Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Intermario- kłopoty okazały się chwilowe :) Od kilku godzin po raz pierwszy czuje się jak abonent NC+ :D:)

 

Haha to spoko ;)

 

A ja sobie robiłem testy i celowo obciążałem łącze i wtedy faktycznie zaczyna się z zacinkami, a nawet player.pl wywala komunikat, że odpaliłeś stream na innym urządzeniu (a nic takiego nie miało miejsca)....Przy normalnej przepustowości (5,10,20 Mb) i pingu wszystko jest ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do komentarza to średnio mnie kręci mirosławski a ćwiąkała to momentami przesadza z tymi porównaniami...taki dziwny typo

Ogólnie dobra celta i przeciętny real z cudownym navasem.

Oglądałem tez na lapku WHU-Chelsea i obraz jak i komentarz zdecydowanie na korzyść C+.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intermario- kłopoty okazały się chwilowe :) Od kilku godzin po raz pierwszy czuje się jak abonent NC+ :D:) Taka sprawa- z tego co widzę Zawacki nie komentuje meczów w Eleven już. Wiecie dlaczego??

Z tego co kojarzę to Zawackiego słyszałem podczas retransmisji Jupiler Pro League i przy jakimś meczu Ligue 1. Pewnie ma inne obowiązki albo po prostu Eleven go nie bierze, ale nie sądzę, żeby już zakończył pracę w tej stacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do komentarza to średnio mnie kręci mirosławski a ćwiąkała to momentami przesadza z tymi porównaniami...taki dziwny typo

Ogólnie dobra celta i przeciętny real z cudownym navasem.

Oglądałem tez na lapku WHU-Chelsea i obraz jak i komentarz zdecydowanie na korzyść C+.

 

 

Ja w ogóle nie rozumiem głosów, że Eleven ma dobry komentarz. Nie ma wiele konkurencji, ale C+ to jest inny świat, Polsat nawet nie ma porównania, Borek, Iwanow, TVP ok co do Szpakowskiego można mięć wątpliwości, ale Laskowski.

 

Eleven:

 

Mierosławski normalny nie wyróżniający się, Święcicki 10/10 ale on komentuje wszystko, Ćwiąkała  wy naprawdę tego nie słyszycie, że on używa bezpośrednich zwrotów do widza "proszę państwa", "popatrzcie państwo" co jest mega słabe, wiedzę ma, nie potrafi tego efektywnie wykorzystać. Grzywkę lubię, ale on i francuska? Majdan i słabsze mecze Serie A? 

Edytowane przez darius010
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że tak jak w przypadku fuzji C+ i n i drożyzny jaka nam została wtedy zaproponowana, i tym razem nie mówimy jednym głosem. Nie jestem sknerą, i jestem w stanie zapłacić te 7.95zł. jako fan SerieA, ale jesteśmy jawnie okradani. Jak można zabrać nam trzy ligi przegrywając przetarg, bez żadnej rekompensaty, po czym daje nam się ten sam produkt na innych kanałach i w innym opakowaniu  i rząda za to opłatę? Niech sobie zakodują to NFL i ligę szkocką i udostępnią coś, co nam się należy. Co do tej pory mieliśmy i za co co miesiąc płaciliśmy.Ludzie nie bąźcie naiwni. Tutaj nie chodzi o kasę, ale o pewne zasady, wartości, które nie pierwszy raz łamie firma nc+. Mało tego, jeszcze na tym dobrze wychodzą. Jestem pewien,że dostęp do tych dówch kanałów nie kosztują ich tyle co wykup praw do tych lig. Do tego pobierają od nas opłatę i wychodzą na + śmiejąc się z nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat @Ramzees pisał że jest fanem Serie A a nie La Ligi a to jest jedna z 3 utraconych lig na raz bo ręczną udało im się jakoś wyżebrać  bo przetargu nie wygrali.Idąc Twoim tokiem myślenia to w następnym roku odpuszczą PL bo tego nikt nie gwarantuje i zaoferują w innym kanale za dodatkową opłatą.A i najlepiej jak to powiążą z paczką C+ bo pomimo że tam już nic ciekawego nie będzie to trzeba na tych kanałach zarabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie są prawa rynku. Raz prawa ma ten nadawca raz tamten. A to, że dodają Eleven jako dodatkowo płatne kanały z Obowiązkiem zakupu Canal+ to przecież ich czysty biznes. Wcale się nie dziwie - według mnie dokonali strategicznie najlepsze rozwiązanie.

A poza tym co do gwarancji lig - nigdzie nie jest to zapisane. W umowiejest gwarantowany kanał, a nie jego zawartość. I jak będą chcieli to nawet szachy mogą sobie na nich pokazywać, bo to też sport.

Edytowane przez kamil2505
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie są prawa rynku. Raz prawa ma ten nadawca raz tamten. A to, że dodają Eleven jako dodatkowo płatne kanały z Obowiązkiem zakupu Canal+ to przecież ich czysty biznes. Wcale się nie dziwie - według mnie dokonali strategicznie najlepsze rozwiązanie.

A poza tym co do gwarancji lig - nigdzie nie jest to zapisane. W umowiejest gwarantowany kanał, a nie jego zawartość. I jak będą chcieli to nawet szachy mogą sobie na nich pokazywać, bo to też sport.

Teraz to nawet kanał gwarantowany w umowie nic Ci nie da bo zrobią wymianę, podmianę,rebriding czy inne cudo i będą śmiać się w twarz.Oczwiśc ie że można stracić prawa ale nie taką ilość i twierdzić że wszystko jest ok. i w tym czasie jeszcze podnosić cenę.Ale oczywiście nikt im tego nie zabroni a wsztko ocenią i tak Ci co za to płacą.A jak oceniają to widać w innym wątku ile osób rezygnuje a póżniej będzie powtórka i wciskanie pakiecików za 50 zł byle by zostać bo baza abonencka sie nie zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...