Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich z Włoch, przepraszam , jeśli nie dobrze pisać po polsku , ale znam tylko kilka słów, nauczyłem się w Poznaniu i Gdańsku . Pytam jedno z jedenastu : Jedenaście zobaczyć wszystkie abonentów nc + także pakiet komfort ? Czy uważasz, że przyjdzie jako opcja dla TNK Smart  HD , jak to zawsze n + ? Dziękuję bardzo

Jak mieszkach we wloszech to kup sobie Sky Italia  i masz wszystkie mecze na zywo i na pewno lepszej jakosci obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mieszkach we wloszech to kup sobie Sky Italia  i masz wszystkie mecze na zywo i na pewno lepszej jakosci obrazu.

 

Ja myślę, że kolega doskonale wie, że istnieje Sky Italia. Jest z tym tylko mały problem - cena. 

Ja jako fan Serie A w zeszłym roku interesowałem się tym tematem i okazało się, że aby mieć

dostęp do meczów ligi włoskiej, to trzeba było wykupić w zasadzie wszystkie pakiety (filmowe, serialowe itd.)  

i wtedy wychodził abonament grubo ponad 200zł. Zatem nie ma się co dziwić, że kolega korzystał z TNK Smart  HD. 

Oczywiście na nSport i Orange Sport nie było tego zbyt wiele, ale zawsze coś i cena nie zabijała.

 

@Popolodiraidue

Moim zdaniem szanse na pojawienie się Eleven w  TNK Smart  HD są bardzo małe, żeby nie powiedzieć że zerowe.

Czy orientujesz się, gdzie we Włoszech można kupić karty Tivusat i jaka jest ich cena?

 

Do administratora:

Bardzo przepraszam za OT, ale musiałem skorzystać z okazji, bo ciężko się tego gdziekolwiek dowiedzieć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend nie pokazują ligi szkockiej, mogliby dać retransmisję Celtic Dundee FC.

No właśnie dziwi mnie to, że nawet retransmisji z tej ligi nie dają. W następnym tygodniu podobnie. Ja wiem, że nie to super atrakcyjny produkt, ale mecz Celticu co tydzień nawet w retransmisji powinni dać. 

 

@rafal1987

Jak będzie to będzie, na chwilę obecną nic nie wiadomo, jedynie tyle, że rozmowy z operatorami trwają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że komentarz La Ligi się pogorszyl, ale komentarz meczów Serie A się poprawił. Brakuje bardziej Surmy niż Lipińskiego, ale to eksperci. A komentatorzy, czyli Święcicki i Mitrut są lepsi niż Ci, których oferował nc+. Święcicki, Mitrut, Guziak > Gleń, Olbrycht, Milko. Pod każdym względem. Szkoda meczu Lazio vs Napoli.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że komentarz La Ligi się pogorszyl, ale komentarz meczów Serie A się poprawił. Brakuje bardziej Surmy niż Lipińskiego, ale to eksperci. A komentatorzy, czyli Święcicki i Mitrut są lepsi niż Ci, których oferował nc+. Święcicki, Mitrut, Guziak > Gleń, Olbrycht, Milko. Pod każdym względem. Szkoda meczu Lazio vs Napoli.

Miałem na myśli właśnie La Ligę.Z ligi włoskiej jeszcze nic nie oglądałem bo jak na razie to są dla mnie średnio atrakcyjne mecze.Dziś skuszę się wieczorem na Ligę francuską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy. Niektórzy są faktycznie slabi, ale taki Miroslawski, Cwiakala czy Mitrut to nawet dobrzy komentatorzy. Fajnie się ich słucha, trzeba przyznać

Dokładnie, Mirosławski nie taki zły tylko ten drugi którego nie znam z nazwiska jakoś mi nie pasuje, chyba juz lepiej słuchało się nawet Przytuły ;)

I jeszcze jedno, co do jakości przekazu to nie wygląda to najgorzej, oczywiście nie ma co porównywać do c+sport ale zdecydowanie lepsza jak ktoś tu wcześniej porównał do sportklubu, no chyba że ogląda na odbiorniku crt :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś o tym pisałem, ale napiszę jeszcze raz. Po prostu Eleven ma najlepszych komentatorów do włoskiej potem jest hiszpańska z belgijką, a francuska jeszcze gorzej. Natomiast w C+ było odwrotnie najlepsi byli w angielskiej i hiszpańskiej (to też przyzwyczailiście się do Wolskiego i chyba tylko do niego ;), bo inni to raczej też poziom Eleven. Z kolei włoska miała żenujący komentarz w C+, a teraz to miód mailny. Ja się nie zdziwię jak za 2-3 lata ludzie zaczną postrzegać, że włoska jest ciekawsza niż hiszpańska, bo komentarz, szczególnie emocjonalny robi swoje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa z tym paskiem w przerwach meczu, to jest nowość, za którą trzeba chwalić Eleven.

Co do meczów, które nie pokazują to faktycznie powinni się postarać o relacje w internecie, albo o dodatkowy weekendowy kanał. Wtedy i szkocka i belgijska i francuska były by odpowiednio transmitowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...