Skocz do zawartości

goldenboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To 13.tv to jest zbiór tego co było emitowane na kanałach paczki Next 7-8 lat temu.

Ambicji mieli wtedy sporo, odmówić im tego nie można, ale kogo interesuje dzisiaj oglądanie jakiś wywiadów z gwiazdami z 2012 roku to nie wiem. No ale są kablówki które to mają w ofercie.

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2016 o 14:10, goldenboy napisał:

Mała szansa na kanał 13 na satelicie... musieliby naprawdę mocno się dogadać z platformą/platformami ;)

Tak wiem data, ale.... Junior Music tak długo walczył o koncesję na satelicie, iż w końcu się udało. Mogliby 13.tv dać za Trace Urban lub CBS Action w PC+, gdyby tylko się dogadali ?

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W dniu 8.01.2022 o 17:30, Mateusz2006 napisał:

Czy ktoś wie jak oprawa tego kanału wygląda?

Rok temu jak miałem ten kanał w kablówce to nadawał bez lokowania produktu, bez reklam. I logo takie jak znajdziesz w necie tylko 13 były przezroczyste. 

Edytowane przez Bkowalski538
Brak mojego komentarza
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
Cytat

Spółka Astro, znana z produkcji „Familiady” i kanału informacyjnego News 24, złożyła do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wniosek o zmianę nazwy stacji 13 na Wakacje. W ofercie mają się znaleźć programy poświęcone podróżom i stylowi życia. - To zupełnie inna filozofia niż kanału Podróże TV - zapewnia Wirtualnemedia.pl Ryszard Krajewski, przewodniczący rady nadzorczej Astro.

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jak-odbierac-wakacje-kanal-podrozniczy-podroze-tv

 

Czy kanał osiągnie taki sukces jak News24?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 TV akurat jest dostępna w mojej kablówce. No i co tu dużo można powiedzieć ? Kanał denny jak dno morza Bałtyckiego. I na dodatek chcą z niego zrobić kanał Wakacje. To się nie przyjmie. 

Co do Bajki to faktycznie była zapowiedziana w TNTV ale kanał ten tam nigdy się nie pojawił.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał jest tak niszowy, że bardziej niszowy już być nie może :D

A jeszcze jest jego druga wersja 13 TV 3D . Ale coś im się te  3D popsuło bo idzie na płasko z tylko z lewej strony. Tak już z ruski rok.

13TV-3D.jpg

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...