówkę na kolanie. 
Co do komentarza Mirosławskiego - też nie lubię go słuchać. Wg. mnie nikt nie dorówna Laskowskiemu przy lidze hiszpańskiej, ale Mirosławski nie jest nawet dobry, jest po prostu słaby. 

 

Co do jakości i reklam to nie mówcie mi, że 15 zł to mało. Pakiet C+ kosztuje od 35 zł (dla niektórych abonentów) - czyli 20 zł więcej, a jest tam liga polska, angielska i liga mistrzów, które są bardziej atrakcyjne dla polskiego widza. Dodatkowo dochodzi pakiet filmów wraz z pakietem. 

 

Ja jestem mocno zawiedziony tym co prezentuje Eleven. Dzisiejszy mecz Napoli jest transmitowany chyba w SD. Transmisje meczów 1-ligi w Polsacie Sport wyglądają lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim czasem nawet w weekendy w ramówce dużo tych filmów dokumentalnych czy innych starych rzeczy. Do tego praktycznie w każdej transmisji jakieś problemy, jakość transmisji oraz dziwne reklamy bukmacherskie to już przesada. Kolejny ich problem to olewanie pozostałych lig piłkarskich, oraz innych praw typu liga mistrzów w ręczna, włoska siatkówka. Jeśli tych rzeczy nie zmienią szybko to wróżę im powolny spadek jak Sportklub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...