Skocz do zawartości

[C+ CP n O] TCM i Cartoon Network


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Po co sie podniecać CN 24h,gdy nie leci nic tam w nocy ciekawego,może tylko Jam Łasica i Krowa i Kurczak które nie lecą w ciągu dnia.

He he ja uwielbiam Jam Łasicę i Krowę i Kurczaka. To chyba najlepsze kreskówki CN razem z Johnnym Bravo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

N wcale nie zaspała tylko po prostu nie ma ochoty nic zmieniać!!!

W CP też oficjalnie nie ma rozdziału CN od TCM, ale można sobie samemu rozdzielić je!!!

A swoją drogą żądać od użyszkodników pakietu bajeczka 16zł za CN, który gra tylko do 21 to bandytyzm!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe gdzie oni te kanały upchają, ok będą mieli nowy TP, ale podobno tylko pod HD a więc z tego wynika, że kanałów SD tam nie wcisną jak chcą mieć nowe kanały. No ale CN i TCM jestem ciekawy dlaczego tylko w Cyfrze są oficjalnie. Ale to CP. Chwalą się abo a jakością to co, dobrze, że nie, bo to byłaby porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że np. N na razie nie wprowadzi rozdziału u siebie CN z TCM. W CP również oficjalnie na razie tego nie dokonają. Kiedyś była mowa, przed rozdziałem jeszcze w marcu CN i TCM, że coś tam, że rozdział na razie pojawi się na Cyfrze+ jedynie. A więc uważam, że zanim pozostałe platformy wprowadzą te dwa osobne kanały to minie sporoo czasuu! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...