Skocz do zawartości

[C+ CP n O] TCM i Cartoon Network


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe prawda, że genialny? Heh sory ale tak wyszło bo praktycznie nie mam pojęcia kiedy. Ale jeśli tak zależy Ci na tym jak to napisałem, to postawię na popołudnie. Pozdrawiam! :D:wink::wink:

A jak Wy uważacie, o której wystartuje??

 

Siema. Jednak ruszył TCM znów, znaczy chyba to są jeszcze testy ale wątpię ponieważ była animacja z logo TCM ale ją wstawili, ponieważ kanał już ruszył! Wstawili ją aby wyrównać czas i teraz kiedy przełączam na CN to na TCM (dziś ostatni dzień na CN jest od 21.00 TCM) całodobowym leci to samo, klatka w klatkę. Ten sam film. Także można stwierdzić, iż kanał TCM wystartował i wątpię aby jeszcze na pare godzin w nocy wyłączyli TCM bo to już chyba nie są testy! Już leci ten sam film co na CN.

Jutro 1 marca, i od jutra mamy całodobowy CN :D TCM raczej już nadaje na dobre!

A jaka wasza opinia??

Pozdrawiam :wink::!:

 

Edycja pitter: połączone dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadaje już ostatni raz pytanie czy tcm jest na liśćie cyfrowego polsatu???

I jeszcze czy w cyfrowym polsacie cartoonnetwork/tcm zmienił nazwę na cn i czy się kanał nie zmienił(bo był na 38 kanale)???

Jak, tak to proszę podać numer kanału.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP chyba jak na razie nie będzie TCM całodobowego i CN. Przynajmniej na liście!! W C+ już od dawna jest i jak trwały testy już był. Bo mówili, że całodobowe CN i TCM jak na razie będą w C+.

P.S. kanał całodobowy TCM już od wczoraj wieczorem nadaje na stałe. Ruszył wczoraj w okolicach godziny 22.00 :D

Reszta okaże się o 21.00 na kanale CN w CP. Niech ktoś się wypowie po 21.00 co na CN macie!

Z resztą zobaczcie na stronie internetowej polsatu cyfrowego, widać, że jest tylko Cartoon Network/TCM. A więc to już dużo wyjaśnia.

Pozdrawiam :wink::D:D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TCM nie ma na liście głównej CP bo:

Od 1 marca kanały TCM i Cartoon Network emitowane będą w oddzielnych, 24 godzinnych pasmach. Jest to reakcja na rosnącą popularność stacji i rozwój nowych mediów i platform cyfrowych w Polsce. Jednak na razie całodobowe wersje kanałów dostępne będą jedynie w ofercie Cyfry+.

jak kto umie sobie dodać to ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TCM nie ma na liście głównej CP bo:
Od 1 marca kanały TCM i Cartoon Network emitowane będą w oddzielnych, 24 godzinnych pasmach. Jest to reakcja na rosnącą popularność stacji i rozwój nowych mediów i platform cyfrowych w Polsce. Jednak na razie całodobowe wersje kanałów dostępne będą jedynie w ofercie Cyfry+.

jak kto umie sobie dodać to ma :wink:

 

Dokładnie. Też tak uważam. O to mi chodzi. Chciałem to napisać ale mnie wyprzedziłeś :D

A w Cyferce mamy bez kombinacji na liście programów i oficjalnie w ofercie :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, u mnie też tak jest i to jest dobrze, to jest cała nazwa kanału tzn. nie cała bo powinno być jeszcze Movies. Poprostu Twój dekoder m taki zakres znaków, że wyświetla tylko Turner Classic a nie Turner Classic Movies, ale to jest ok, wszystko jest jak powinno być.

 

Pozdro 4 all 8):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wyszukalem 2 oddzielne kanaly TCM i Cartoon Network, mam pytanie: czy CN nadaje całodobowo (oczywiscie nie mam tu na mysli tego w którym po 21 zaczyna sie TCM)?
A czy to dotyczy cyfrowego polsatu i czy już są rozdzielone na głównej liście cyfrowego polsatu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, teraz chciałem patrzeć na cn ale zmieniłem plany na takie że teraz wypiję herbatę a potem obejrzę na mojej wieży deawoo rd-430xd film z jasiem fasolą keeping mum czyli po polsku wszystko zostaje w rodzinie.

----------------------------------------------------------------------------------------

A jutro wieczorem son of the mask czyli dziedzic maski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w program tv. Ale powiem, że są dwa odcinki kreskówki Scooby Doo, później dwa odcinki Flintstonów, następnie Zwariowane Melodie a tuż po tym o godzinie 00:00 są dwa odcinki Johnny Bravo. Po tym jest Krowa i kurczak itd. Proponuję zajrzeć tutaj: http://www.cyfraplus.pl/cgi-bin/cyf/index

:wink::D

 

a ja w kablowce aster w krakowie mam juz 24h cartoon network jednak nie ma tcm

 

Skoro masz już całodobowy CN to gdzie nadaje TCM przez ten czas skoro nie masz TCMa jeszcze całodobowego??? Przecież oczywiście w ofercie Twojej sieci kablowej jest, prawda, a więc gdzie on nadaje? Masz dwie kopie kanału CN? I na jednej jest całodobowy a na drugiej dzielony z TCM czy jak to jest??

:wink:

 

Edycja RafiX: Połączyłem dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...