Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę odwołać to co wczoraj napisałem ws. Eleven w Orange. Zauważyłem, że te dwa kanały pojawiły się teraz na liście. Coś cicho o tym, nie mogę znależć o tym żadnej informacji, ktoś o tym coś wie?

 

..........

A jeśli chodzi o Eleveny w CP to oni chyba bardzo lubią piątki w Polsacie. Ostatnio przy zakupach F1 ogłoszenie poszło w piątki po pierwszych treningach o GP Australii,tym razem po 2 treningach w Chinach.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven to bliżej współpracuje z TVN-em, i jak miałyby być tam reklamy, to raczej od Premium TV.

 

 

Muszę odwołać to co wczoraj napisałem ws. Eleven w Orange. Zauważyłem, że te dwa kanały pojawiły się teraz na liście. Coś cicho o tym, nie mogę znależć o tym żadnej informacji, ktoś o tym coś wie?

Ale chodzi o jakie Orange TV? Z ofertą pakietów od Orange czy od nc+? Bo w tym pierwszym są przecież od jakiegoś czasu.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już by to ogłoszono - pojawienie się CP to ucieczka przed utratą praw sportowych przez CP . Nie zastanawia Cię po co ich dołączyli skoro to dla nich konkurencja i to po tak długim czasie? Biznesu na tym nie zbiją - to nie Wellbeing czy Love! czy Novela.TV, gdzie treści nie ma a kanały niemal za darmo

 

Poza tym u dużej ilości Operatorów są kanałami ekstrapłatnymi (w tym u tych największych) i przyzwoitość mówi, że emitowanie reklam byłoby nietaktem (podejrzewam, że nawet umowy takową klauzulę zawierają)

 

Eleven konkurencją dla Polsatów Sport? niby jaką konkurencja? skoro Eleven będzie płatny dodatkowo, a Polsaty Sport są w najniższych pakietach i wysoko na liście kanałów. To tak jakby HBO było konkurencją dla Polsat Film

 

Eleven to bliżej współpracuje z TVN-em, i jak miałyby być tam reklamy, to raczej od Premium TV.

 

 

Ale chodzi o jakie Orange TV? Z ofertą pakietów od Orange czy od nc+? Bo w tym pierwszym są przecież od jakiegoś czasu.

 

Jak blisko?  że są w Playerze? za chwile mogą byc w Ipli. Poza tym, po sprzedaniu platformy n, to oni przestali się wogóle liczyć. Co mają do zaoferowania? nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ofertą pakietów od nc+ w technologii satelitarnej zostały dodane do listy. Szkoda tylko, że nie są odkodowane na początek, tak jak w CP.

 

Ale chodzi o jakie Orange TV? Z ofertą pakietów od Orange czy od nc+? Bo w tym pierwszym są przecież od jakiegoś czasu.

 
Edytowane przez mrozio11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven konkurencją dla Polsatów Sport? niby jaką konkurencja? skoro Eleven będzie płatny dodatkowo, a Polsaty Sport są w najniższych pakietach i wysoko na liście kanałów. To tak jakby HBO było konkurencją dla Polsat Film

 

 

Jak blisko?  że są w Playerze? za chwile mogą byc w Ipli. Poza tym, po sprzedaniu platformy n, to oni przestali się wogóle liczyć. Co mają do zaoferowania? nic

 

 

Ale Eleveny też będzie można dokupić do najniższego pakietu. Masz możliwość dokupienia innych kanałów sportowych do najniższego pakietu? Poza Sport HD w zobowiązaniu na 24 miesiące tylko dla obecnych klientów nie ma takiej opcji. Poza tym mamy 2 sytuacje zbieżne: pojawia się Eleven i P.Sport ma słabszą ofertę sportową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zobacz jaki już pojawił się lament że trzeba za nie płacić dodatkowo.Jak to mają Pakiet Sport HD i maja płacić dodatkowo czy Premium.Skoro te kanały powinny być za darmo.Niektórym to naprawdę się w głowach poprzewracało płacą średnio 45 czy 70 zł i myślą że wszystko im się należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zobacz jaki już pojawił się lament że trzeba za nie płacić dodatkowo.Jak to mają Pakiet Sport HD i maja płacić dodatkowo czy Premium.Skoro te kanały powinny być za darmo.Niektórym to naprawdę się w głowach poprzewracało płacą średnio 45 czy 70 zł i myślą że wszystko im się należy.

 

Odnoszę dokładnie takie samo wrażenie. Założę się, że jakby np. C+ dogadał się jakoś z CP(wiem, że to nierealne, ale hipotetycznie zakładam) to też chcieliby za darmo.

 

Ja się cieszę, że mam możliwość zdecydowania o elevenach i nie muszę się męczyć z playerem. A niektórzy choćby i LM dostali, to i tak będą chcieli za darmo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę dokładnie takie samo wrażenie. Założę się, że jakby np. C+ dogadał się jakoś z CP(wiem, że to nierealne, ale hipotetycznie zakładam) to też chcieliby za darmo.

 

Ja się cieszę, że mam możliwość zdecydowania o elevenach i nie muszę się męczyć z playerem. A niektórzy choćby i LM dostali, to i tak będą chcieli za darmo :D

Zapewne by tak było bo posiadają już pakiet Film HD :lol2: Nie było Eleven w CP było żle są jeszcze gorzej bo za drogo.Tylko że nikt nikogo do zakupu czy płacenia nie zmusza.Pojawiła się oferta sportowa która nie była nigdy dostępna w CP i niestety trzeba za to trochę zapłacić by oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, w polsce jest kilku "januszy biznesu" i wszystko by chcieli za darmo. Pewnie nawet nie mają pojęcia, że w nc+ i kablówkach też trzeba za te kanały płacić.

Są kablówki w których te kanały są w pakietach podstawowych a nie jako dodatkowa opcja

http://www.promax.media.pl/cyfrowa-telewizja-kablowa/pakiet-wygodny-hd.html więc nie ma co uogólniać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...